Mam do oddania - 2

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
Zakładam kolejny wątek pomocowy. Tamten (Mam do oddania jeszcze więcej) zamknęłam i jak już wszystko, co ważne przeniesiecie tutaj, to tamten zamknę.
Nie ma sensu, żeby wisiał taki antyk a kasować ręcznie 1500 wpisów mi się nie chce. :)
«13456725

Komentarz

• edytowano 6 październik
    No, to zaczynam akcję. Na pierwszy ogień idą buty. Mam na wydaniu:
    1. Trampki Converse czarne skórzane, prawie nowe, roz. 43, wewnątrz 27,5 cm.
    2. Traperki ocieplane zamszowo-nubukowe, brąz+beż/piaskowy, dla chłopaka, cokolwiek wychodzone już, bo przeżyły moich trzech synnów, ale całe, roz. 36 wewnątrz 23 cm.
    3. Mokasyny nubukowe jasny beż, stan dobry, roz. 36, wewnątrz 22,5 cm.
    4. Trampki Adidas w kolorze czarno-biało-szare moro, stan dobry, roz. 35, wewnątrz 22 cm.
    5. Czółenka damskie, kolor prawie czarny (syn mówi, że granat, ja bym się upierała, że brunatny), obcas 6 cm, stan dobry, roz. 7,5 wewnątrz 24,5 cm.
    6. Tenisówki-balerinki różowe w białe kropki, szmaciane, stan trochę wyciarany ale całe są i się nadadzą jako obuwie na zmianę roz. 31, wewnątrz 19,5 cm.
    O, to by było na tyle. Chce ktoś coś?
    Na drugi rzut, pierwsza porcja kurtek:
    1. Granatowa chłopięca na kraciastej podszewce, krój typu budrysówka, ale nie wełniana, Sergent Major, roz. 128/8 lat. Stan bdb, do odświeżenia. W ubiegłym roku biegała w niej moja córka, ale kurtka jest ewidentnie chłopięca. Uprać trzeba.
    2. Dziewczęca z nieprzemakalnego na polarowej podszewce, ocieplana, popielaty róż, Next, roz. 128/7-8 lat, stan: bdb, tylko kaptur zgubiony, niestety. Do uprania po lecie.
    3. Kurtko-płaszczyk, kolor zgaszony ciemny fiolet, z wierzchu ortalion, w środku ocieplenie, wewnątrz polar, kaptur wykończony futerkiem, roz. 128/8 lat. Stan nie do kościoła raczej, ale do szkoły, czy na podwórko całkiem jeszcze zdatna. Świeżo uprana. (chwilowo zarezerwowana dla Bea)
    4. Chłopięca sportowa szary jasny z szarym ciemnym, niby zimowa, ale taka raczej cienka, chociaż mój syn całą zimę przebiegał w niej, roz. 11/12 lat. Stan, cokolwiek nadszarpnięty, konkretnie: dzyndzelek się od zamka urwał i jest tam spinacz biurowy i ktoś młodego za kaptur szarpnął tak, że się z jednej strony kaptur naderwał trochę (na szwie), więc trzeba przeszyć w jednym miejscu troszkę; do przeprania po przechowywaniu.
    5. Granatowa chłopięca, wierzchem ortalion, wewnątrz polarowa podszewka, między tym ocieplenie, na malucha roz. 80 cm, stan OK, tylko trzeba przeprać po przechowywaniu.
    6. Budrysówka chłopięca wełniana czarna, roz. 128/8 lat, stan bdb, do prania.
    7. Płaszcz krótki damski wełniany bardzo jasny beż z niebieskimi guzikami dekupażowymi, ocieplany trochę, krój, jak długi żakiet, roz. 36, stan: jak się dobrze przyjrzeć, to można się doszukać śladów zużycia, bo płaszczyk nowy nie jest, ale plam, czy innych wad dyskwalifikujących nie ma. Do odświeżenia po przechowywaniu.
  • Czy te dwie budrysowki na 128 bym mogła? Ta wełniana będzie dobra na zimę?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jeśli można to poprosze trampki adidas oraz kurtke budrysòwke z drugiego rzutu
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna,  buty poz. 1 chętnie 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • mysikrolica powiedział(a):
    Czy te dwie budrysowki na 128 bym mogła? Ta wełniana będzie dobra na zimę?
    Mój jedenastolatek całą zimę w niej przechodził do kościoła, to chyba dobra. Jakaś mocno ocieplana nie jest, ale to zimowa kurtka. Nie na tęgie mrozy i nie na tarzanie się w śniegu.
    Ja bym jeśli można prosiła o trampki converse rozm. 43

