Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bajki dla najmłodszych dzieci, bez przemocy, ideologii, strachow itd...

13»

Komentarz

  • @manna spoko, dzięki boję się takich zobowiązań... jeszcze mi się poniszczy :)
    Dora & Diego faktycznie dla starszych.
    @draconessa "In the Night Garden" spokojne - dzięki.
    Ktoś wrzucał wcześniej Baby Einstein... też w miarę OK, tylko dużo zmieniających się dość gwałtownie obrazów.

  • @Iwaslim- jak najbardziej Pyza!
  • Traktor Ted to ulubiony film/program mojego3.5-latają
  • 3,5 -latka,oczywiście!
  • Jakiś czas temu znalazłam na youtube.com bajkę pt."Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham" - co prawda o niepełnej rodzinie (Tata zając i synek zając) ale bardzo spokojna, przyjazna, zero przemocy, dużo o przyrodzie, przyjaźni i relacjach, żadnych wartkich akcji i strachów - to jedyna bajka jaką pozwalam w drodze wyjątku obejrzeć dzieciakom przed snem (zwykle wolę aby jeśli już mają oglądać to w ciągu dnia). Jest sporo odcinków, każdy chyba po 20minut, zapisywane pojedynczo więc moim zdaniem bardzo dobry przerywnik na awaryjne sytuacje ;)
  • Obecnie Masza i niedźwiedź.
    :) polecanko
  • to był ulubiony filmBerniego
  • @adriantr nie otwiera się ten link, tylko jakieś ostrzeżenie o wykradaniu hasła - możesz wkleić jeszcze raz nie będąc zalogowanym na stronie piotripaweł?
  • Upne bo zakochalam sie w Robaczkach z Doliny. Kilkuminutowe animacje,bez dialogow,ze swietna sciezka dzwiekowa. Francuska rzecz. Cudowna.
  • Bezpieczne nawet dla maluchow,a ja sie ubawilam.
  • edytowano czerwiec 2015
    @E.milia- dziś nad ranem (wiem, dziwna pora) zajarzyłam, że pisałaś coś o robaczkach.Myślałam, że masz na myśli te co ja.Ale moje są inne.Dla dzieci nie za bardzo, ale starsi się przy nich zaśmiewają :) Moje są robaczki mieszkające w kanale, w dużym mieście ( odcinek który wkleiłam ma tytuł "popcorn"), a nazwa bajki to "Larwa w Nowym Jorku(?)"
  • Nie,to nie te. Robaczki,robione przez Francuzow. Animacje po 5-10minut,na pierwszy rzut oka trudno odroznic od normalnego filmu przyrodniczego. @Lila,jak jes po francusku robaczki?
  • Les minuscules. Voilà ! Sa rewelacyjne.
  • Linka z kom nie wkleje,ale dane sa takie. Tytul Minuscule,prod franc/belgijska,animacja,rok 2006. Rezyseria Giraud i Szabo.
  • Na iplex.pl widze odcinki spolszczone jako Robaczki z Zaginionej Doliny. Tytul odcinka to np. Koszmar Motylka albo Atak na warzywniak.
  • edytowano czerwiec 2015
    A co powiecie o Pingu? Uwielbiam!
    Na Polsat JimJam około 9 rano oglądamy ją razem z moją dwulatką - podopieczną.
  • Świnka Peppa :) peppa pig
  • 'The wind in the willows' Beatrix Potter.

    Uuu, @Draconessa, dwója z bajkowości angielskiej [-X

    Kenneth Grahame.

    PS. Sorry za zboczenie ;))
  • A faktycznie, Potter jest wszakze od Piotrusia Krolika:))) Musialam byc zmeczona, kiedy pisalam i wsadzilam dwa w jedno :D
    :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.