Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku - wypadanie włosów!

124»

Komentarz

  • Ok. Jak wroce do domu...
    Podziękowali 1hipolit
  • pokrzywa  wzmacnia cebulki   dzisiaj muwił o tym  Nowak  w śniadaniu    na 2 programie
  • Po ciąży jest normalne wzmożone wypadanie włosów bo w czasie ciąży wiele włosów nie wypadło o czasie i teraz przyszła na nie pora...
  • Wiem....wiem...ale tym razem muszę coś zrobić bo tak źle jeszcze nie było. :(
  • Kupiłam drożdże w tabletkach....jestem naiwna czy to coś pomoże?
  • Przerabialam. Po porodzie po zmianie hormonów te co musza wypasc musza wypasc. Mozna wzmacniac skore glowy wcierac na noc zoltko z kilkoma kroplami soku z cytryny , albo wode brzozowa albo jakas wcierke z Jantaru albo kozieradke. ...Bedzie nieciekawie ale szybko wyrosna nowe. 
    Podziękowali 1awia
  • edytowano lipiec 2018
    awia powiedział(a):
    Wiem....wiem...ale tym razem muszę coś zrobić bo tak źle jeszcze nie było. :(
    Mnie pomógł po 4 dziecku olejek łopianowy
    https://goo.gl/images/QTGxKT

    Wciera się w skórę głowy. Nie przetluszczają się bardziej
    Podziękowali 2wielorybek awia
  • Tzn nakłada się jak odżywkę ale też na skórę
  • pyłek kwiatowy  jest to skarbnica  witamin i minerałów  hormonów i kwasów  najlepiej to z jakim tłuszczem  np    olej lniany  i pyłek w herbacie roibos takze ma właściwości 
    Podziękowali 2awia Rejczel
  • @Bea o! to właśnie miałam na myśli!
  • Niezmiennie polecam szampon Alpecin 
    aktualnie w Rossmannie jest w promocji -24,49
  • @hipolit się skuszę :smile:
  • Czuję się przekonana!
  • awia powiedział(a):
    Wiem....wiem...ale tym razem muszę coś zrobić bo tak źle jeszcze nie było. :(
    @awia a badania ogólne,hormonalne robiłaś?
    Nic się nie dzieje bez przyczyny,a wypadanie włosów to zazwyczaj tylko objaw zaburzeń,niedoborów w organizmie.

  • @kasha ze mną jest taki "problem" że jakikolwiek bym się nie czuła to wszystkie wyniki mam dobre.... W sumie to już nie szukam bo nie widzę efektów.
  • edytowano lipiec 2018
    awia powiedział(a):
    @kasha ze mną jest taki "problem" że jakikolwiek bym się nie czuła to wszystkie wyniki mam dobre.... W sumie to już nie szukam bo nie widzę efektów.
    @awia żelazo,cynk, witaminy,hormony (nie TSH ale ft3,ft4) wszystko ok?
    Bo jeśli nie czujesz się dobrze,pomimo wyników ok. to jednak nie jest ok.
    Organizm najczęściej wyrzuca włosy jako niepotrzebny balast,a to znaczy ,że "uznaje ",że ma zbyt mało składników odżywczych na "wykarmienie" reszty organów.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Ft3 i ft4 nie badałam. Ale poczytam co to bo zielona w temacie jestem. Dziękuję :smile:
  • a jeszcze mi sie przypomniało   ze brak biotyny powoduje wypadanie włosów  
  • @awia ja po synu mialam takie zakola, ze wstydzilam sie z domu wychodzic. Nigdy tak zle nie bylo. Badania mialam wszystkie ok, a sporo ich zrobilam. Regularnie szampon lopianowy zaczelam stosowac i odrosly. A lopianowe sa niedrogie.
  • @mamuma imam się różnych sposobów :) u mnie gniazdko a nie zakola :blush:
    Podziękowali 1mamuma
  • Z wcierek to ampułki Radical mi pomagały. Na Jantar trzeba skład patrzeć bo kupiłam i ma quaternium w składzie, który oblepia włosy i się tłuste robią. Nie wiem jak z włosami ale paznokcie mi się bardzo poprawiają jak glutenu nie jem, ale nie mogę się zmobilizować na stałe.
    Podziękowali 1wielorybek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.