Mam do oddania - 2

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
Zakładam kolejny wątek pomocowy. Tamten (Mam do oddania jeszcze więcej) zamknęłam i jak już wszystko, co ważne przeniesiecie tutaj, to tamten zamknę.
Nie ma sensu, żeby wisiał taki antyk a kasować ręcznie 1500 wpisów mi się nie chce. :)
«13456723

Komentarz

• edytowano październik 2016
    Oddam za przesyłkę ubrania dla chłopca:

3 pary chłopięcych jeansów -
     American Eagle  skinny 28/30 ciemny granat, długość 92,5 cm
     C denim                        29/32 czarne, długość 103 cm
     C denim              slim   29/32 ciemnoniebieskie, długość 99 cm

szary sweter Cropp rozmiar L długość tyłu 67 cm , pod szyją materiałowe wykończenie (granatowo-brązowa kratka) - taki sweter łączony z materiałem, ale wygląda ładnie, nie zgrzyta

2 pary krótkich spodni chłopięcych (długość tak przed kolano) - jasnoniebieskie jeansy Reserved na 152 cm, ciemnoszare C&A na 146 cm

Stan wszystkich rzeczy dobry. Mam wenę na porządki ;)
  • @beabea jak nikt nie bedzie chetny to ja wezme te spodenki. Moj sym jest fanem krotkich jeansow- cale lato głównie w takich chodzi.
  • Sprawdziłam, że tylko dwa mam te albumy (a zdawało mi się, że więcej było, chyba już rozdałam większość), to oba wyślę do @Bea.
    @beabea, nie mam centymetra - ten sweter to dla jak dużego chłopaka? Mam takiego ok. 164/158, a potem 152 i mniej.
    Swetra dla najstarszego szukam.
    Czy któreś spodnie są obszerniejsze w pasie?

edit: znalazłam centymetr. Duży ten sweter. Dzięki!

• @Małgorzata32, obie pary - jedne to jeansy, drugie szare to materiałowe ?
    Jak tak, to daj adres na priv. Jutro wyślę.

@kowalka, mój syn raczej szczupły, spodnie w pasie to (połowa obwodu) +/- od 37 do 39 cm. Na swetrze nie ma metki ze wzrostem :(

• Kowalka, jutro zajrzę do szafy i Ci powiem, czy coś mam. Dziś już mi się nie chce po drabinie kicać ;)

• Gratias! I wszystkie muchy też mówią gratias!
  • @beabea jakby były wolne dżinsy to te najmniejsze chętnie bym przygarnęła (pierwsze)
  • Mam do oddania kilkadziesiąt kilogramów odzieży "posklepowej" używanej. Damskie, męskie, dziecięce, ciuchy na każdy sezon. Najchętniej odbiór osobisty, Gdańsk Morena. Ewentualnie wysyłka kurierem za zwrot kosztów przesyłki. (15-20 zł) 

Mam ponownie trochę muzułmańskich strojów, piękne tkaniny, chętnie w to samo miejsce co ostatnio, jeśli się przydały ;)
    @kowalka, jak z jeansami, mogę te pierwsze najmniejsze wysłać dorotta?
    edit: asia oczywiście.
  • Ja chętnie tkaniny przyjmę jeśli jest taka możliwość :) kuriera mogę po nie posłać.
  • Dziewczyny,  dostalyscie smsa? Mam chętna i chciałbym wiedzieć czy się zdecydowalyscie.  O jacie,  nienawidzę komórek. 
  • . ja bym 2 wziela do salonu jakby wolne byly.ale jak jest jakas chetna znajoma niech bierze..
    Oddam za przesylke:
    1. Granica Nałkowskiej
    2. Antka Prusa
    3. Placówkę Prusa
    4. Sluby panieńskie Fredry
    5. Pana Tadeusza Mickiewicza
    6. Potop Sienkiewicza
    7. Grażynę Mickiewicza
    8. Odprawe posłów greckich Kochanowskiego
    9. Plastusiowy pamiętnik Kownackiej
    10. Powrót posła Niemcewicza
    11. Emilka dojrzewa Montgomery
    12. Em ilka na falach życia Montgomery
    13. Widok z mojego okna kalicińska
    14. Fikołki na trzepaku Kalicińska
  • Emilki chętnie. :)
    Podziękowali 1Basja
  • I Plastusiowy pamiętnik chcę! @Basja
    Podziękowali 1Basja
  • @Basja te bluzy na 152 wolne? Poszukuję w innym wątku
    Podziękowali 1Basja
  • @Basja ja chętnie Rozm. 134-140 bluzy i dresy przyjmę.
    Podziękowali 1Basja
  • @stonka zostały 2 bluzy, jedna koszula i 2 pary spodni dresowych. Poproszę o adres na priv :)

• Oddam za wysyłkę kompletny  (marynarka, spodnie, kamizelka) garniak na 158 (na metce jest 158/84, ale nie wiem, co druga liczba oznacza). Czarny, elegancki (widoczne paseczki, to inny kierunek tkania włókien), cienki, niemnący. Użyty 1 raz na wesele ;) Fotka z lampą. Wiecej zdjęć nie wstawię teraz , bo mi padła bateria.... :(
  • @balum, ja chętnie.
    Tylko jedną prośbę mam - zmierz spodnie w pasie. Mój F. jest z tych dużych...
    @kowalka ;
    36x2 (miarką budowlaną...;) ), czyli 72 (na metce tez taka cyfra sie pojawiła...)
  • Jak nie bedzie pasować dla Kowalki to ja druga w kolejce , mój szczupły .
  • @balum, ja obmierzyłam tzw. przymiarem portasy aktualne F. i powinno być ok. Idę na priv.
    @Agnieszka, jakby po przymierzeniu okazały się jednak ciasne, to Ci prześlę.
    k.
    Podziękowali 1Agnieszka
  • W rozmiarach garniturów stosuje się kolejność: wzrost/obw. klatki piersiowej/obw. pasa
  • Garniak leci do @kowalka Dzięki @Cart&Pud ! Nareszcie wiem, co te numerki na garniakach oznaczają ;)
    Podziękowali 1kowalka
    Chętnie oddam za wysyłkę:
    matę edukacyjna tiny love
    o taką, aukcja nie moja!
    http://allegro.pl/mata-dla-niemowlaka-tiny-love-i6572627530.html
    żaba zepsuta, lusterko porysowane, poza tym ok

stelaż do baldachimu nad łóżeczko

przewijak + prześcieradełko frotte na niego, na rogach ciut popruty, ale po założeniu prześcieradełka jest ok

śpiworek zielony, raczej dla dziewczynki, myślę, ze na 68 ??? do przeprania, bo moje moce przerobowe skończyły się :(
    @Bea masz pierwszeństwo, wołam Cię, chcesz coś ???

@edit
    chętnie dziś bym wszystko posłała
    https://drive.google.com/open?id=0BwSdBGKjRHxjbDBNU1Y1TWI3Sk0

oddam za wysyłkę, rozmiar 42
    edit; nie ma butów think
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.