Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warsztaty dot. kompteencji społecznych dla położnych i nie tylko

edytowano sierpień 2014 w Polecamy
Może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany udziałem w warsztatach dotyczących kompetencji społecznych (komunikacji)? Warsztaty są przeznaczone dla położnych i innych osób, które chcą wspierać ciężarne, rodzące i karmiące (np. doul, pielęgniarek, czy nawet kobiet oczekujących wnucząt).
Terminy:
I część 11-12 sierpnia
/poniedziałek godz. 11.00 – 21.00, wtorek godz. 10.00 – 16.00/
II część 21-22 sierpnia
/czwartek godz. 10.00 – 21.00 , piątek godz. 10.00 – 16.00/
W sumie to 30 godzin zegarowych. Będą się odbywać w Łomiankach.
Dzięki dofinansowaniu z programu stażowego koszt jest absolutnie niekomercyjny i służy jedynie pokryciu wydatków na posiłki i materiały szkoleniowe - 200 zł za całość. Niestety, termin na decyzję bardzo krótki.
Prowadzić zajęcia mam ja ze wsparciem Wandy Ekielskiej (Dom Narodzin Świętej Rodziny w Łomiankach), a specjalnym gościem ma być Irena Chołuj.
Myślę, że dzieci przy piersi nie są przeszkodą w udziale.
Gdyby ktoś był zainteresowany szczegółami, to zapraszam na priw.
Serdecznie polecam.

Komentarz

  • Zaraz zadzwonię do znajomej położnej. Może nawet niech wywiesi info na oddziale?
  • ps. A czy jeśli ktoś może dojechać na jedną tylko część,to koszt się dzieli?
  • Nie bardzo jest sens tylko na jedną część, bo to całość jest - drug część jest kontynuacją pierwszej. Jeśli prześlesz mi adres na priw. to mogę Ci podesłać program.
  • Ok,tak tylko pytam,bo wiem,że położne u nas mają tak dziwny grafik,że
    @-)
  • Zwykle grafik położnych jest dość elastyczny - mogą się zamieniać na dyżury.
  • Wysyłam mój adres na priv.
  • Podbiję, może ktoś zna osobę, która mogłaby być zainteresowana.
  • Hym, jak będzie następna edycja to daj znać wcześniej :-) teraz nie dam rady, a chciałabym
  • @Katarzyna masz kontakt z "Dobrze urodzonymi"? Może ktoś z tego kręgu by był zainteresowany. Ja bym chętnie przyjechała (choć ani doul'ą ani położną nigdy nie będę ;-) ), ale dni robocze niestety odpadają :(

    ...hmmm.. może siostrze prześlę - tak dla siebie :D
  • @Joanka - mam nadzieję, że będzie następna edycja. Jeśli tak, to na pewno będę informować.
    @palusia - "Dobrze urodzeni" wiedzą o warsztacie od początku. Jakoś się położne nie pchają. Pewnie termin wakacyjny nie sprzyja. Niestety, taki został wymuszony przez instytucję finansującą staż.
  • Podbiję jeszcze raz. Może komuś w oko wpadnie.
  • @Katia - dla Ciebie podbijam, żebyś zobaczyła :-D
  • Ha, widziałam, tylko myślałam, że chodzi tylko o położne :(
  • Toż w tytule nawet postawiłam, że nie tylko.
  • Ale jak położne wymienione, to kojarzy się z tematyką urodzinową ściśle :D
  • przekazałam info, ale chyba się logistycznie znajoma nie wyrobi
  • nabrałam ochoty ...
    plus- mam wakacje i ... minusy - jutro, daleko, pociągiem , potem komunikacja , nie byłam w Łomiankach chyba 17 lat , nocleg , no i nie jestem położną

    a planowany następny termin , Katarzyno ?
  • edytowano sierpień 2014
    W jakiś planach jest następny termin. Pewnie nie w tak atrakcyjnej cenie, bo nie będzie dofinansowania. I nie potrafię powiedzieć kiedy.
    Tam jest błąd w pierwszym poście (zaraz poprawię) - daty są podane prawidłowo 11-12 ale źle opisane dni poniżej - to jest poniedziałek i wtorek.
    Jeśli chcesz bliższych informacji, to mogę na priw. podesłać więcej szczegółów i kontakt do Wandy, która to organizuje.
  • Acha! A przenocować można u mnie. Wprawdzie wielkiego komfortu nie zapewnię ale miejsce się znajdzie. Nawet na łóżku i w pościeli.
  • nie wiem czy się uda , ale poproszę o priv
  • Posłałam na maila.
  • edytowano sierpień 2014
    Kto mógł, a się nie zdecydował, niech żałuje! Jesteśmy po pierwszej części. Uczestniczki zadowolone. Atmosfera fantastyczna. I sama Irena Ch. nas zaszczyca swoim uczestnictwem. Miała tylko gościnnie wpaść na chwilę, a była cały czas z nami i aktywnie brała udział w warsztacie. :-)
  • To się jeszcze pochwalę, żeby domknąć temat, że wczoraj i przedwczoraj odbył się drugi etap szkolenia. Bardzo się udało. Organizatorzy już planują kolejną edycję jakoś na wczesną wiosnę. Miałam okazję poznać dwie świetne położne z ogromnym potencjałem - Magdę z Konina, która powoli wdraża się w porody domowe (ma na koncie kilka w roli położnej asystującej) i Monikę z Włocławka, która nie miała jeszcze do czynienia z domowymi porodami, ale myślę, że gdyby nad nią trochę popracować, to może by się zdecydowała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.