edit. ups spóźniłam się ;)
  • @groszek - @mysikrolica była pierwsza do budrysówki. Trampki Twoje.
    Podziękowali 1groszek
  • @Katarzyna a zrobisz mi zdjęcie nr 5 z pierwszej listy? Mmsem może być
    Podziękowali 1Katarzyna
  • W sumie jedna mi wystarczy, gdyby @groszek zadowolala ta z kratka
    Podziękowali 1groszek
  • @groszek adresik poproszę. 
    Podziękowali 1groszek
  • @mysikrolica myślałam właśnie o tej z kraciastą podszewką
    Podziękowali 1mysikrolica
  • To ja poproszę tylko te wełniana :-) @Katarzyna
    Podziękowali 1groszek
  • @Sylwunia - poszło
    Podziękowali 1Sylwunia
  • To dla @mysikrolica budrysówka wełniana, a dla @groszek ta z kraciastą podszewką.
    Podziękowali 2mysikrolica groszek
  • 8 razy biustonosz 30E - rozmiarówka brytyjska, stan używane, nadające się do noszenia, różne kolory, chyba wszystkie Bravissimo, córki wyrosły.
  • @Skatarzyna mogę prosić dla moich?
  • Jasne.
    Podziękowali 1nowa
  • No, to kolejna transza - będą różne okrycia, w dużej mierze lżejsze niż zimowe, ale nie wyłącznie:
    1. Kurtka męska narciarska czarna goretexowa, Rossignol, Stan: dość mocno zużyta wskutek prania - rozfizelinowana w wielu miejscach, ale nie podarta i kompletna. roz. XXL ale nie jest jakaś ogromna. Ja w niej chadzałam w ciąży i z Danutą w chuście - mam 175 cm. Troszkę za długie rękawy miałam. Na mojego męża - 181 cm i z 98 kilo - była w sam raz.
    2. Skrzyżowanie wiatrówki z bluzą od dresu - z wierzchu śliski materiał, a w środku podszewka z siatki - kolor szary z czarnym i białym (akcenty), Hummel, stan: ok, roz. 6 lat
    3. Kurtka sportowa unisex zimowa ciepła kolor czerwony+szary z akcentami białymi, Quechua, stan: byłby świetny, ale właśnie wypatrzyłam, że w jednym miejscu trzeba coś naszyć lub nakleić, bo syn chyba o coś zawadził i jest lekko rozdarta (po lewej stronie na boku koło kieszeni); roz. 158 cm/12 lat
    4. Wiatrówka czarna (wierzchem ortalion, w środku dzianina bawełniana) męska, Fruit of the Loom; roz. XL
    5. Wiatrówka czerwona z szarym, stan: bez uszkodzeń; roz. 8 lat
    6. Wiatrówka granatowa o kroju budrysówki - wierzchem ortalion w środku podszewka z tkaniny w kratkę, Zara, stan: bez uszkodzeń, roz. 128 cm/7-8 lat.
    7. Granatowy ortalion, Quechua, stan: bdb, roz. 122 cm/8 lat
    8. Kombinezon unisex nie ocieplany granatowo-buraczkowy, stan: bez uszkodzeń; roz. 8 lat
    9. Kurtka zimowa ale nie bardzo ciepła, chłopięca, ortalionowa, duża krata brązowo-czarna, stan: bez uszkodzeń, ale widać, że już nie nowa; roz. męskie S. Syn nosił, jak miał ok. 160-160 cm.
    10. Ortalion różowy, George, stan: bez uszkodzeń; roz.122-135 cm
    11. Polar cienki zielony jasny, Quechua, stan: dobry, roz. 122 cm/8 lat
    12. Swetro-bluza meska, kolor khaki, Decathlon Domyos, stan ok, roz. 159/172 cm (14 lat)
    13. Wiatrówka dziewczęca, pasy szare i popielaty róż + wykończenie amarantowe (ściągacze, podszewka), stan: db; roz. 122 cm/7 lat
