Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

6 róża za mężów p. w. św Józefa

13»

Komentarz

  • Jutro luty, przypominam o zmianie tajemnic, piszę z tel. Także rozpiskę zamieszczę jutro, ale tak jak w poprzednich miesiącach odmawiamy następną w kolejności tajemnicę. @majolijka odmawiasz pierwszą radosną.
  • Potwierdzam - pierwsza radosna. I modlitwy wstępne, tak?
  • + trzecia tajemnica światła
  • Przepraszam za długą nieobecność, jakiś sądny miesiąc za nami, najpierw padł mi laptop, a potem zdrowoe wszystkich domowników. Piszę z kom. więc znów bez listy, ale dziś odmawiamy kolejną tajemnicę, a osoba z ostatnią przechodzi do pierwszej i odmawia modlitwy początkowe.
    +
  • + czwarta tajemnica światła
  • @katarzynamarta - zglaszam się. Ręce nie wiem, czy dobre, ale spróbuję.
    Którą?
  • @Kiwi? bierzesz tajemnice @katarzynamarta?
  • edytowano maj 2015
    Rozpiska na maj, @Kiwi, przypominam, że z pierwszą radosną odmawiamy modlitwy początkowe:) no i witaj w róży:)

    Tajemnice Radosne

    1. @Kiwi - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. Dorota od Lila Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @IzaK- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @majolijka - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @ania_m- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@Joanka- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. Katarzyna od Lila- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Tusia- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @marteczka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @krajrogalikow- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Isa7 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Lila- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @MamaWeroni - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Khaleese- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Predikata- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Patia- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Patinka O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @lea O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Agnieszka88 O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @elladoc Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • @marteczka, tak. Przyjęłam do wiadomości ;)
  • Przepraszam, za tak opóźnioną reakcję, ale ostatnio wchodzę tu tylko raz w miesiącu do tego wątku, bo na nic innego nie mam czasu...
  • @IzaK masz rację mój błąd już poprawiłam, przepraszam...
  • Jutro dzień dziecka, zmiana tajemnic:)

    Tajemnice Radosne

    1. @elladoc - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Kiwi Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. Dorota od Lila- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @IzaK - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @majolijka- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@ania_m- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Joanka- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. Katarzyna od Lila- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Tusia- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @marteczka- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @krajrogalikow - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Isa7- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Lila - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @MamaWeroni- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Khaleese- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Predikata- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Patia O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Patinka O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @lea O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Agnieszka88 Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Kolejny miesiąc zleciał, zmiana tajemnic:)

    Tajemnice Radosne

    1. @Agnieszka88 - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @elladoc Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Kiwi- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. Dorota od Lila - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @IzaK- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@majolijka- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @ania_m- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Joanka- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. Katarzyna od Lila- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Tusia- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @marteczka - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @krajrogalikow- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Isa7 - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Lila- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @MamaWeroni- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Khaleese- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Predikata O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Patia O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Patinka O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @lea Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Zmieniamy?
  • Zmieniamy, przepraszam, że tak późno, ale po 3 nocach czuwania przy gorączkującym J, dziś szpital i jestem półprzytomna, jak co miesiąc następna tajemnica w kolejności, a ostatnia chwalebna przechodzi w pierwszą radosną.
  • Tajemnice Radosne

    1. @lea - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Agnieszka88 Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @elladoc- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Kiwi - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. Dorota od Lila- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@IzaK O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @majolijka- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @ania_m- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Joanka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. Katarzyna od Lila- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Tusia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @marteczka- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @krajrogalikow - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Isa7- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Lila- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @MamaWeroni- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Khaleese O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Predikata O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Patia O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Patinka Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • 1 września, pewnie nie tylko dla mnie zakręcony dzień, o zmianie tajemnic przypomniałam sobie kiedy już odmówiłam dziesiątkę sierpniową...
    Przepraszam, że tak późno, ale przypominam, że zmieniamy na następną w kolejności tajemnicę, a @Patinka odmawia pierwszą radosną + modlitwy początkowe.
  • Zmiana tajemnic, rozpiskę wrzucę jutro, przepraszam, ale znów mam szpital w domu, dobrej nocy
  • Spóźniona rozpiska na październik,

    Tajemnice Radosne

    1. @Patia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Patinka Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @lea- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Agnieszka88 - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.@elladoc- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@Kiwi O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. Dorota od Lila- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @IzaK- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @majolijka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @ania_m- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Joanka - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. Katarzyna od Lila- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Tusia - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @marteczka- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @krajrogalikow- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Isa7- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Lila O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @MamaWeroni O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Khaleese O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Predikata Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Dziewczyny, wiem że nawalam i kiepska ze mnie zelatorka, jeśli któraś z was chciałaby przejąć tą funkcję nie obrażę się, ostatnio kiepsko u mnie z wyrabianiem...
  • Jutro 1 listopad, zmiana tajemnic:

    Tajemnice Radosne

    1. @Predikata - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Patia Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Patinka- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @lea - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5.@Agnieszka88- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1.@elladoc O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Kiwi- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. Dorota od Lila- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @IzaK- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @majolijka- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @ania_m - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Joanka- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. Katarzyna od Lila - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Tusia- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @marteczka- O uwolonienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @krajrogalikow- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Isa7 O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Lila O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @MamaWeroni O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Khaleese Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.