Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

18911131428

Komentarz

  • Dziewczyny dajcie znać, że jesteście, bo nie wiem czy wciąż wszyscy trwają, czy trzeba jakąś wymianę robić. Podziękujcie pod tym postem. Zobaczymy ile nas jest.
  • Jeśli ktoś by potrzebował zmiany, to jestem chętna.
  • @Anulcia napisałam priva do Ciebie:-)



  • Pytatnie. Czy ta róża jest jeszcze aktywna ??????
    Podziękowali 2monika5 zoja
  • Ja chciałabym zrezygnować. Chciałby ktoś przejąć moje miejsce? Dopóki nie znajdzie się chętny - trwam.
  • Ja jestem. Tylko rzadko tu wchodzę i dziękuję, intencje mam wydrukowane i tylko zaznaczam na kartce, ktora jest moja w danym miesiacu
    Podziękowali 1Quintana
  • megima powiedział(a):
    Ja chciałabym zrezygnować. Chciałby ktoś przejąć moje miejsce? Dopóki nie znajdzie się chętny - trwam.
    Ja byłabym chętna, tylko mnie uświadomcie proszę jak to działa? 
  • edytowano grudzień 2017
    September powiedział(a):
    megima powiedział(a):
    Ja chciałabym zrezygnować. Chciałby ktoś przejąć moje miejsce? Dopóki nie znajdzie się chętny - trwam.
    Ja byłabym chętna, tylko mnie uświadomcie proszę jak to działa? 

    @September ;
    Sprawa jest prosta: Codziennie odmawiasz dziesiątkę różańca w intencji męża i mężów z Róży. Na początku miesiąca zmienia się tajemnica i intencja.  Możesz od jutra wystartować za mnie.
    Ja w tym miesiącu mam 5 tajemnicę radosną, a intencja to: o wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Pozdrawiam!
  • @Anulcia

    Wpiszesz w nowej grudniowej rozpisce September zamiast mnie? 
  • megima powiedział(a):
    @Anulcia

    Wpiszesz w nowej grudniowej rozpisce September zamiast mnie? 
    To chętnie intencja w sam raz dla/za mojego męża! Dziesiątkę spokojnie dam radę codziennie
    Podziękowali 2Quintana Pipijo
  • Przepraszam Was baaaaardzo :( nie mam kiedy tu wejść, żyje w jakimś biegu i szczerze mówiąc nie zarejestrowałam, że to inny miesiąc.. już się poprawiam. A może ktoś chciałby przejąć za mnie ten obowiązek?
  • edytowano grudzień 2017
     Zmiana na grudzień

    Tajemnice Radosne
    1. @balbi- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Anka- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Pipijo- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beabea- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @September -o wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Anulcia- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Quintana- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @czekolada - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Sonia -O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mysikrolica- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @chabrowa - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@monika5- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3.@mammamia- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.@zielonychrupak- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.@Milagro- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. Monika - koleżanka Felicyty - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2.@WandaB- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3Kinga -siostra @Kasik- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4.@zoja - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @elladoc- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @balbi- modlitwy początkowe
  • @megima i @September - zamieniłam Was.

    @zoja - zamieniłam Ci tajemnicę tak jak prosiłaś.

    Podziękowali 2September zoja
  • Przejęłam od @Anulci aktualizację listy:-)

    Zmiana na styczeń:

    Modlitwy początkowe - @elladoc

    Tajemnice Radosne
    1. @elladoc- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @balbi - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Anka- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Pipijo- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beabea  -o wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @September- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Anulcia - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku
    3. @Quintana  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @czekolada -O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Sonia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @mysikrolica  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @chabrowa - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @monika5 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mammamia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @zielonychrupak - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Milagro  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Monika - koleżanka Felicyty  O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @WandaB - O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. Kinga -siostra @Kasik - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @zoja - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


  • Zastanawiam się, co z osobami, które nie potwierdzają udziału w modlitwie:

    @zielonychrupak 
    @Anka  
    @chabrowa
    @elladoc

    Czy ktoś ma z nimi kontakt? 
  • Wchodzę na ich profile i u mnie pokazuje, że elladoc juz od sierpnia2016 tu niebyła, zielony chrupak- strony nieodnaleziono, a Anka i chabrowa niedawno wchodziły wiec na priv pewnie do nich napisałaś? 

  • @Pipijo - Pisałam do każdej z nich na priva w połowie grudnia i żadna nie odpisała. 
  • Konsultowałam się z osobą odpowiedzialną za inną różę. Mają taką zasadę:

    jeśli ktoś przez 3 miesiące nie potwierdza uczestnictwa w modlitwie,
    przez kolejne 3 miesiące wysyła się do niego maile z prośbą o potwierdzenie.
    Jeśli nadal nie ma potwierdzenia - szuka się kogoś nowego na to miejsce.

    Co Wy na to, abyśmy przyjęły taką zasadę?
  • @zoja dobry pomysł 
  • Jedna osoba zrezygnowała.
    Znacie kogoś, kto chciałby dołączyć do róży?
  • @makodorzyk to super, trzeba zastąpić @elladoc,
    w tym miesiącu modlitwy początkowe i 1 radosna, 
    od lutego wpiszę Cię na listę, ok?


  • Ja tez chce dolaczyc, jesli jest miejsce.
  • @Rejczel, to fajnie, możesz zastąpić @zielonychrupak,
    czyli w styczniu 5 bolesna, ok?

    Podziękowali 1Rejczel
  • Potrzebne są jeszcze 2 osoby.
  • Chętnie dołączę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.