Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaglanka - jak się toto przygotowuje?

2»

Komentarz

  • @marteczka zaglądam na wiele blogów kulinarnych dla alergików, np. www.smakoterapia.pl czy www.smakolykialergika.pl i www.mamaalergikagotuje.pl - zwłaszcza na tym pierwszym piszą w ten magiczny sposób o jaglance. Rozgrzewanie, odśluzowywanie - że niby lecz z każdego przeziębienia i kataru alergicznego. Nie słyszałaś nigdy o ajuwerdzie czy TCM?
  • O TCM szczerze mówiąc nie, ajurweda obiła mi się o uszy, ale tematu nie zgłębiałam, natomiast wątpię, żeby tu ktoś jakieś czary mary nad garnkami odprawiał :D A że monodieta jaglankowa leczy wszelkie dolegliwości, to wie każdy kto forum czyta ;)
  • Stadku swojemu podaję jaglankę w różnych formach 3-4 razy w tygodniu. Nie wiem, czy to wpływ jej, owsianki wprowadzonej jako śniadania dzieciom, czy niemal całkowitego odstawienia sklepowych słodyczy (mąż przywiózł w sobotę paluszki, więc odstawienie nie całkowite ;)) ale najmłodsza nie ma wrednego kataru juz 2 tydzień. U nie sukces niebywały. I jest nam cieplej. A ja jestem zmarzluch niesamowity.

    PS jaglankę prażę. Fajnie potem pachnie. Robię coś w kuchni, jaglanka na malutkim gazie w garnku, co jakiś czas wstrząsam garnkiem. Nie przypala się. A zdejmuję jak para idzie przez dziurkę w pokrywce.
  • Szukalam, czy jest juz watek o polecanych ksiazkach kucharskich, ale nie znalazlam. Pytanie mi tutaj pasuje, bo chodzi mi o ksiazke z przepisami z jaglanka. Mysle o kupnie ksiazki Panim ktora prowadzi smakoterapie, albo ksiazki Marka Zaremby "Jaglany detoks". Ktos ma, poleca?

  • Wiem, ze wielodzietni.org to skarbnica pomyslow na dania z jaglanka, ale duzo mi czasu ucieka jak wchodze na forum. Tu jeden temat, tam drugi i godzinka ucieka .. Ksiazka kucharska o jaglance na pewno jest mniej wciagajaca.

  • Ta jaglanka to jak diabeł z pudełka wyskakuje.
  • Luty...
    Podziękowali 1Berenika
  • Wielki Post, troche umartwien nikomu nie zaszkodzi  :p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.