Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1141517192028

Komentarz

  • Cieszę się, że jesteśmy wszystkie! Z tej radości aż mam chęć wkleić fotkę, tylko nie wiem, czy @Rejczel się czasem nie obrazi..

  • edytowano marzec 2019
    Od jutra modlimy się w następującej kolejności:

    Kwiecień 2019


    Modlitwy początkowe - @September 

    Tajemnice Radosne
    1. @September  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @uJa ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Rejczel ; - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @czekolada  -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Sonia- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @mysikrolica- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Katarzyna ; - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @monika5 ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Gosia5 - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Quintana  - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Elf77 ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @matka6 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. WandaB  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. Kinga-siostra @Kasik - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @zoja- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @makodorzyk- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @balbi ;- O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Bea - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Pipijo  - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @beabea - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • imagepng
    Róża Jan Paweł II
  • @Bea bardzo Cię przepraszam, pomyliłam się. 3 chwalebną oczywiście ma @mamlu, Ty byłaś w zastępstwie, za co zresztą bardzo Ci dziękujemy!
  • @Quintana
    @matka6
    @WandB
    @Elf77

    jesteście tu potrzebne :-)
     
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano kwiecień 2019
    Ja się odmeldowalam od razu
  • @matka6 - rzeczywiście, przepraszam, coś rozkojarzona jestem ostatnio.
    Podziękowali 1uJa
  • edytowano kwiecień 2019
    Drogie Panie, w maju rozważamy następujące tajemnice:

    Maj 2019


    Modlitwy początkowe - @beabea 

    Tajemnice Radosne
    1. @beabea - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @September - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @uJa - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Rejczel -  O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @czekolada - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @@Sonia - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mysikrolica - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Katarzyna - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @monika5 - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Gosia5 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Quintana - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Elf77 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @matka6 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. WandaB - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Kinga-siostra @Kasik - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @zoja - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @makodorzyk - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @balbi - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @mamlu - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  @Pipijo - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • Wszystko się zgadza? Proszę, potwierdzajcie modlitwę :-).
  • @Bea, przepraszam, już poprawiam  <3
  • Mi też głupio się mylić ;) ale już poprawione.
  • zbieram się już któryś miesiąc,żeby napisać i w końcu piszę:
    widzę skuteczność tej modlitwy w  wielu aspektach życia, serio
    Dziękuję Wam wszystkim i sobie ;)  
    Podziękowali 1Sonia
  • @matka6 dzięki, że się tym podzieliłaś! Ja też widzę (a przynajmniej tak mi się wydaje tzn tak wierzę) owoce tej modlitwy.
  • Wszystkie jesteśmy <3 Chwała Panu!
  • I znów od jutra czeka nas zmiana:

    Czerwiec 2019

    Modlitwy początkowe - @Pipijo

    Tajemnice Radosne
    1. @Piijo - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @beabea - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @September - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @uJa ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Rejczel - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @czekolada - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Sonia ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mysikrolica - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Katarzyna - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @monika5 - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Gosia5 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Quintana - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Elf77 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @matka6 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.WandaB - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. Kinga-siostra @Kasik - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @zoja - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @makodorzyk - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @balbi - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @mamlu  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


    Czy wszystko w porządku? 

  • Uwaga, uwaga, kto jeszcze nie 'podziękował', proszony jest o niezwłoczne uczynienie tego. Dziękuję
    Podziękowali 1Kasik
  • @Sonia i @Elf77 - nie wiemy jeszcze tylko, co z Wami?
    Może ktoś ma z nimi kontakt poza forum, bo widzę, że się od jakiegoś czasu nie logowały.
  • Jestem. Potwierdzam
  • Jestem i potwierdzam.
  • W takim razie jesteśmy wszystkie, bo @uJa przesłała do mnie priva z potwierdzeniem. Nasza Róża JP2 pięknie kwitnie, chwała Panu!! A Wam, Dziewczyny bardzo dziękuję za tę wspólną modlitwę
  • Od jutra zmiana. Proszę, potwierdzajcie modlitwę. 


    Lipiec 2019


    Modlitwy początkowe - @mamlu  

    Tajemnice Radosne
    1. @mamlu  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Piijo - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @beabea - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @September - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.@uJa ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Rejczel - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @czekolada - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Sonia ;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mysikrolica - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Katarzyna - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @monika5 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Gosia5 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Quintana  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Elf77 - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @matka6 - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    WandaB - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Kinga-siostra @Kasik - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @zoja - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @makodorzyk - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @balbi - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

     

  • @zoja - nie zrobiłaś zmiany. Podałaś grafik na lipiec, a dziś zaczynamy sierpień. Chyba, że czegoś nie rozumiem...
  •  Ja przy okazji poproszę o modlitwe za mojego męża i nasze małżeństwo.
    Podziękowali 3zoja mysikrolica Gosia5
  • Dziewczyny, na razie nie mam jak wkleić nowego grafiku, więc każda po prostu od dziś przejmuje kolejną tajemnicę.
  • edytowano sierpień 2019
    @zoja - przepraszam za moją gapowatość i posądzenie Cię o popełnienie błędu. W ramach zadośćuczynienia poniżej wklejam grafik na sierpień. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam przesuwając każdą z nas o jedną tajemnicę dalej.

    Od dzisiaj zmiana. Proszę potwierdzajcie modlitwę.

    Sierpień 2019

    Modlitwy początkowe - @balbi 

    Tajemnice Radosne
    1. @balbi   - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mamlu - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Piijo  - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beabea - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @September;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @uJa  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Rejczel  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @czekolada;- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Sonia  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mysikrolica  - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Katarzyna  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @monika5  - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Gosia5 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Quintana  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Elf77  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    @matka6  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. WandaB  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. Kinga-siostra @Kasik  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @zoja - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @makodorzyk  - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


  • edytowano sierpień 2019
    @Katarzyna, bardzo dziękuję , ale mam cudowną intencję, w sam raz dla mnie.
  • Jestem i modlę się. 

    Proszę szanowną zelatorkę o zwróceniu uwagi, że we wrześniu nie bedę mogla zameldować się jednak bedę trwać w modlitwie i przesunę intencję na wrzesień sama . Pozdrawiam drogie różyczki . 
    Podziękowali 1zoja
  • @Quintana dzięki za informację.I za modlitwę. Trzymaj się!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.