wywoływanie i przechowywanie zdjęć

edytowano listopad 2014 w Ogólna
Postanowiłam uporządkować fotki :-)

Czy znacie punkty, w których można załadować on-line, zapłacić i przysyłają do domu?
I jeszcze tanio wychodzi :D
Kiedyś tak obsługiwał foto jocker... teraz trzeba odebrać w punkcie.

Czy macie jakieś ulubione rodzaje albumów?
Jak przechowujecie fotki?

* edit: foto jocker znów wysyła, ale może gdzieś taniej

«134

Komentarz

• Savia czasem taniej na allegro.
    Zamawiałam i było bardzo ok!
  • @Basja wywoływanie na allegro?
    Nie pomyślałam o tym.
  • Allegro chyba najtaniej.
  • Dzięki Basja :-)
  • Ja polecam najlepszefoto.pl, świetna jakość, niska cena odbitki 10x15 po 29 groszy. Raz się nacięłam na tańsze i miałam bardzo kiepskiej jakości, więc już nie ryzykuję. Ostatnio 600 zdjęć w różnych formatach u nich zamawiałam i wszystkie pięknie wyszły :)
  • na allegro 10groszy mniej...
    przy 500-1000 sztukach to już spora różnica się robi. :-?

Macie na all... sprawdzonego sprzedawcę?
  • @Savia nie, ja patrze kto tańszy i na razie sie nie zawiodłam :)
  • na u foto zamawiamy
    ale czekamy na promocje :)
  • sama myśl o porządkowaniu zdjęć , wywoływaniu, selekcji , wywołuje u mnie odruchy jak myśl o prasowaniu 
    :)
  • Ja w zeszłym roku uporządkowałam około 500zdjęć, ładnie podkręciłam kolorki, wygumkowałam sobie sińce pod oczami :P i mąż mi skasował :) Ha! 
  • U mnie na te mysl 8-X od 7lat i mega zaleglosci sie zrobily. Ogrodka nie ma to postanowilam cos zmienic... szczegolnie, ze zaczyna mi brakowac.
  • edytowano listopad 2014
    U mnie tajmniczo zaginely niektore foty. Komus musial sie omsknac palec ;-)
  • No co, fotoshop to nasza wspólna miłość, moja i męża, od lat. Z tym,że ja tak prostacko używam tego wspaniałego narzędzia, on z wdziękiem. Ostatnio robiłam kolaż z naszymi córkami na tle motywu różanego.
  • w sumie nie wiem @Savia czy dziękować Ci czy się wkurzać za taki wątek  :-?

od dwóch, trzech? zbieram się do takiej pracy i chyba już nie mam odłożyć skoro temat wypłynął :D
  • @Sylwunia to zalezy jak duze Twoje zaleglosci :D
  • oooogggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooooooooooooooooomne :D
  • Savia, kocham Cię za ten wątek!
    uwielbiam wywołane zdjęcia wklejone do albumów i bardzo lubię wklejać, wycinać, wymyślać...

A teraz mam z tym problem, bo tu w Józefowie nie wiem gdzie wywoływać, jest tylko Kodak, który jest nieprzyzwoicie drogi. Wywoływałam też online z odbiorem w Otwocku, ale jakość beznadziejna...

Obecnie mam zaległości 4letnie... ale w tym roku mam zamiar to zmienić, zima zawsze jest dobrym czasem na tego typu robótki :)
  • ja mam zaległości z roku a i tak ogrom tego
  • Ja mam zaległości już  z kilku lat :/
    ja bym uważała, z tymi sugestiami porządków fotograficznych 
    nie wszystkie tutaj znoszą tak radykalne zmiany życiowe
    prasowanie 
    steryliada
    jaglanka
    chusty
    i teraz jeszcze zakład fotograficzny

pół forum teraz dokłada do spisu zadań domowych 

porządki w fotografii rodzinnej
    i jutro każda będzie miała zjazd psychiczny, że nie jest idealna panią domu 

=))
    @Małgorzato, coś w tym jest, co piszesz. Steryliady nie rozumiem, jaglankę używam (przez Was, orgowicze ;) ), prasowanie polubiłam, z chusty najmłodsza wyrosła. A zdjęcia czekają, od 3 lat, Najmłodsza ma kilka wywołanych. Aż wstyd  X_X
    @uJa, a to "u foto" to wujek google pokaże?
    Ło matko, Małgorzata padła przeze mnie  :-\" Powinnam się bać?  :P
    @uJa, znalazłam. I skorzystam.
  • eeee nie bój sie 
    ja słabo chwytam ten forumowy sznyt ;)
  • Steryliada....żeby przez mieszkanie przejśc się normalnie dało nie chodząc po resztkach jedzenia i ciuchach :((
  • dlatego dzieci nauczone od urodzenia, że jada się u nas w domu w kuchni , jadalni, przy stole 
    jeden wkurw mniej :)
  • A, moich nie mogę. Może dlatego, że w salonie stół niziutki, pasuje do dziecięcych krzesełek.....
    Wygodnie mają.
    Za to wszystkie wiedzą, że odkurzacz do sprzątania służy i nawet 3latka potrafi odkurzyć salon. 
    nie po to są zdjęcia cyfrowe by drukować, byle nośnik dobry i styka! wolę prasować :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.