Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sorry, że tak w ostatniej chwili, ale...

edytowano wrzesień 2014 w Polecamy

Wpadnijcie, jakby kto miał ochotę do Soho Factory DZIŚ, do 19 :)

Jestem (no dobrze, będę za półtorej godziny) przy pierwszym stoisku od wejścia i rzucam się w oczy :D

Całkiem fajne rzeczy można nabyć (u nas poduszki w psie łapki, koszulki bawełniane, świeczniki, kubeczki, domowe psie ciasteczka, u najbliższych sąsiadek - dziwne mydła). Można wejść z psem, za wstęp się nie płaci (za parking chyba też nie). Można przynieść różne zbędne bambetle, które przydadzą się w schronie - posłania (koce, kołdry, narzuty...), miski (garnki bez uszu np.), nieco przeterminowane leki, no i oczywiście karmę.

No i można mnie poznać   image

Tu widoczek: https://www.facebook.com/191499597544766/photos/a.193704280657631.56185.191499597544766/892191290808923/?type=1

W-wa, Mińska 25, pawilon 16, stoisko 14.

Komentarz

  • E, myślałam, że twoje zdjęcie będzie, a tu jakieś ciuchy ...
  • Katia, a w kazdym schronisku sie przydaja stare koldry? A poszewki? Mam troche nienadajacych sie dla ludzi...
  • @E.milia - najprawdopodobniej w każdym :) Ew. zawsze można zapytać :)

    Schroniska nie przyjmują za to poduszek nie-wegańskich oraz pierzyn - bo byłyby na jeden raz ;) Za to ja przyjmuję - moim starcza na miesiąc czy dwa :D

    @MamaBabcia - moje - b. niebrawarystyczne! - zdjęcie planuję wlepić na chwilkę niebawem  :>

  • No i gdzie, gdzie to zdjęcie?
  • Jeszcze do mnie nie dotarło :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.