Mam do oddania - 2

2456745

Komentarz

• Tymka, ja chetnie garnitur. 
  • @Agnieszka82 a mogę ten karton 0-6 miesięcy zarezerwować? Dopytam Patrycję i jak coś to poślesz do niej? Za przesyłkę zwróce of corse
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • @jukaa a te trapery to takie większe 39, czy raczej nie? Ja nosze 40, ale czasem 39 też są dobre, przydałybvy mi się bardzo, ale obawiam się, że za małe będą
    Podziękowali 1jukaa
  • Gdyby okazało się, że to mniejsze 39 to wzięłabym dla najstarszej
    Podziękowali 1jukaa
  • @asia , zmierze wkładkę i jak się uda, wstawię potem zdjęcie
    Podziękowali 1asia
  • ABAB
    edytowano październik 2017
    .
  • edytowano październik 2017
    No, to jeszcze drobnica i niedobitki:
    To jeszcze na koniec drobnica:
    1. Skarpetko-rękawiczki rozmiar uniwersalny, czarne z kolorowymi wzorkami. To jest takie coś jak skarpeta z dziurą na kciuk w pięcie i z dziurą na pozostałe palce z przodu. Taki bajer bardziej, bo w palce zimno, trzeba na wierzch rękawiczki porządne, jak zimno.
    Szaliki:
    2. Z tkaniny wełnianej w kratę szaro-beżowo-jasnobrązową, raczej cienki, taki bardziej męski do płaszcza. Ładny i nie zniszczony
    3. Damski szalik, szeroki cieniowany od czarnego do jasnoszarego. Cienki
    4. Całkiem cienki szary z cienkimi czarnymi paskami na jednej połowie
    Czapki:
    5. Szaro-biało-czarna melanżowa, dziergana, z dużym pomponem i nausznikami ze sznurkami (można zawiązać pod szyją, gdyby komuś zależało), w środku polar. Nawet na moją głowę się wciśnie, ale na trochę mniejsza bardziej wygodnie.
    6. Czarna dziana z grubej włóczki na kobiecą głowę, prosta, w szachownicę z lewych i prawych oczek.
    7. Ciemnoszara z gładkiego ściągacza na chłopaka 8-13 lat, dość cienka
    8. Dwustronna - granatowa z "78" lub granatowo-białe paski na chłopięcą głowę 6-10 lat
    9. Szara polarowa Quchua z dwoma polarowymi pomponami na sznurkach, rozmiar starsza młodzież
    10. Beżowa dziana dziewczęca z wzorami w warkocze, w środku polar na czubku granatowy pompon, rozmiar na nastolatkę
    11. Cienka bawełniana  kolor sprany czarny na niedużą dorosłą głowę raczej chłopacką.
    12. W paski granatowo-czerwono-biało-szare, H&M na 2-3 latka z pomponem na czubku i z wyprofilowanymi nausznikami. W środku polar. Ciepła
    13. Prosta dzianinowa w granatowo-zielone paski na chłopczyka 2-3 lata, raczej cieńsza, ale Ede całą zimę w niej przebiegał
    14. Uszanka khaki, roz. 54 cm (na małą męską głowę)
    I to by było na tyle tymczasem.

A, jeszcze mi się znalazły takie niedobitki:
    15. Wiatrówka granatowa niby na 12 lat ale mniejsza jest na moje oko, prawie nowa. Bardzo porządna.
    16. Wiatrówka khaki wpadający w brąz na chłopaka ok. 12-13 lat, taka cieplejsza trochę. Mój syn nawet zimą w niej biegał, tylko sobie ciepłą bluzę pod spód zakładał. Stan - w porządku.

I jeszcze raz to, co nie zeszło z poprzednich ogłoszeń. Jak nikt nie będzie chciał, to pójdzie do kontenera:
    17. Mokasyny nubukowe jasny beż, stan dobry, roz. 36, wewnątrz 22,5 cm. Bardzo wygodne! Nadają się do stroju pół-eleganckiego.
    18. Czółenka damskie, kolor prawie czarny (syn mówi, że granat, ja bym się upierała, że brunatny), obcas 6 cm, stan dobry, roz. 7,5 wewnątrz 24,5 cm.
    19. Tenisówki-balerinki różowe w białe kropki, szmaciane, stan trochę wyciarany ale całe są i się nadadzą jako obuwie na zmianę roz. 31, wewnątrz 19,5 cm.

