[Wrocław] zaproszenia, informacje, spotkania

edytowano listopad 2015 w Polecamy
Zapraszam na warsztaty gotowania :)

«1

Komentarz

• @Isa7 No fajnie byłoby  tam być hmm może się uda ,polecam wszystkim.którzy mogą...
  • @Elżunia Misyjne przepadły w tym roku, to może chociaż z tych skorzystasz. Ja się zastanawiam, ale pewnie i tak dzieci się rozchorują albo ja i zostaniemy w domu. Nie będę innym miejsca zajmować.
  • Isa7, a kto to ten Dokowicz i co to za rekolekcje?
  • O Dokowiczu więcej napisałaby Elżunia bo była już na spotkaniu z nim. Reżyser, świetne filmy robi. Wkleję świadectwo- warto posłuchać

A same rekolekcje nie wiem, mi po prostu brakuje rekolekcji jakichkolwiek, bo w tym roku jałowo zupełnie pod tym względem. Nigdzie nie byłam, a takie 2 intensywne dni mogłyby pomóc. I ponoć dla rodzin z dziećmi mają osobny sektor, wolontariuszy do pomocy i obiad dają ;) gotować nie trzeba.Żartuję.
  • do Wrocka ze stolicy teraz przelot 19,90zł, więc warto wizzarem :-)
  • Dziekuje :-) Ja tez!!!

Ja bym chetnie, ale na razie na oplaty nie mamy. Jak bedzie przyplyw to kto wie? ;-)
  • W druga stron tez lataja, wiec @rusalka zapraszamy do nas! Ferie? :-)
  • @rusalka to na przelomie czerwca i lipca (ostatni tydzien szkoly juz chyba umkniemy) moge Ci zostawic dom pod Warszawa. :-)
  • w ciagu miesiaca nam sie wyklaruje :-)
  • Tu byscie wypoczeli, bo tu wrony zawracaja ;-) Pod rezerwatem jestesmy. A z drugiej strony blisko do Warszawy, Niepokalanowa, Rybna...
  • Aaaaa... no to sie nie narzucam. :-)
  • no pewnie
    potwierdze jak tylko klepniemy urlop
  • @Savia, my chętnie Was ugościmy.
  • Dzieki @manna :-)

Najwczesniej wiosna sie gdzies ruszymy.
    Bede pamietac o Waszej i Rusalki goscinnosci :-)
  • @Savia, wkleisz link z lotami Waw-Wro i z powrotem z Wizzaira?
  • Sorry, właśnie dopatrzyłam się że to ryanair.
    Ale podrożały już... Do Wrocka i Gdańska kosztowały 20zł bez groszy. Teraz 40zł.
  • @Rusałka ... dobry trop
  • A mój plakat z 1 posta znikł :-(
  • Maciek coś ostatnio pisał, że duże pliki zapchały forum.
    Podaj może link.
  • @Lila, a to się będzie odbywało w siedzibie fundacji?
    Są jeszcze wolne miejsca?
    Wybierasz się? Może wpadłabym.
  • Lila, ja widzę ten plakat
  • aha, dzięki za info, nie wiedziałam, że on był duży
    ale skoro matka6 go widzi, to chyba jest?
    link proszę:
    http://frip.org.pl/warsztaty-rodzinny-stol/

• edytowano listopad 2014
    Dostałam info, może się komuś przyda:

"Od 1 grudnia 2014 roku zmianie ulega wysokość opłat za żłobki ponoszona przez rodziców rodzin wielodzietnych.
    Zgodnie z uchwałą LXIV/1650/14 przyjętą 16 października na sesji Rady Miejskiej z opłat za pobyt w żłobku zostają zwolnione dzieci z rodzin wielodzietnych oraz dzieci objęte opieką zastępczą i wychowankowie domów dziecka. Prosimy o przypomnienie rodzicom i opiekunom dzieci uczęszczających do żłobków prowadzonych przez miasto, by sprawdzili, czy dopełnione zostały wszelkie formalności oraz czy żłobki posiadają aktualne dane pozwalające na pobieranie opłat wg nowych zasad. Stawka za pobyt w żłobku wynosi obecnie 1,75 zł za godzinę.
    Podobne zasady dotyczące opłat dotyczą miejskich przedszkoli, w których również zwolnieni z opłat są rodzice trójki lub więcej dzieci będących na ich utrzymaniu (do 24 roku życia, jeśli kontynuują naukę).

dot. Wrocławia
  • Ja też widzę.
    Ciekawe co będziecie pichcić?
  • nie wiem Izuś
    będzie prowadzić jedna mama z jednej edycji Strefy Aktywnej Mamy
    dziś do mnie dzwoniła, że już przygotowuje cosik ciekawego
    dziewczyna ze "skrzywieniem" zdrowego żywienia i zdrowych kosmetyków, do tego harcerka, mama 3 synów, dzielna bardzo młoda mama

ale za tobą stęskniłam się bardzo
  • Iza, nie, nie ja :)
    tzn był kiedyś jakiś apel/list, żeby żłobki tak samo jak przedszkola dla wielodzietnych - zwolnić z tych opłat i wtedy też podpisałam, ale walczyła o to p. Zawartko (już nie będzie radną)

Ja uważam, że przedszkola i żłobki w ogóle powinny być bezpłatne (oprócz wyżywienia)
    są gminy w Polsce, gdzie tak jest

• Myślałam, że to pokłosie Twoich wystąpień w radzie miasta. Wiesz- kropla do kropli.
    @Lila, no to kiedy przyjedziesz?  Tylko ja mało towarzyska jezdem obecnie, ale nawet posprzątane mam tzn gruz zabawkowy odgarnięty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.