Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

moje dziecko powiedziało :)

13567197

Komentarz

  • nie wiem czy to pisałam w wąteczku dowcipów z życia wziętych
    ale synuś naszych znajomych, który właśnie był opanował sztukę robienia kupy do toalety, załatwił się i spłukując własną produkcję pokiwał i powiedział
    - Pa pa kupo, z Bogiem!


    ( widać , że katolicka rodzina, no! )
  • Syn dzis po obiedzie reka zamiotl ze stolu kasze z sosem na podloge. Wkurzylo mnie to oczywiscie. Syn:
    -przepraszam mamo. Chcialem ci sluzyc, ale mi nie wyszlo.
  • Trzylatek oglądał wczoraj "Sąsiadów" - beze mnie.
    Dziś rano:
    - Mamo, opowiedz mi bajkę.
    - O czym?
    - O sąsiadach i kosiarce.
    - Ale ja nie wiem, co tam było.
    - Zacznij opowiadać, to się dowiesz.
  • Pani Lyzeczko ja Ci opowiem w skrocie.

    Chcieli kosic, kosiarka sie zepsula, naprawiali i naprawili.

    Przy slowie naprawiali mozesz sie na dluzej zatrzymac i puscic wodze fantazji :).
  • Mama-asia, w Londku, w Natural History Museum.
    O taki:

    imageimage
  • Piękny! 
    Maciej byłby zachwycony. 
  • -Mamo, prawda, że kupa to ważna rzecz? -pyta trzylatek. -I jedzenie to ważna rzecz! -dodaje po chwili.


  • W te pierwsze roki...
    Co to za piosenka, Wit chodzi i śpiewa melodia nie pozostawia wątpliwości, ale po słowach kto zgadnie.
    Podpowiem że chyba każdy zna.
  • Nie zgadnę, u nas łatwiej "Fasolki" rządzą, Mikołaj śpiewa "poduchy łakomcuchy. :D
  • edytowano październik 2014
    Próbujcie trzy ostatnie sylaby was powinny naprowadzić.
  • steeeeeeeeeepie szeroki?
  • dzieci spytały komu biję brawo, wyklaskałam same samogłoski i wyszło :)
  • Jakos tak sie zlozylo ze moje najblizsze kolezanki maja samych chlopcow. Moj 3 latek ma takze mlodszego braciszka. Tak wiec od dawna mnie informowal ze wszystkie dzidzie maja siusiaki:)) Wczoraj przyjechala kolezanka z 6 mies corka i przewila ja na kanapie. Synek machal jej grzechotka rozbawiony a nagle krzyknal:

    "Mamaaaaaaa dzidzia sie zepsiula!!!!! Siusiak odpadl nie ma nie ma.....mozie kot go zjadl?"
    Podziękowali 1Mle
  • Ł. głaszcze kota, kot liże ją po włosach, mówię: "Bzyk jest do ciebie bardzo przywiązany!". Z sąsiedniego pokoju odzywa się Jenio, naczelny zadymiarz, lat3,5: "To nie ja go przywiązałem!".
  • edytowano październik 2014
    Bawili się w ptaki. Ł. w roli mamy "ptaszyczki" woła "Uciekajmy, zbliża się drapieżnik!". Jenio: "I nas podrapie!"
    Podziękowali 1Mle
  • Jemy obiad dzisiaj, dla odmiany w spokoju.
    Syn: mamo, moge krzyczec teraz jak M. nie spi?
    Ja: ale dlaczego? Co sie stalo?
    Syn: no nic sie nie stalo, tylko chcialem z okazji skorzystac.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Mąż do syna: Pomóż mamie.
    synu: Ale mama nie jest leniem, daje sobie radę!
  • ognisko zaraz będzie! ognisko zaraz będzie!
    W KOMINKU!
  • J. (2,5) - Chcę oglądać domek na kale!!!!!!

    Chodzi o "Domek na skale"


  • Corka (4 lata) miala wstrzas, w przychodni zanim pogotowie przyjechalo dostala zastrzyk w pupe, nastepnego dnia juz w szpitalu:
    "mamusiu, ten zastrzyk byl pupastyczny!"
  • To wprawdzie nie o moim dziecku, tylko o mojej mamie, która jako kilkulatka, będąc ze swoją mamą (a moją, teraz już ś.p. babcią) na cmentarzu: "Mamusiu, a kiedy ja tobie będę takie swieczki paliła?"
  • o to mam cos w stylu ab

    mamo a starzy ludzie nosza okulary to czemu babcia d nie nosi okularow?  to bardzo mloda musi byc


    nie synu to zalezy
    ja nosze okulary

    i tu sie wcial jasaio do wypowiedzi mojej

    no tak bo ty jestes juz troche stara




  • Kiedy mój syn miał 3 latka i nie mógł zasnąć postanowiłam go znudzić
    Powiedziałam: wyobraź sobie owieczki przechodzące przez mostek jedna , druga , trzecia...
    -A za nią wilk..! Wykrzyknął syn... i po spaniu..:D
  • Moja 3 latka mowi ze jest cieplokrwista.wczoraj jednak zmarzla i zaciagajac czerwonym nosem stwierdzila ze jak jest zima to nie jest cieplokrwista!
  • Nie dziecko, bo mąż, ale córki teraz przypomniały i się chichrają.
    Mówię wczoraj wieczorem do męża: a teraz powiedz mi coś miłego! a ten się usmiecha i mówi: pięknie będziesz wyglądać w nowej torebce - chciał powiedzieć z torebką, której zakup sponsorował kilka godzin wcześniej 
    =))
    Podziękowali 1Mle
  • Wczoraj w przedszkolu 

    wchodzę po naszą 4latkę z z 10latkiem naszym. 
    Na widok Maksia jedna z dziewczynek-Maksio!hurra!! 
    Mała weszła do szatni i czeka na tę dziewczynkę i mówi do niej 
    -Posłuchaj mała jakby co -to móóój brat!i tylko mój!!I patrzeć na niego mogę tylko ja! 

    no padłam.


     
    Podziękowali 1Mle
  • Ja kiedyś z G. miała może 3 lata poszłam na cmentarz w okolicy wszystkich świętych i G. Z zachwytem mamo jak tu pięknie , może znajdzie sie też tu miejsce dla nas.
    Podziękowali 1Mle
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.