Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

cięte riposty i odpowiedzi ;)

edytowano wrzesień 2014 w Ogólna
Co odpowiadacie na pytanie: po co Wam tyle dzieci?
Dodam,że u nas żaden szał, trzecie w drodze.
«134

Komentarz

  • żeby się pani pytała 
  • a tak, próbujemy, może któreś będzie w końcu miało moja grupę krwi i mi odda w razie potrzeby 
  • Bo mamy genialne geny :D
  • Bo jak nam takie ładne, mądre, dobrze wychowane i bezproblemowe wychodzą, to szkoda by było tak dobry materiał genetyczny zaprzepaścić.

    A u pani ile? Tylko dwójka?
    image
  • Jednemu facetowi powiedzialam kiedys

    Bo mam bardzo interesujacego i zaradnego meza
    Z pierdolami kobiety nie chca miec dzieci.
  • hm, jak to dziś @PawelOdOli podsunął pomysł,
    na necie można odpisywać MSPANC ;-)

    my na razie na etapie 'wszystkie dzieci w domu' i 'bedziecie jeszcze chcieli jakies?' ;-)
  • Pani, nie wiem, ale co liczę, to więcej! 
  • raz zapytałam, czy pani przewlekle choruje, że tylko jedno dziecko ma i więcej nie chce;-) ale to obca baba była i mi się w kolejce do mięsnego użalała jak mam przerąbane z dwójką;-)
  • Nikt mi nie zadaje takich pytań. Widać nikt mnie nie lubi.
  • -A co tu pani tak karmi? -Bo to jest bar MLECZNY,nie widzi pani?
  • Mnie nikt o to nie pyta. Ewentualnie ja samą siebie :) Takie riposty uważam za niegrzeczne. Na życzliwe pytania odpowiadamy zgodnie z prawdą, a na wścibskie nie odpowiadamy i już. A czasem trudno odróżnić jedne od drugich... 
  • @Gosia5, jaka to jest odpowiedż zgodna z prawdą?;-)
  • Mój mąż na takie pytanie od wspólnego naszego kumpla odpowiedział " bo mamy dużo pokoi"
  • Oj tam, zaraz niegrzeczne.
    Schodzimy na poziom pytajacego co by wiezy Babel nie bylo ;-)
  • Mnie tez nigdy nikt nie spytał po co nam tyle dzieci....
  • Ja do tej pory nie wiem  co odpowiadać, kiedy słyszę, że mi się tak udało, że mam parkę... Opadają mi ręce kiedy słyszę słowo ,,parka''... I przy drugim słyszę, że taka dzielna jestem, że mam dwoje maluchów :D. Ale większość rzeczy raczej miła jest.
  • @AB miała najlepszą ripostę na świecie, osobiste pytanie, baaardzo osobista odpowiedź:P
  • @Lome zawsze mozna powiedziec, ze teraz w druga parke sie wstrzelacie. ;-)
  • @AB co mowilas?
  • oj nie wiem czy się przyzna:P
  • Teraz to nie ma wyjscia. 8-}

    AB! AB! AB! =D>
  • Niech lepiej napisze, bo to co mi chodzi po glowie to baaaardzo nieprzyzwoite jest. ~:>
  • Jejku...nie zdarzyło mi sie aby mnie ktos pytał.


    Często słysze gratulacje, szacunek 

    a najcześciej popularne


    "nie wygląda pani...."

    ;))
  • edytowano wrzesień 2014
    Bo taki hardkorowy tekat to zadkosc, szkoda byloby przeoczyc i nie skomentowac :D

    U nas najczesciej:
    - zachwyt - obcy i czesc rodziny
    - jak wy sobie poradzicie - druga czesc rodziny
  • Nikt mi nie zadał takiego pytania. I całe szczęście, bo bym uznał to za przejaw wyjątkowego chamstwa.
  • edytowano wrzesień 2014

    no i dodam jeszcze, ze  na tekst "Nie wyglada pani na tyle dzieci'


    odpowiadam - "Nie wyglądam na szczęsliwą????" :)

  • na hasło 'ale fajnie, macie parkę' odpowiadam: no, teraz ich tuczymy zeby szybko urośli żebyśmy mogli ich rozmnażać.
  • Ja na tekst o parce odpowiadam, że mam dzieci, a nie gołębie.
  • Na tekst na temat że czwarty chłopak - stwierdzałam że dziewczynka planowana dopiero szósta, mojej mamie nie zdradziłam jakie było alternatywne imię dla czwartego stwierdzając że może się jeszcze przyda... (moi rodzice gratulowali czwartej ciąży z oporami ;) )
    No i zawsze jak idę z młodszą trójką i ktoś pyta/stwierdza że trójka chłopców odpowiadam z dumą że najstarszy też chłopak :)
  • Pytanie "po co" rzeczywiście grzeczne nie jest, ale czasem ludzie pytają "dlaczego". Mówię wtedy o powołaniu, Bożym planie i zaufaniu. Zawsze można spytać "dlaczego ktoś pyta".
    Zniżanie się do poziomu chamskiego rozmówcy nie jest bezpieczne - rozmówca wygra doświadczeniem ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.