Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku - wypadanie włosów!

13

Komentarz

  • Ha!
    Tego szamponu.używam i ja! :smiley: 
    Podziękowali 1annabe
  • @Olesia ;
    Dobre efekty?
    Bo ja krótko stosuję, ale widać że naprawdę malutko ostaje na grzebieniu
    już kiedyś myślałam, ze po olejowaniach i innych mazidłach jest mało, ale teraz to sztuki :smiley: pojedyncze zostają
  • Gdzie kupujecie ten szampon?
    Bo tez mam problem z wypadaniem włosów.
  • @Małgorzata32
    w Rossmannie jest, ja kupiłam na jakiejś promocji i kosztował coś 20 kilka zł, normalnie ok 30 albo i nawet ponad 30 zł
    ale jest baaaaaaardzo wydajny
    trochę zalatuje jak męski zel pod prysznic ;)
    Podziękowali 2Małgorzata32 Olesia
  • Moja znajoma ma problem z wypadaniem włosów, okazało się, że ma niedoczynność nadnerczy (podaję z pamięci) - w każdym razie musi brać stale leki, ale gdy pzrerywa garściami jej wychodzą.
  • U mnie też ten problem od maja leciały i leciały. Było wyjściowo sporo. A teraz po tych niestety już widać, że jest ich zdecydowanie mniej.
    Po solu-medrolu uderzeniowych dawkach.
    Lekarze mi nie wierzą, bo te sterydy podobno leczą łysienie?
    Tym lekom towarzyszyło też nagłe i duże schudnięcie, więc to może bardziej od tego. A teraz jem, a i tak z włosami krucho. Trudno.
  • Mi po ostatnim czwartym porodzie jak zaczęły wypadać to przestały po ok roku ale tylko kilka mcy przerwy było bo teraz w połowie ciazy znowu zaczęły lecieć.. Juz sie boje czasu po porodzie :( 

    wyprobuje ten szampon z rossmana! Dzięki!
  • Myję szamponem emolium teraz bardzo delikatnym. Jest dużo lepiej!
  • Szampon Alpecin jest od dzis w promocji w rossmanie po 25,99 zl. Normalna cena 31,99zl.
  • to trzeba zrobic zapas ;)

    dzięki za info :)
    Podziękowali 1mamuma
  • Jest bardzo fajny szampon z wyciągiem z bursztynu,może nie na porost,ale na wzmocnienie włosów. Kupowałam w aptece,a ostatnio spotkałam ten sam o połowę taniej w Biedronce. Też polecam.
  • Wodę brzozową wcierałam,i było lepiej.
  • A sluchajcie co mogę mojej 7 latce zaserwować na jej cienkie i wypadające włosy? Ona w ogóle z tych chudszych, wolniej rosnących, włosy to jej rosną baaaarfzo wolno a te co ma i tak jej wylaza :-(

    jakby co to z tarczyca jest ok bo ka badalam pare mc temu - właśnie tez ze względu na te wolno eosnace i wypadające wlosiska.

  • @Agnieszka82 nie wiem co na rośnięcie włosów dla 7latki, ale na pewno można płukać w occie jabłkowym (dodać ocet kilka łyżek na garnek i ostatnie płukanie po myciu zrobić tą wodą i nie spłukiwać juz). Włosy wtedy są ładniejsze, mocniejsze i po czasie wymagają rzadszego mycia, łatwiej się rozczesują. Na pewno nie zaszkodzi bo to domowa bezpieczna metoda :)
    Zapachu octu nie czuć po wysuszeniu włosów, jeśli ktoś miałby wątpliwości :)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Ja u siebie obserwuję wypadanie włosów wskutek stresu. Gdy pojawia się stres, a wraz z nim wzmożony wysiłek organizmu, to potem włosy zaczynają wypadać. I wtedy trzeba po prostu odczekać, aż sobie organizm odreaguje. Na szczęście mam na głowie gęstą szopę i tego mojego wypadania nie widać za bardzo.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Agnieszka82 ja mojej 6 latce myje lopianowym szamponem. Mniej wypadaja, mniej sie lamia. W biedronce jest w dobrej cenie. Sama tez nim myje i skonczyl mi sie problem lupiezu.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Ten łopianowy jest super. Ja kupuję ten z Green Pharmacy... balsam łopianowy. Już zapomniałam o łysieniu.

    Jego się i we włosy i w cebulki wmasowuje
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Pięć miesięcy temu odstawiłam najmłodszego od piersi. Cały czas bardzo mocno wychodzą mi włosy. Czy to normalne? Kurde, niedługo chyba całkiem łysa zostanę...
  • Do pewnego stopnia to jest normalne..
    W ciąży włosy mialy dłuższe życie i teraz masowo mają prawo wypaść

    Warto też o nie zadbać w tym okresie
    Podziękowali 1mama_asia
  • Poczytaj o oleju z czarnuszki


    Podziękowali 1mama_asia
  • Mi pomógł Biotebal. 
    Podziękowali 1mama_asia
  • Na mojej sosnie siedzi przyczepiona mala, prawie dwuletnia jemioła a wlasciwie jemioł. No i tez łysol jestem, z zakolami. Trzeba odstawic pasazera i znowu bede kudlata.
  • przy wypadsjacych wlosach zadbalabym o dobry poziom zelaza w diecie by podwyzszyc ferrytyne i jodu.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Odświeżam wątek. A czy polecicie coś na porost włosów...ale najlepiej sprawdzone i skuteczne :wink: bo u mnie po tej ciąży jest strasznie...
  • Zbadać hormony tarczycy.
    Podziękowali 1awia
  • Mi kilka dni temu lekarka przepisała jakis apteczny środek do wcierania. Podobno dobry, choc drogi. Na razie jeszcze nie zastosowałam.
    Podziękowali 1awia
  • U mnie też wypadanie włosów związane z niedoczynnością tarczycy - jak się ureguluję to od razu mniej wypadaja, jak miałam bardzo złe wyniki to leciały garściami 
    Podziękowali 1awia
  • A ja mam w miare dobre wynilko a włosy tragedia.
    Podziękowali 1awia
  • edytowano lipiec 2018
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Mi kilka dni temu lekarka przepisała jakis apteczny środek do wcierania. Podobno dobry, choc drogi. Na razie jeszcze nie zastosowałam.
    Podaj nazwę tego specyfiku 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.