Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

6 róża za mężów p. w. św Józefa

2

Komentarz

  • Sluchajcie, jak sie wrzuca zdjecia? Mam zdjecie pieknej modlitwy za męża Św. Joanny Beretty Molli i nie wiem jak ją wrzucić. Jak ktoś wie, to bede wdzieczna za wskazówke
    ;)
  • Dziewczyny, gdyby było miejsce, to chciałabym dołączyć. Mojej połówce bardzo potrzeba wsparcia, choć nie chce tego przyznać.
  • @kiwi, na razie mamy komplet, chyba że ktoś zrezygnuje.
    O 17:40 mój M. wchodzi na egzamin aplikacyjny, proszę westchnijcie dziś za niego:)
  • A jesteś w klubie rozmodlonych żon @kiwi?
  • @marteczka, nie jestem w klubie.
  • To zapraszam, zaraz podbiję Ci wątek:)
  • @marteczka, dzięki. Poczytałam sobie i zaczynam. 
  • Co to jest klub rozmodlonych żon?

  • o kurczę. A jakaś możliwość poprawki?
  • Drugi termin 18 listopada, także trzymajcie kciuki na różańcu;)
  • edytowano październik 2014
    Jutro 1. listopad, zmieniamy tajemnice, dzięki za podziękowania, to dla mnie znak,że pamiętacie. A jakby ktoś nie dawał rady, Kiwi jest chętna na miejsce.

    Tajemnice Radosne

    1. Katarzyna od @Lila ;- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Tusia- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3.@marteczka- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @krajrogalików ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.  @Isa7- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Lila- ; O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  @MamaWeroni- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3.  @Khaleese- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Predikata- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @Patia- ; O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Patinka ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @lea- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Agnieszka88- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @elladoc- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @katarzynamarta- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. Dorota koleżanka od @Lila-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @IzaK O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @majolijka O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4.  @ania_m O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  @Joanka ;Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Będę wysyłała powiadomienia o zmianie tajemnic na maila, więc jak ktoś jest chętny, to prześlijcie swoje maile na priv, jak ktoś woli pozostać anonimowy, to w wątku oczywiście też będę zamieszczać.

    +++
  • @IzaK kliknij na mojego nicka, w lewym górnym rogu będzie pisało "napisz wiadomość do" czy coś takiego, jak na to klikniesz to do mnie bezpośrednio napiszesz.
  • @IzaK, Chyba faktycznie zielone listki nie mogą pisać na priv, możesz mi tu napisać, ja sobie zapiszę, a ty wpis edytujesz.
  • Jutro pierwszy grudnia, zmiana tajemnic, dziękuję za wspólną modlitwę :)

    Tajemnice Radosne

    1. @Joanka ;- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Katarzyna od @Lila- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3.@Tusia- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @marteczka ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.  @krajrogalikow- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Isa7-  O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2.  @Lila- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3.  @MamaWeroni- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Khaleese- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @Predikata-   O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Patia ;- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Patinka- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    @lea- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Agnieszka88- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @elladoc- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @katarzynamarta-  O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Dorota koleżanka od @Lila ;O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3.  @IzaK ;O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @majolijka ;O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5.  @ania_m ;Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • @Lila, daj znać, czy doszły maile
  • Przepraszam, że dopiero dziś, rozpiska tajemnic na styczeń.
    Wszystkiego dobrego w nowym roku:)

    Tajemnice Radosne

    1. @ania_m - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Joanka- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Katarzyna od Lila - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Tusia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @marteczka- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @krajrogalikow- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Isa7- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Lila- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @MamaWeroni- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Khaleese- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Predikata - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Patia- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Patinka - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @lea- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Agnieszka88- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @elladoc- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @katarzynamarta O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. Dorota od Lila O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @IzaK O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @majolijka Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.