20. Dziewczęca z nieprzemakalnego na polarowej podszewce, ocieplana, popielaty róż, Next, roz. 128/7-8 lat, stan: bdb, tylko kaptur zgubiony, niestety. Do uprania po lecie.
    21. Chłopięca sportowa szary jasny z szarym ciemnym, niby zimowa, ale taka raczej cienka, chociaż mój syn całą zimę przebiegał w niej, roz. 11/12 lat. Stan, cokolwiek nadszarpnięty, konkretnie: dzyndzelek się od zamka urwał i jest tam spinacz biurowy i ktoś młodego za kaptur szarpnął tak, że się z jednej strony kaptur naderwał trochę (na szwie), więc trzeba przeszyć w jednym miejscu troszkę; do przeprania po przechowywaniu.
    22. Granatowa chłopięca, wierzchem ortalion, wewnątrz polarowa podszewka, między tym ocieplenie, na malucha roz. 80 cm, stan OK, tylko trzeba przeprać po przechowywaniu.
    23. Płaszcz krótki damski wełniany bardzo jasny beż z niebieskimi guzikami dekupażowymi, ocieplany trochę, krój, jak długi żakiet, roz. 36, stan: jak się dobrze przyjrzeć, to można się doszukać śladów zużycia, bo płaszczyk nowy nie jest, ale plam, czy innych wad dyskwalifikujących nie ma. Do odświeżenia po przechowywaniu.
    24. Skrzyżowanie wiatrówki z bluzą od dresu - z wierzchu śliski materiał, a w środku podszewka z siatki - kolor szary z czarnym i białym (akcenty), Hummel, stan: ok, roz. 6 lat
    25. Wiatrówka czerwona z szarym, stan: bez uszkodzeń; roz. 8 lat
    26. Wiatrówka dziewczęca, pasy szare i popielaty róż + wykończenie amarantowe (ściągacze, podszewka), stan: db; roz. 122 cm/7 lat
    27. Kamizelka buro-brązowa (taki naturalny kolor), zapinana z przodu (taki serdak), Mexx, stan: ok, roz. 98
    28. Polar mocno czerwony, bardzo gruby rozmiar XL (krótki ale obszerny)
  • 15, 25 i 28 poproszę i co tam  zostanie daj jutro Zosi zobaczyć, jeśli to nie będzie duży kłopot.
  • @Skatarzyna - dobry plan! Niech Zosia poogląda, co zostało.
    Podziękowali 1Skatarzyna
    To ja jeszcze poproszę czapki 5,8,9. A ten płaszczyk  23 to myślisz @Katarzyna, ze dla nastolatki mògłby być?
  • A ta czarna czapka nr 6 dla nastolatki byłaby?
  • mamuma powiedział(a):
    Tymka, ja chetnie garnitur. 
    to dawaj adresa na priv, najlepiej dla mnie paczkomat, ale myślę, że w razie czego się dogadamy ;)
    Podziękowali 1mamuma
  • Płaszczyk 23 raczej nie dla nastolatki, na mój gust. Ale nastolatki różne są i różna mają gusta. Jak mi podeślesz numer telefonu, to mogę Ci zdjęcie płaszczyka wysłać i sama ocenisz. On ma krój, jak żakiet za pupę, tylko z grubej wełny jest i z ociepleniem w środku. I guziki ma dość ekstrawaganckie, bo są drewniane pokryte dekupażem niebiesko-fioletowym.
    Podziękowali 1groszek
  • @ Katarzyna wysłałam nr ma priv 
    Podziękowali 1Katarzyna
    @groszek ;
     @ groszek mam kurtkę narciarską na ok 140 
    Na szczupłe dziewczę. .bez kaptura
    I jedną z kapturem ocieplaną taka jesienną 

Podziękowali 1groszek
  • @Katarzyna jeśli są wolne to poproszę szalik 3 i czapkę 7
    Podziękowali 1Katarzyna

Podbijam swoje - może ktoś się jeszcze na coś zdecyduje. Szkoda mi wyrzucać te ubrania, jeśli mogłyby komuś jeszcze posłużyć.

