Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Msze gregoriańskie i wieczyste

13»

Komentarz

  • Łódzkie karmelitanki. Tylko nie wysyłają dyplomu, ale list, w którym zapewniają o modlitwie i objęciu msza mi wieczystymi. 
  • Czy z okazji ślubu ktos zamawiał?
    Jak sie wtedy pisze intencje? 
    Jak długo czeka sie na okolicznościowy dyplom?
  • Ja zamawiałam u werbistów jako prezent na ślub. www.mszewieczyste.pl tam dają nie dyplom tylko taką ładną książeczkę z ładnym tekstem - można im przy zamawianiu napisać w wiadomości o dodaniu z jakiej to okazji jest. Ja brałam jako parę malzenska z nowym nazwiskiem a w Mszach narzeczeni mieli udział od dnia swojego slubu.
  • edytowano czerwiec 2018
    @Malgorzata32, ja zamawiałam z okazji rocznicy ślubu w Stowarzyszeniu Misji Afrykańskich - jakoś miałam dodatkową radość z tego, że ofiara będzie na misje. W intencji podawałam coś w rodzaju: o wzrost w miłości dla tych konkretnych małżonków z okazji rocznicy ich ślubu (jeśli chcesz, mogę poszukać treści życzeń z formularza - może mam jeszcze w wysłanych w poczcie elektr.). Poprosiłam o wysłanie dyplomiku na ich adres. Byli bardzo wzruszeni, gdy niespodziewanie taką przesyłkę otrzymali.

    I swojemu chrześniakowi na bierzmowanie też zamówiłam. I rodzicom w ramach podziękowania za wszystko w dniu mojego ślubu :-). 

    O tu:http://www.sma.pl/formularz-intencji/msze-sw-wieczyste
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • A! I wysłali w dniu zaksięgowania wpłaty - tzn. w dwa dni poszło. 
  • edytowano czerwiec 2018
    @Malgorzata32, @Małgorzata32? - Nie mogę się zorientować, na który NIck powiadamiania do Ciebie działają? W nazwie "ł" z kreseczką, ale wywołanie chyba bez?
  • @J2017 - Papież Benedykt XVI udzielił apostolskiego błogosławieństwa dla wszystkich uczestniczących w owocach Mszy Wieczystych, a św. Jan Paweł II gorąco je polecam. Także jak widac nasi Pasterze maja inne zdanie nr Mszy Wieczystych niż Twój znajomy ksiądz.
    Podziękowali 4Rien Joannna E.milia Barbasia
  • Up, bo szukam prezentu na Komunię :)
  • zamawiałam tu

    http://www.mszewieczyste.pl/index.php/115-msze-swiete/1102-msze-wieczyste-info

    jako prezent na Boże Narodzenie. Jesli chodzi o sprawy techniczne to potwierdzenie (ja wybrałam w twardej oprawie) bardzo ładne i szybko przyszły.
  • Czy ktoś wie, poza bernardynkami, które żeńskie zgromadzenia mają Mszę Wieczyste?
  • edytowano styczeń 2019
    ja kiedyś dostałam taką karteczkę, że jestem wpisana do Związku Mszalnego u Sióstr Klawerianek w Krośnie 
    i że 500 Mszy rocznie jest odprawianych za tych, co są w Związku
    Podziękowali 1E.milia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.