    14. Kamizelka buro-brązowa (taki naturalny kolor), zapinana z przodu (taki serdak), Mexx, stan: ok, roz. 98
    15. Polar mocno czerwony, bardzo gruby rozmiar XL (krótki ale obszerny)
    oraz wciąż jeszcze:
    16. Kurtka dziewczęca z nieprzemakalnego na polarowej podszewce, ocieplana, popielaty róż, Next, roz. 128/7-8 lat, stan: bdb, tylko kaptur zgubiony, niestety. Do uprania po lecie.
    17. Kurtko-płaszczyk, kolor zgaszony ciemny fiolet, z wierzchu ortalion, w środku ocieplenie, wewnątrz polar, kaptur wykończony futerkiem, roz. 128/8 lat. Stan nie do kościoła raczej, ale do szkoły, czy na podwórko całkiem jeszcze zdatna. Świeżo uprana. (chwilowo zarezerwowana dla Bea)
    18. Kurtka chłopięca sportowa szary jasny z szarym ciemnym, niby zimowa, ale taka raczej cienka, chociaż mój syn całą zimę przebiegał w niej, roz. 11/12 lat. Stan, cokolwiek nadszarpnięty, konkretnie: dzyndzelek się od zamka urwał i jest tam spinacz biurowy i ktoś młodego za kaptur szarpnął tak, że się z jednej strony kaptur naderwał trochę (na szwie), więc trzeba przeszyć w jednym miejscu troszkę; do przeprania po przechowywaniu.
    19. Kurtka granatowa chłopięca, wierzchem ortalion, wewnątrz polarowa podszewka, między tym ocieplenie, na malucha roz. 80 cm, stan OK, tylko trzeba przeprać po przechowywaniu.
    20. Płaszcz krótki damski wełniany bardzo jasny beż z niebieskimi guzikami dekupażowymi, ocieplany trochę, krój, jak długi żakiet, roz. 36, stan: jak się dobrze przyjrzeć, to można się doszukać śladów zużycia, bo płaszczyk nowy nie jest, ale plam, czy innych wad dyskwalifikujących nie ma. Do odświeżenia po przechowywaniu.
    Coś komuś? Bo mam wielką chęć już się tego towaru pozbyć.
  • ja 12 jesli mozna
    Podziękowali 1Katarzyna
  • 1,4 i cos jeszcze bylo meskiego moge prosic?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • i 9 jesli mozna
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano 7 październik
    A ja mam karton dla młodego mężczyznę 0-6 mc - spioszki, przescieradlo do łóżeczka, ochraniacz na łóżeczko, dwa pokrowce na przewijak, jakiś kocyk ala mata edukacyjna i jakies grzechotki. Najlepiej wszystko razem. Za kp. Edit: Jeszcze jakies rajstopki tam są.
  • I buciki dla dziewczynki rozmiar 25,26 i nawet jakies sandalki 17.
  • @Katarzyna ja bym poprosiła 10 - ortalion różowy
  • edytowano 7 październik
    Trapery adidas 39, unisex,  dość używane ale całe i nieprzemakające - za wysyłkę. 

Edit - właściwie bardziej wysokie trekkingowe
  • ja mam garnitur na 86cm. Na cito oddam, bo nie mam gdzie go wcisnąć.
  • @Agnieszka82 , możesz mi dołożyć zakwas?
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Jeśli można to ja jeszcze poproszę 6,7,11
    Podziękowali 1Katarzyna
  • I może 8
    Podziękowali 1Katarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.