Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

No wreszcie. Akademia Mamy Róży Kraków. O Islamie. 28 listopada.

edytowano listopad 2014 w Polecamy
Zapraszamy serdecznie.
Plakacik, prosz:

«13

Komentarz

  • edytowano listopad 2014
    Będzie trochę historii, trochę odniesień do źródeł (Koran), odpowiedzi na zasadnicze pytania.


  • Marcelina, udało się wam to spotkanie o ED na barce?
  • Udało, fajnie było.
  • Może uda mi się wyrwać do Was ;)
  • Marcelina, super temat!
    Brakuje takich tematów...
  • Rusałka, temat sie przez ISIS i inne zrobił aktualny, poza tym ludzie podróżują po Europie i widzą mniejszości muzułmańskie, narracja w mediach różna - generalnie dobrze zyskać trochę konkretnej, ciekawie podanej wiedzy.

  • A bo ja wiem, czy kontrowersyjne. Gołe fakty.
  • Gołe fakty to są obcięte głowy i zgwałcone dzieci.
  • Jak najbardziej.
  • My mamy tego dnia wazne wizyty itp, ale upne.
  • A to się należy zgłosić?
  • Anawim, a przyjedziesz?

    Super by było!
  • Zgłosić się nie trzeba koniecznie, ale łatwiej mi organizacyjnie: czy potrzebna opiekunka, dla ilu dzieci, czy nagłośnienie itd.
  • Madika, koleżanki uruchamiaj. Będzie ciekawie i nie o dzieciach ;)
  • edytowano listopad 2014
    Marcelino, no właśnie się próbujemy zebrać. Choć dla mężczyzny piątek 10.00 to niezbyt przyjazna godzina na spotkania towarzyskie. Do kiedy trzeba dać znać?
    Byłoby spoko, muszę odkopać wszystko, co mi się wydaje, że wiem nt. islamu, to sobie skonfrontuję. :)
  • Nawet do czwartku wieczorem możesz dawać znać, ale wiesz, nie przeciągaj, tylko decyduj :)
    Noooo, ale będzie mega!
    Koniecznie się zbierzcie, a potem zapraszam do nas na kawę!

  • Ja się łamię....
  • Maliwiju! Ko-niecz-nie!
  • @Marcelina, jeśli towarzystwo będzie zdrowe, przybędziem. Z jednym, dwójką lub trójką (1,5 - 5l.), więc się na opiekę piszę.
    k.
    ps. Mogę mieć na pace szeroką gamę ubrań dziecięcych - od noworodkowych, po nastoletnie. Plus ze dwie kurtki na dużych (182) mężczyzn. (Niestety, na pocztę nie docieram, więc na razie nie wyślę).
    Na "kiermasz" mogę też na włości zaprosić.
    dajcie znać, kto co by chciał.
  • Koniec planowany na którą? (w Sanktuarium są Msze św. o 10.00 i o 12.00, chętnie bym na którąś z nich trafiła - nie wiem, czy się lepiej spóźnić pół godziny, czy wychodzić wcześniej)
  • A czemuż plakat z 1 postu nie wchodzi?
    My będziemy, jeśli z kataru zdążymy wyjść (ale myślę że owszem)
  • Kowalka, pewnie przed 12.00 koniec. Zdążysz.

    A może pojedziemy do mnie z tymi ubraniami, zrobimy afterparty połączone z wymienialnią? Ja też chętnie wystawię swoje rzeczy do oddania.

    Kto jeszcze by chciał?
  • @Marcelina uruchamiam :) mam nadzieje, ze się skuszą :)

    W kwestii ciuchów: oddam Ci kurtkę niebieska zimowa co miałam po A., na J. moze juz w tym roku bedzie.
    W kwestii towarzyskiej: nie dzwoniłam, bo od poniedziałku dwóch chłopaków chorych miałam...
  • Spoko, i tak nie miałam czasu się obliznąć ;)
    Na szczęście już dzisiaj wieczorem M. wraca.
    Ja mam z kolei czerwoną kurtkę od Ciebie. Potrzebujesz jej?
  • Lila, wiesz, nocleg jest.
  • I do B-ic blisko.
  • No właśnie, E.milia. Byś raczyła wreszcie. Khem.
    Przywieź wszystkie, opieka będzie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.