Mam do oddania - 2

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
Zakładam kolejny wątek pomocowy. Tamten (Mam do oddania jeszcze więcej) zamknęłam i jak już wszystko, co ważne przeniesiecie tutaj, to tamten zamknę.
Nie ma sensu, żeby wisiał taki antyk a kasować ręcznie 1500 wpisów mi się nie chce. :)
«13456719

Komentarz

• Mam jedną mamę w potrzebie - szukam ubrań dla dziewczynki na 122 (i okolice - duże 116, ew. 128 jak nie wieelkie). I buty 29. 

k.
  • Podaruje rożek dla niemowlaka / różowy;)
  • sandały chłopięce superfit, rozmiar 35, brązowo czarne, stan bdb-
  • Nie wiem gdzie więc tu.
    Komplet (prawie) książek i ćwicze.ń do 3 klasy gimnazjum.
    Tym w ED proponuję.
    Jak im właściciela nie znajdę to z płaczem wrzucę. Grzech jakiekolwiek książki wyrzucać...
  • Znalazłam stojak nad łóżeczko. Ktoś szukał. Kto? Niech się przypomni to poślę.

Zasłonek i moskitiery nie mam
  • Jaaaaa
    Stojak na baldachim?
    To ja chciałam:)
    Pisać priv?
  • @Bea jak nie znalazłaś chętnego to wyślij mi proszę priv. jakie masz te książki /ćwiczenia do III gimn.
  • Mam jeszcze komplet ćwiczeń do 5 klasy. Chcesz też?

Jak nie @Bambidu ; to komu???
  • aga---p powiedział(a):
    Jaaaaa
    Stojak na baldachim?
    To ja chciałam:)
    Pisać priv?
    O tak. Słowa mi brakowało baldachim  :dizzy: 
    Dawaj adres na sms
  • Wszelkie baldachimy zbieraja kurz.
  • Ale zaczimujo muchi :wink: 
    Podziękowali 3jan_u Bea babka4
  • U
    I można je prać:)
    Podziękowali 1Bea
  • To juz kwestia gustu, dla mnie baldachimy sa niehigieniczne.
  • Serio
    Nie pomyślałam o tym
    A powieszę na przywitanie dzidzi a potem się zobaczy:)
    Niegdy nie miałam baldachimu
  • Z tym baldachimem to mam takie patrzenie pod kątem mojej alergii na roztocza, piore wszystko jak szop pracz, co mi wpadnie w łapy ;) Jak bym ubrala na siebie jakies np.dwa miesiace nie prane a czyste ubranie to zaraz woda z nosa, kichanie, psikanie.
  • A masz firanki?
    Ja nie rozumiem idei firan w domu. W bloku na niższych piętrach ok.ale w domu albo np.w pracy?
    Jak przyszłam do pracy to pierwsze zlikwidowałam wieeelkiiieeee firańska, których ściąganie, pranie, wieszanie trwało prawie 2 dni. Rolety i czyste okna.
    Podziękowali 3Bea Lila Felicyta
  • Ja nie mam firan ani zasłon tylko rolety ale rok temu kupiłam dywany, wcześniej nie mieliśmy..
    Ale u nas nie ma alergików wcale.
  • edytowano czerwiec 2018
    A z tym baldachimem to jest tak, że kupiłam na wyprzedażach posciel cały komplet z ochraniaczem i baldachimem za 29 zł. 100 % bawełna organiczna :)
    Podziękowali 3Bea Dot Agnicha
  • Baldachim moze nie higieniczny. Ale troche izoluje dziecko od swiata zewnętrznego.
    Miałam przy młodszych.

A co do firanek...też nie przepadam.
    Tu np mamy gołe okna z zewnętrznymi roletami.
    Jednak np salon spory i mysle czasami, ze dobrze by było cos powiesic, bo pogłos duży...
    Podziękowali 2Bea Agnicha
  • Firanki mam tylko w salonie na dole, tam, gdzie nie spimy a jest czterokwaterowe duze okno. Musza tam wisiec, bo bym robila big brothera sasiadowi ;) a tak to mam rolety. Ale jesli juz firanki to tylko tiulowe, bardzo delikatne, bez zadnych wzorkow, kwiatkow, czysty tiul do ziemii. Nie cierpie tego prasowac ale co mam zrobic? ;)
  • @Rejczel mieszkajac w Holandii mozna idac na spacer miec przegląd co kto na kolacje je lub jakie seriale ogląda.

Oni tam mają wielkie, niczym wystawowe okna. I zwykle bez firanek. Taka kultura.

No my akurat firanki mielismy.
  • W trosce o sasiada juz mam te firanki w tym oknie ;)
    Podziękowali 2madzikg Małgorzata32
  • Dla mnie okno bez firanek jakieś takie gołe.
  • No, my na parterze, bez firanek sobie nie wyobrażam. Na początku mieliśmy tylko rolety i puste wnęki okienne. Pogłos się niósł po całym domu. Jednak mieszkanie w kamienicy, gdzie mieszkanie ma 3,30m wysokości ma swoje uwarunkowania ;)
    Ale u innych bardzo mi się podobają "łyse" okna.
    Podziękowali 1Bridget
  • Też mam firanki ze względu na pogłos.
    Od sąsiada odgradzają mnie rolety
  • edytowano czerwiec 2018
    Bea powiedział(a):
    Mam jeszcze komplet ćwiczeń do 5 klasy. Chcesz też?

Jak nie @Bambidu ; to komu???
    Nie, do 5 to nie dziękuję @Bea. Chyba, że niesłusznie zakładam, że zdał ;)
  • Ja mam firanki latem ,jako barierę dla much
  • @Bea moja G. jak zwykle zachwycona, wszystko super!!!!
    Aha,  mam wózek dla lalek i lalki, także po zakończeniu roku poślę, bo teraz to słabo ogarniam rzeczywistość.
    Podziękowali 1Bea
  • Ok.
    Nie gaśnica
  • :)
    roku szkolnego rzecz jasna ;)
    Podziękowali 1Bea
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.