Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wynajmę dom Wieliczka na wakacje [prywata] - ankieta

13»

Komentarz

  • U mnie jest podobnie jak u MonikiN ;)
  • Wróciło życie ;)
  • 100/dobę+Media
    Wchodzą :)
  • A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać... Do Wieliczki...


    Żebym miała pewność że moj chłop będzie miał w ferie choć dwa dni wolne to bym się nie zawahała... Ech.
    Tak z ciekawości, początek lutego wchodzi w grę?
  • Są materace łóżkowe na 4 osoby. Jak chce się więcej to trzeba coś sobie przywieźć :) 
    Z lutym jeszcze nie wiem, po połowie stycznia trzeba by pytać.

    Podziękowali 1Dorotak
  • katarzynamarta - podbiję zaraz wątek o wakacjach w Polsce ,żeby tego nie zaśmiecać ;)
  • Nas by wstępnie interesowało że 3 dni pod koniec lutego. Czyli w styczniu będę pytać 
  • Gdyby ktoś był chętny na ferie w Krakowie, to się przedłużyło na luty. Aktualnie jest zajęte do 21.01
  • 1-9 luty się zajął :)
  • Jednak teraz ktoś wypadł, więc do 2.02 jest wolne.
  • A od 9 -11. 02 - wstępnie pytam
  • Na razie tylko 1-9.02 zajęte. 
    Źle pisałem że 2.
    Więc wolne te dwa dni
  • Przeciągnęło się na kwiecień. Gdyby ktoś coś.
  • Szukamy lokum w ok Wieliczki 28.04 do 1.05. Można by u Was?

  • Tak. Ktoś jeszcze chętny na resztę majówki?
  • Cześc. a jak z wakacjami?
  • @Malgorzata w Baranowie ten zamek? 
  • Maly Wawel to zamek w Niepolomicach, 20 km od Wieliczki a nieopodal - Puszcza Niepolomicka do dlugich spacerow :) Dla niezmotoryzowanych istotna informacja: z Wieliczki jezdzi tam autobus 301. Zatrzymuje sie pod cmentarzem przy Pilsudskiego a potem juz odbija w lewo i nie wjezdza na zajezdnie przy Kampusie.
    W Wieliczce jest tez od kilku lat tężnia, od kwietnia do pazdziernika mozna ja odwiedzac. Dla mieszkancow wejscie za 2 zl. za okazaniem dowodu osobistego. Jesli przyjezdzacie autem - zabierzcie koniecznie rolki do bagaznika - jest fantastyczna, nowa arena lekkoatletyczna na swiezym powietrzu otwarta do poznych godzin wieczornych, oczywiscie gratis.
    Podziękowali 3kiwi Gosia5 madzikg
  • @PawelK czy w lipcu będzie jeszcze dom do wynajęcia?
  • Niestety już po temacie.
    Podziękowali 1Milamama
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.