Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Super szczotka, kto ma?

edytowano październik 2014 w Pomagajmy sobie
Zaczęło się....
włosy M. się kołtunią, nie chce się czesać, masakra. No i się zastanawiam nad tą szczotką cud, która niby wszystko bez bólu rozczesze.....
Opinie,proszę...................warto?Bo ona cholernie droga ...
«13

Komentarz

  • Chodzi ci o tangle teezer? Ja mam i do rozczesywania włosów jest bardzo dobra i do tapirowania. W tesco widziałam tańsze zamienniki, ale nie wiem czy tak samo działają.
  • Moje dwie dziewczyny mają - bardzo sobie chwalą.

    Dla H. kupiłam taką fajną z pojemnikiem na gumki i spinki.

  • Warto, one już teraz są tańsze, jak kupowałam kilka lat temu to dopiero cenę miały.  ^#(^
  • jak są skołtunione loki to i tak co czesanie to wrzask na pół osiedla ;)

    ale szczotką trwa krócej
  • Ja nie dalam rady juz koltunow rozczesywac na tych super delikatnych wloskach. Ciachnelam po prostu na krotko.
  • mam i bardzo polecam!!! :D mojej siostrze kupiłam w prezencie i też zachwycona (ale na początku jak zobaczyła prezent to była zawiedziona) :D
  • A wiecie może, gdzie się te szczotki kupuje? W sieci, czy stacjonarnie?
  • ja kupiłam w sieci, ale podobno niektóre sklepy ze sprzętem fryzjerskim mają...

  • Niedawno były w biedronce jako dodatek do czegoś tam, nawet nie wiedziałam co za cudo dostałam gratis. dzięki za uświadomienie
    ;)
  • Musze kupić Gosi bo u nas prawie codziennie rano awantury przy czesaniu. Bo przychodzi z teoretycznie rozczesanymi włosami a jak ją zaczynam czesać to pyskuje że ją ciągne.
  • mam.super jest.
    teraz planuje w prezencie dla chrześnicy kupic;)
  • Biedronkowych nie polecam
    Tandeta totalna!
    Stacjonarnie mozna kupić w drogeriach Hebe
    Mam, w sumie dupy nie urywa
    :))
    Zdecydowanie lepsza szczotka z włosia dzika!
    A już najlepszy jest drewniany grzebień - z szerokim rozstawem ząbków :/
    Najlepiej dla wlosow to czesać je ma mokro (jeszcze w wannie bądź pod prysznicem) z nałożona odżywka - nałożyć odżywkę i zaczesywać od czoła do karku, rozczesać sie rewelacyjnie. I tak czeszac wypłukiwać odżywkę potem Pielucha tetrowa i zostawić na pare minut
    Bardzo dobra metoda, wlosow powyrywanych nie ma, nie boli nawet tozczesywanie kołtunów
    No a dla podanych na kręcenie/ kręconych to już innej metody nie widzę, zeby mieć loki a nie siano :)
  • No właśnie moje kolejne pytanie-gdzie kupować,żeby była oryginalna?
  • No to chyba już wiem, co św. Mikołaj wrzuci Marylli do buta :D
  • Droższa nie zawsze znaczy, ze oryginalna.
    W necie mozna zaleźć jak odróżnić podróbkę od oryginału
  • @maliwiju "Musze kupić Gosi bo u nas prawie codziennie rano awantury przy czesaniu. Bo przychodzi z teoretycznie rozczesanymi włosami a jak ją zaczynam czesać to pyskuje że ją ciągne. "
    u nas tez awantury o czesanie u najstarszej, a wlosy do pasa prawie. Mlodsza ma jakies bardziej sliskie I rozczesanie to chwilka.
  • Moj też miała takie długie i po jednej awanturze zdecydowałyśmy że skracamy ale i tak sie kołtunią
  • No ale np. sklepy z akcesoriami fryzjerskimi powinny mieć oryginalną?
  • jak nie daję rady rozczesać to też ucinam kołtuna ;)
    ale szkoda mi tych loków

    rozczesywanie w wannie czy nie i tak jest masakrą
    może pomogłoby codzienne czesanie, ale na to nie mamy ochoty
    raz w tygodniu wystarczy ;) jak już widać że się dredy robią, siadamy, do ręki daktyle, przed bajką i jakoś idzie ;)
  • a w dreadach rudych by odjazdowo wygladala taka mala dziewczynka



    brtw na czuja zakupilam drewniana szczotke do wlosow extra sie czesze
  • My mamy drewnianą, jakoś nie pomaga. Mała nie ma dużo włosów,ale kołtunią się jak nie wiem
    :(
  • @ewap nie wiem, nie znam oryginału, ale dzieciom bardzo się podobała i jak inne gadżety szybko poszła w kąt.
  • Ja ostatnio kupowałam w Rossmanie szczotki z włosiem dzika, przetykanym nieco dłuższymi białymi żyłkami. Poleciła mi pewna fryzjerka. Nie zbankrutowałam i skończył się problem z czesaniem długich dziewczęcych włosów.
  • Oryginalne są w Douglasie.
  • "piotr i paweł" do mnie napisał, że od 29 będą mieć po 29,99
  • Teraz w Hebe są trochę tańsze. Właśnie kupiłam. Mam cienkie, delikatne włosy, ale jest ich dużo i są długie- rozczesywanie to koszmar. Ciekawa jestem, czy się sprawdzi.
  • A mnie ten dzik srednio odpowiada. Mam poczucie szybciej przetluszczjacych sie i przyklepanych wlosow. Tt musze kiedys sobie zafundowac.
  • Może mi ktoś wyjaśnić jak odróżnić oryginał od podróbki?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.