Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej -zaczynamy 7lipca:-)

12346»

Komentarz

  • Aby nie zgubić wątku. 
  • Czy dziś ktoś przyjął Szkaplerz?
  • Nasza najmłodsza córka przyjęła :)
  • edytowano sierpień 2017
    Jak Wasze dzieci noszą Szkaplerz?

    Zastanawiam się co zaproponować nadpobudliwej 10 letniej córce... wiecie... W-F... itp

    Poza tym czy ktoś z Was zna jakiś fajny artykuł dla dzieci na temat Szkaplerza?
  • Właśnie dzisiaj moja ośmiolatka zamieniła szkaplerz na medalik zawieszony na grubej nitce (różowej :)) Tradycyjny szkaplerz smyrał ją po pleckach, a ona dodatkowo atopik.
    Podziękowali 2Nika76 Bridget
  • Jak zawiesić na grubej nice? Żeby przeź głowę przechodził?
  • noście  na sobie mój macierzyński płaszcz jako znak mojej macierzyńskiej miłości  i opieki  noście go z głęboka i żywa wiara a ja wyproszę wam potrzebne  łaski które trzymam w moim niepokalanym  ,macierzyńskim  sercu pamiętajcie  ze samo noszenie szkaplerza  nie zagwarantuje wam życia wiecznego ,jesli nie ma w was wiary  w opiekę i opatrzność Boza gdy całym sercem pragniecie schronić sie pod mój matczyny płaszcz ,to starajcie  sie też o to ,aby stac  sie godnymi  mych obietnic ,pracując nad wasza wewnętrzna przemiana  i dążąc do doskonałość .mój matczyny płaszcz jest dla was ochrona przed atakami złego ducha i niszczy jego moc  skierowana przeciwko wam .dlatego bądźcie pewni że nosząc szkaplerz ,jesteście  od szczególna opieka mojego serca 
    to z książki  oto czynie wszystko nowe  orędzia z lat 2013-2014  adam człowiek 
    Podziękowali 1Nika76
  • Dziś Matki Bożej Szkaplerznej  :)
  • Odkopuję.

  • Nosicie tradycyjny szkaplerz czy w formie medalika?
  • Beta powiedział(a):
    Nosicie tradycyjny szkaplerz czy w formie medalika?
    Tradycyjny. 
    Z materiału. 
  • @Bridget a nie masz problemu z przesuwaniem się tych części?
    Wolałabym tradycyjny, ale jak rozłożę po równo z przodu i tyłu, to mi się suwa i jedną część mam na szyi, a cały sznurek zabiera druga część. Myślałam, że to normalne, ale ostatnio widziałam kobietę, która miała idealnie i się zastanawiam czy jest na to jakiś sposób?
  • Beta powiedział(a):
    @Bridget a nie masz problemu z przesuwaniem się tych części?
    Wolałabym tradycyjny, ale jak rozłożę po równo z przodu i tyłu, to mi się suwa i jedną część mam na szyi, a cały sznurek zabiera druga część. Myślałam, że to normalne, ale ostatnio widziałam kobietę, która miała idealnie i się zastanawiam czy jest na to jakiś sposób?
    Beta powiedział(a):
    @Bridget a nie masz problemu z przesuwaniem się tych części?
    Wolałabym tradycyjny, ale jak rozłożę po równo z przodu i tyłu, to mi się suwa i jedną część mam na szyi, a cały sznurek zabiera druga część. Myślałam, że to normalne, ale ostatnio widziałam kobietę, która miała idealnie i się zastanawiam czy jest na to jakiś sposób?
    Bea nie zwracam na to uwagi. 
    Maryja z przodu Pan Jezus na plecach. Tak noszą karmelici. 
    Mam też szkaplerz św Michała i się plączą czasem. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.