Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

modlitwa w intencji Rafała i Michała @mama83- potrzeba szczególnie intensywnie za Rafałka!

189101113

Komentarz

  • @chabrowa jedzą moje mleko z butelki, ale Michałowi coraz lepiej idzie jedzenie cyca, mam nadzieję że z czasem zupełnie przejdziemy na pierś, bo teraz jest trochę zabawy z odciąganiem, podgrzewaniem itp.
  • moim udalo się przejść na pierś dość szybko,ale ciągle mam pokarmu albo trochę za mało albo na styk..przed chwilą dałam im 90ml sztucznego i już dawno nie widziałam na ich twarzach takiego zadowolenia..
  • Mama, trzymam kciuki za Ciebie. Żeby Wam karmienie nie sprawiało kłopotów.
  • @mama83, jak chłopaki teraz?
  • chłopaki rosną powoli, apetyt dopisuje i dużo ćwiczą płuca, tak że mam rzadko kiedy czas włączyć komputer :)
    w poniedziałek kontrola i ważenie, dam znać
  • chłopaki ważą po 3kg
    niestety Rafał będzie musiał mieć operowaną przepuklinę w jąderku, zawsze coś ech...
    na szczęście nie jest to pilne, idziemy do chirurga w połowie stycznia
  • @mama83

    Mojemu F. tez wylazila przepuklina.

    od jakiegoś pól roku jej nie widujemy;) choc chirurg mowil,ze to raczej nie możliwe, ja ufam ze nie wróci :)
    podobno jeszcze może pojawić się, kiedy Maly zacznie sie dźwigać do wstawania..zobaczymy.

    w każdym razie,jesli Wasza przepuklina nie więźnie -nie ma do czego sie spieszyc.
    więźnie?
  • edytowano grudzień 2014
    na razie nie, mamy obserwować

    jesteśmy dzisiaj po usg główek i badaniu okulistycznym, tu na szczęście ok :)
  • @Chabrowa wczoraj tez sobie pomyslalam, co tam u chlopakow I mamusi slychac, ale nie zdazylam napisac, bo mi komp zafiksowal :D
    A tez zawolam @mama83
  • z chłopakami wszystko ok (no oprócz tej przepukliny R)
    jesteśmy po konsultacji u chirurga - chciał już operować ale się nie zgodziłam, jak się nic nie dzieje to niech dzieć podrośnie trochę przed zabiegiem

    jutro konsultacja u neonatologa, to dam znać ile facety ważą :)
  • a jak z Toba @mama83 ,jak dajecie rade?
  • A masz jakąś aktualną fotkę ?
  • chłopaki ważą 4,7 i 4,8kg
    pewnie że daję radę, mam tylko 4 dzieci ;) chociaż w moim środowisku stanowię dziwo;
    teraz jest już lepiej, chłopaki przestały wściekle ulewać i nie muszę ich przebierać co chwila; no i najważniejsze - robią sobie ok 5h przerwy w nocy między posiłkami :D więc chodzę już w miarę przytomna
  • chłopaki kończą dzisiaj roczek :)

    dziękujemy jeszcze raz za Waszą modlitwę - nie widać po nich wcześniactwa, jedzą jak smoki, dobijają już do 9kg i zabierają się za chodzenie;
    nawet przepuklina u Rafała sama zniknęła :D
  • Jej,już roczek? :-)
    Wszystkiego najlepszego dla dzielnych chłopaków!
    :-*
  • :)
    najlepszego dla Nich i Ciebie!
  • Super! Dobrze, że nie wyrazilas zgody na operacje przepukliny:) wszystkiego najlepszego dla chłopców!
  • ciesze sie wszystkiego najlepszego dla chlopcow
  • @mama83

    U nas bylo tak samo z przepuklina! :)
  • Bożej opieki na każdy dzień!
  • Najserdeczniejsze i najszczersze życzenia Bożej opieki
  • Sto lat! :) :)
    Dzielni faceci :)
  • ale przeleciało!
    i strach minął
    i chłopaki fajnie się rozwijają
    czego chcieć więcej

    dużo miłości Wam życzę!!!!!!
  • Ale czas leci!
    Wszelkiego dobra dla Was wszystkich!
  • Wszystkiego najlepszego!!!!
  • Bożego błogosławieństwa!
  • Szybko się zleciało, dobrze, że wszystko się wyprostowało :)
    Dalszej Bożej opieki nad Wami wszystkimi :)

    P.s. ale rymy mi wyszły
  • Chłopaki skończyli dzisiaj 3 lata. Biją się aż strach :wink:
    Nie umiem tu wstawić zdjęcia ale bliźniaków możecie zobaczyć na Gabrysiowym instagramie:
    https://www.instagram.com/wyjatkowa.dziewczynka
  • Opieki Bozej dla chlopcow!!!
    Podziękowali 1mama83
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.