Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddania - 2

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
Zakładam kolejny wątek pomocowy. Tamten (Mam do oddania jeszcze więcej) zamknęłam i jak już wszystko, co ważne przeniesiecie tutaj, to tamten zamknę.
Nie ma sensu, żeby wisiał taki antyk a kasować ręcznie 1500 wpisów mi się nie chce. :)
«13456720

Komentarz

• Mam do oddania spodnie ciążowe hm. Rozmiar 36 (dość waskie). Czarne ,skinny i brązowe sztruksy, rozszerzone u dołu 
  • No wlasnie!
    Cos ich opanowalo- od wczoraj kłócą sie z bratem az wióry lecą.
    Kurcze, gdzie sie podziala ta grzeczna dziewczynka?
  • potem nosiłam też małą w chuście....mała do środka płaszcz zapięty
  • edytowano wrzesień 2016
    Mam do oddania kalosze:
    1. Rozmiar 22 krokodyle
    2. Rozmiar 23 czerwone
    3. Rozmiar 24 niebieskie ze sztruksowym wkładem walky, takie z materiału typu "kroksy"
    4. Rozmiar 26 niebieskie w samochodziki z "uszami"

5. Rozmiar 27/28 czerwone
    6. Rozmiar opisane jako 29 ale raczej jak te wyżej, niebieskie z myszką Miki
    7. Rozmiar też 27/28 (11) różowe, raczej na wąską stópkę
    Wszystkie do użycia i umycia.

Buty turystyczne decathlonowe rozmiar 36. I taki sam rozmiar eleganckich czarnych.

Zainteresowanym prześle zdjęcie mmsem
    Chętnie za koszt przesyłki, ale bez presji.
  • Ej, czemu tak jednym ciągiem wyszło? Się starałam żeby było czytelnie. Trudno. Może ktoś zrozumie ;)
    36 obie pary chętnie :)
    bo to "męskie"?
    @Namorowa
    chętnie zobaczę te w rozmiarze 36

Edit. Ja w kolejce po SKatarzynie, ale tylko jeśli damskie
  • Jestem chetna na 3, 4 i 7.
  • @Skatarzyna męskie, bierzesz w ciemno czy chcesz fotki? :-) @Karolinka Skatarzyna była pierwsza, o włos ;) @mamuma są Twoje, podaj proszę adres, chyba że najpierw chcesz zdjęcia, to nr telefonu :-)
    Podziękowali 1Karolinka
  • Bierę w ciemno, Maciek nie jest wybredny :) a właśnie znów zmienił nr buta. 
  • @Monica, nie moj styl. Dzięki 
  • Mam do oddania buty dla chłopca:
    1. Bartki półbuty na rzepy, r.30.
    2. trampki, r.30
    3. sandały, Bartki, r.30 beżowe, wyglądają trochę ortopedycznie, wzmocniona pięta
    4. Bartki sznurowane, r.30
    5. białe  buty komunijne ze skóry, r.34 - czubki troszkę zadrapane ale moim zdaniem ok.

wszystkie buty chodzone, ale powinny jeszcze posłużyć

Proszę o wiadomości na priv, sprawdzę dopiero rano.

• @olgal a te botki chłopięce ze zdjęcia aktualne? Mój S. ma 29 buta i szczupły naleśnik więc pewnie będą dobre. Jak coś to bierę.
  • @Bea  nieaktualne,wysłane do @mamuma.
    One najprawdopodobniej babskie są,to tylko moje córy stwierdziły,że męskie ;) 
    Podziękowali 1Bea
  • Mam do oddania wyprawkę dla dziewczecia - od 56 do 92. Jest ktoś chętny? Za koszt przesyłki.
  • tak. Ja. Urszulka zaraz wyrośnie z 50. Tylko niewiele tych małych. Po trzy-cztery sztuki poproszę. Tak od półroczniaka trzeba więcej ;)
    Chętnie oddalabym hurtem, bo pół pokoju zajmują te ciuchy. Ale jak po trochu, to niech będzie :) 
    A do jakiego rozmiaru Ci szukać? Wszystkiego po trochu?
    Podziękowali 1Bea
  • @Jadwiga 86-92 mogłyby mnie hurtem interesować, bo wydaliśmy, a młoda jest ruchliwa i często trzeba przebierać.
    @jan_u  do tego rozmiaru jeszcze nie dotarłam, wiec chwilę cierpliwości poprosze ;) Na razie próbuje ogarnąć mniejsze rozmiary.  Po niedzieli wyślę, tylko daj adres.

A rozmiar 62- 68 chce ktoś? Odłożyłam już dla Bei i nadal mnóstwo zostaje.

• @Jadwiga to może ja te 62-68?
  • Nie ma sprawy, tylko adres daj. Hurtem chcesz to, co mam, czy szczególne zapotrzebowanie masz?
  • Mam do oddania spodnie ciazowe dżinsy ciemno niebieskie dwie pary rozmiar z metki 42 i spódnice kupioną z myślą o ciążowym brzuszku taką cieplejszą bawełna i wełna i elastan więc jest wygodna rozciagliwa, szara, lekko za kolano. Za przesylke. Zdjęcia mogę na maila bo nie umiem wstawic.
  • To ja b chetnie
  • To daj adres na priv. Wyśle w poniedziałek bo dzis do prania wrzucilam.
  • Dla dziewczynki:
    Rozm 110
    Sztruksy, spodnie,  bluzka z dlugim rekawem.

Spodnie 116

Jeansy 104 i 98.
  • 4 tuniki nadające sie na ciążę, z krótkim rekawem. Rozmiar 40
  • Karolinamika piszę.
  • Może ktoś ma do oddania paski do glukometru Abra. Może ktoś zmieniał glukometr i mu zostały. Nie przysługuje mi recepta ze zniżką, a przez jakiś czas będę bardzo często mierzyła cukier. Za przesyłkę oczywiście oddam.
  • @karolinamika wysle jak bede miala dostep do kompa, bo z tel nie moge
  • @Elunia kupując jakiekolwiek najtańsze paski w aptece poproś o glukometr.
    Podziękowali 1MamaMika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.