Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1101113151628

Komentarz

  • edytowano kwiecień 2018
    Kwiecień 2018

    Modlitwy początkowe - @WandaB

    Tajemnice Radosne
    1. @WandaB - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Kinga-siostra @Kasik - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @zoja - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @makodorzyk - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @balbi - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mamlu - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Pipijo - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczące
    3. @beabea - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @September  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Anulcia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1.  @Quintana - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @czekolada - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Sonia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @mysikrolica - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.@AleksandraB  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @monika5 - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @mammamia - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Rejczel - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Elf77 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @aqq - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • @Rejczel ??? nie chcialabys sie ze mną zamienić tajemnicami????
     
  • Alez tak, @Quintana nie ma sprawy. Czyli od jutra mam druga tajemnice bolesna a Ty bedziesz miala od jutra czwarta chwalebna.
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano kwiecień 2018

    Od jutra zmiana:

    Maj 2018

    Modlitwy początkowe - @aqq 

    Tajemnice Radosne
    1. @aqq - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @WandaB  - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Kinga-siostra @Kasik - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @zoja - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @makodorzyk - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @balbi - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mamlu - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczące
    3. @Pipijo - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @beabea - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @September - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Anulcia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Rejczel  - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @czekolada - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Sonia - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @mysikrolica - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @AleksandraB - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @monika5 - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @mammamia - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Quintana - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Elf77 - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • @zoja informuję, że się modlę cały czas
    Podziękowali 1zoja
  • Kinga siostra@Kasik też się modli. I ja też :-).
  • @Anulcia , napisałam do Ciebie priv :-).
  • Od piątku zmiana.  Baardzo proszę, potwierdzajcie modlitwę :) .

    Czerwiec 2018

    Modlitwy początkowe -  @Elf77   

    Tajemnice Radosne
    1.  @Elf77 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2.  @aqq - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3.  @WandaB - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4.  Kinga-siostra @Kasik - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.  @zoja - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1.  @makodorzyk - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  @balbi - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczące
    3.  @mamlu - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4.  @Pipijo - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @beabea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @September - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.  @Anulcia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3.  @Rejczel  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.  @czekolada - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.  @Sonia - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1.  @mysikrolica - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2.  @AleksandraB ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @monika5 - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4.  @mammamia - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  @Quintana - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów. 
  • +

    Dziękuję wszystkim, którzy podziękowali:-). Dla mnie to ważne, żeby mieć świadomość, że ten różaniec jest żywy, że się rzeczywiście za tych naszych mężów modlimy. Dlatego wybaczcie mi czepialstwo:-).

    @aqq ;
    Kinga siostra @Kasik
    @balbi ;
    @Sonia ;
    @mysikrolica ;
    @AleksandraB ;
    @mammamia

    co z Wami?


  • @zoja to nie jest zadne czepialstwo tylko troska o jednosc naszej rozy. 
    Podziękowali 2Quintana zoja
  • Jestem, tak samo jak w zeszłym miesiącu :)
    Podziękowali 1zoja
  • Jestem, intencje mam wydrukowane i tylko zaznaczam na wydruku która moja w tym miesiacu
    Podziękowali 1zoja
  • To super, wystarczy jeszcze tylko kliknąć na początku miesiąca jedno małe magiczne słówko i już cała reszta o tym wie, i jest dodatkowo zmotywowana do dalszej modlitwy.
    Jeśli ktoś ma trudności z modlitwą, też proszę zgłaszajcie, tu lub na priva.
    Trzymajcie się!
    Podziękowali 2Rejczel mysikrolica
  • Od jutra nowy rozkład jazdy. Za miesiąc nowego nie będzie- panuję być poza zasięgiem, każda z nas po prostu przeskoczy o jedną pozycję do dołu.

    Tyle już różańców za naszych mężów odmówiłyśmy, codziennie są otoczeni modlitwą, widzicie owoce? Jeśli któraś ma chęć podzielić się, to można, zachęcam:-). 

    Lipiec 2018

    Modlitwy początkowe -  @Quintana   

    Tajemnice Radosne
    1.  @Quintana - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2.  @Elf77  - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3.  @aqq@ - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4.  WandaB - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.  Kinga-siostra @Kasik - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1.  @zoja - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @makodorzyk - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczące
    3.  @balbi  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4.  @mamlu  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @Pipijo - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @beabea @September - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.  @September - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3.  @Anulcia ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.  @Rejczel - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.  @czekolada - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1.  @Sonia - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2.  @mysikrolica- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @AleksandraB ; - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4.  @monika5 - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  @mammamia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów. 


  • @zoja ja nie daję rady...  Jest ktoś na moje miejsce? 
  • Warto się modlić za naszych mężów , a nawet to nasza powinność. Dziękuję za taką możliwość . Za to także , że ta róża nadal trwa !!!!!!
    Podziękowali 1zoja
  • @aqq może nie rezygnuj jeszcze może to przejściowy kryzys, co myślisz?
  • Ja myślę, że teraz zdecydowanie lepiej dogaduję się z moim mężem niż te 2 lata temu, kiedy do róży przystąpiłam :-).
  • @uJa nadal chcesz dołączyć do tej róży?
  • Poszukujemy nowej osoby do róży, znacie kogos chetnego?
  • @matka6 witaj w naszej róży!! Dobrze, że się zdecydowałaś dołączyć.
    Trzeba zastąpić @aqq czyli 3 radosna w lipcu.
    Wszystko jasne?
    Podziękowali 1aqq
  • Jasne , od dziś zaczynam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.