Poniżej link do zdjęć:

https://www.dropbox.com/sh/alb33qvgn0drnib/AAChpLEYy56a3SLXX62I9xRma?dl=0

1.       Bezrękawnik malinowy  – rozmiar 36

2.       Golf pomarańczowym– rozmiar 36/38 -@Bea

3.       Bezrękawnik/sukienka w paski – rozmiar 38 bodajże (nowy)

4.       Spódnica szara „falbaniasta” – 36/38 @Skatarzyna

5.       Spódnica granatowa Olsen – 36/38 @Aniuszka

6.       Spódnica ciemnoszara „wełniana” – 36 @Skatarzyna

7.       Spodnie lniane ¾ letnie – 36

8.       Spodnie szare H&M – 34

9.       Spodnie szare z podszewką, wełniane – 34

10.   Spodnie beżowe z podszewką, wełniane – 36/38 (były skracane – podwijane)

11.   Bluzka „swetrowa” – 40

12.   Sukienka fioletowa, nowa – 38 @Aniuszka

13.   Bluzka z golfem z krótkim rękawem, fioletowa – 34/36

14.   Szmizjerka Reserved satynowa brązowa z krótkim rękawem – 36

15.   Satynowa, różowa sukienka z podszewką na naradkach – 36 @AniaLecha

16.   Bluzka koszulowa, kopertowa biała – 38

17.   Bluzka koszulowa satynowa w fioletowe prążki – 36

18.   Spódnica krótka brązowa – 36 @blaekie

19.   Bolerko koszulowe, białe – 36

20.   Bluzka malinowa, satynowa H&M – 36

21.   Sukienka biało-czarna z naramkami – 36

22.   Spódnica jasnoróżowa w czerwone różyczki – 36

23.   Apaszki, szal bordowy, szal zielono-czarny cienki @Skatarzyna

24.   Kurtka jesienna lekko ocieplana pomarańczowa – 38 z metki, wg mnie 36 @blaekie

25.   Bluzka koszulowa fioletowa - 36

26.   Torba dżinsowa szarozielona Grey Wolf – mieści A4 na styk @kitek

27.   Żakiet krótki granatowy – 34/36

28.   Płaszcz/trencz Carry, szary – 36 @Felicyta

29.   Żakiet h&M welurowy brązowy – wg metki rozmiar 12-13 lat (158 cm), może być damskie 34

30.   Bluzka koszulowa biała z rękawem ¾ - 36

31.   Sweter męski beżowy rozpinany rozmiar XXL

32.   – 41. Koszule męskie – głównie bawełna, rozmiar kołnierzyka 45/46 lub XXL – jedynie na wzrost raczej poniżej 190 cm (nosił je mój mąż, który ma 194 cm i nadal by je nosił, gdyby nie fakt, że po praniach koszule „zgubiły” kilka cm z długości i są mu teraz za krótkie). Styl raczej codzienny/sportowy. @Dorota

42. Płaszcz damski Carry brązowy – rozmiar 36 (wąski), na chłodną jesień/ciepłą zimę – ma małe rozdarcie (zszyte) z przodu pod prawą kieszenią + w dwóch, czy trzech miejscach rozdartą podszewkę – jeśli ktoś ma umiejętności i chęć, by to naprawić, to podam płaszcz dalej (fajny dla nastolatki).

• @Hania napisałam priv
  • @Hania , ten sweter XXL jest duży? Możesz zmierzyć obwód klatki piersiowej? (Pozycja31)
  • @mamababcia - mierzone na płasko wychodzi 110-112 cm w obwodzie klatki.
  • Szkoda, za małe. Dziękuję.
  • @mysikrolica  - podeślij adres na conversy.
  • Dla mnie miała być kurtka, nie konwersy :-)
  • Wiem! Już wszystko ogarnęłam. Jutro nadam. Tylko tragarza potrzebuję nająć ;)
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Mam bardzo ładną wyciagnieta z lumpka jeszcze z metką nową spódnicę z M&S. Rozmiar 48, długa mniej więcej do pół łydki, materiał dość gruby, dobry na teraz. Dostałam do przerobienia ale zanim się zabiorę to wieki miną. Oddam za kw. Spódnica w kolorach: czarno-fioletowo-zielono-turkusowym + brazowe ciapki. Wzór bliżej nieokreślony artystyczny nieład ;) lekko rozszerzana ku dolowi, dla chętnych zdjęcie przez mms, ale od razu uprzedzam że nie oddaje uroku.
  • Spódnica jest na gumce.
  • Mogę prosić zdjęcie tej spódnicy?
    @mamlu ?
  • Mam dwie męskie kurtki do garnituru: cienką grafitową i grubą wełnianą czarną. Rozmiar - na faceta 180 cm budowy ciała nie chudej ale i nie grubasa. Może ktoś potrzebuje?
  • @Katarzyna prawie jakbyś mnie opisywała : -)
  • Znaczy jestem chętny. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.