Mam do oddania - 2

1356732

Komentarz

• edytowano październik 2017
    cienką bym przygarnęła chętnie

edit: ach, widzę, że nie zdążyłam ;)

• @jan_u - obie chcesz? I jaka droga przekazania?
  • Trzewiki ocieplane 30 granatowe chłopięce za koszt przesyłki
    No, to ostatni atak, jak nie pójdzie, to do kontenera wynoszę. Zostało mi jeszcze:
    1. Szalik z tkaniny wełnianej w kratę szaro-beżowo-jasnobrązową, raczej cienki, taki bardziej męski do płaszcza. Ładny i nie zniszczony
    2. Szalik całkiem cienki szary z cienkimi czarnymi paskami na jednej połowie
    Czapki:
    3. Beżowa dziana dziewczęca z wzorami w warkocze, w środku polar na czubku granatowy pompon, rozmiar na nastolatkę
    4. Cienka bawełniana  kolor sprany czarny na niedużą dorosłą głowę raczej chłopacką.
    5. W paski granatowo-czerwono-biało-szare, H&M na 2-3 latka z pomponem na czubku i z wyprofilowanymi nausznikami. W środku polar. Ciepła
    6. Prosta dzianinowa w granatowo-zielone paski na chłopczyka 2-3 lata, raczej cieńsza, ale Ede całą zimę w niej przebiegał
    6,5. Uszanka khaki, roz. 54 cm (na małą męską głowę)

7. Wiatrówka khaki wpadający w brąz na chłopaka ok. 12-13 lat, taka cieplejsza trochę. Mój syn nawet zimą w niej biegał, tylko sobie ciepłą bluzę pod spód zakładał. Stan - w porządku.

8. Mokasyny nubukowe jasny beż, stan dobry, roz. 36, wewnątrz 22,5 cm. Bardzo wygodne! Nadają się do stroju pół-eleganckiego.
    9. Czółenka damskie, kolor prawie czarny (syn mówi, że granat, ja bym się upierała, że brunatny), obcas 6 cm, stan dobry, roz. 7,5 wewnątrz 24,5 cm.
    10. Tenisówki-balerinki różowe w białe kropki, szmaciane, stan trochę wyciarany ale całe są i się nadadzą jako obuwie na zmianę roz. 31, wewnątrz 19,5 cm.

11. Dziewczęca z nieprzemakalnego na polarowej podszewce, ocieplana, popielaty róż, Next, roz. 128/7-8 lat, stan: bdb, tylko kaptur zgubiony, niestety. Do uprania po lecie.
    12. Chłopięca sportowa szary jasny z szarym ciemnym, niby zimowa, ale taka raczej cienka, chociaż mój syn całą zimę przebiegał w niej, roz. 11/12 lat. Stan, cokolwiek nadszarpnięty, konkretnie: dzyndzelek się od zamka urwał i jest tam spinacz biurowy i ktoś młodego za kaptur szarpnął tak, że się z jednej strony kaptur naderwał trochę (na szwie), więc trzeba przeszyć w jednym miejscu troszkę; do przeprania po przechowywaniu.
    13. Granatowa chłopięca, wierzchem ortalion, wewnątrz polarowa podszewka, między tym ocieplenie, na malucha roz. 80 cm, stan OK, tylko trzeba przeprać po przechowywaniu.
    14. Skrzyżowanie wiatrówki z bluzą od dresu - z wierzchu śliski materiał, a w środku podszewka z siatki - kolor szary z czarnym i białym (akcenty), Hummel, stan: ok, roz. 6 lat
    15. Wiatrówka czerwona z szarym, stan: bez uszkodzeń; roz. 8 lat
    16. Wiatrówka dziewczęca, pasy szare i popielaty róż + wykończenie amarantowe (ściągacze, podszewka), stan: db; roz. 122 cm/7 lat
    17. Kamizelka buro-brązowa (taki naturalny kolor), zapinana z przodu (taki serdak), Mexx, stan: ok, roz. 98
    18. Kilka kominiarek bawełnianych cienkich pod kask - może czyjeś dzieci uprawiają sporty "kaskowe" i potrzebują cienkiej kominiarki pod kask? Rozmiar - uniwersalny, kolor czarny.
  • @Katarzyna ja kominiarki poproszę ze trzy co najmniej! Moje w kaskach jeżdżą na rolkach i lyzwach to m się przyda.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Gosia5 powiedział(a):
    Mogę prosić zdjęcie tej spódnicy?
    @mamlu ?
    Wysłałam priv.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Katarzyna jeśli jeszcze są dostępne to poproszę 1, 2, 7, 11, 12
    Adres podaje na priw
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna , jakbyś tych kominiarek więcej miała, to ja też poproszę.
    @Agnieszka82 , może być na Twój adres, a potem się podzielimy (jeśli starczy)?
    Podziękowali 2Agnieszka82 Katarzyna
  • Przypomnę się jeszcze, że mam 3 pary spodni 104-110 na chudą dziewczynkę. Mojej D (110 wzrostu i 16 kg) są za ciasne, choć na długość dobre.
  • @Katarzyna jak wolne to poproszę 5 i 6.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Gosia5 jak ze spódnicą? :)
  • @jan_u - się dopytuję jeszcze raz w kwestii męskich kurtek - obie chcesz? I jak z dostarczeniem? Będziesz w okolicy, czy słać? Mogę też gdzieś podrzucić w Warszawie.
  • Jeszcze mam polar granatowy gruby na 134 cm. Może by się czyjemuś dziecku do szkoły przydał?
  • @Katarzyna, a ten polar dla dziewczynki się nada, czy ma może jakieś bardzo chłopięce akcenty?
  • Żadnych akcentów nie ma. To jest szkolny polar od mundurku. Prosty, granatowy, z logo szkoły wyhaftowanym na piersi. U mnie w takich biegali i synowie i córka, bo dostałam ich kilka po likwidacji szkolnego magazynu mundurków. Ale dziewczęcy, to on nie jest, w żaden sposób - zdecydowanie unisexowy.
    Jak chcesz, to dla Ciebie odłożę. Tylko, czy potrzebujesz pilnie, czy może poczekać, aż się coś więcej uzbiera? Bo przede mną jeszcze przegląd sprzętu sportowego (rolki, łyżwy, narty i różnoraka drobnica), to może jeszcze coś Ci w oko wpadnie? Bo bez sensu po jednej sztuce wysyłać, bo Poczta Polska strasznie zdziera za przesyłki :(
    Podziękowali 1groszek
  • Tak zróbmy :-)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna ja za dzień-dwa będę wiedział czy jadę do Warszawy (może się zdarzyć, że jutro wieczorem do Milanówka :smile: , a kurtki chętnie obie.
  • Podjedziesz po nie, jak będziesz w okolicy?
  • Oczywiście.

Podziękowali 1Katarzyna
  • płaszczo-kurtkę czarną welur/polar na człeka ok 180 cm i średniej wagi co najmniej 80-90 kg oddam. Ładna, do marynarki, swetra czy koszuli cieplejszej. Mało noszona. Do biodra. Czekała na syna, ale on szczuuuupły bardzo
  • @groszek, adres mi przypomnij - jutro rano na pocztę jadę i chciałabym tę kurtkę Ci posłać
  • buty do zainteresowanych również jutro z rana wyjeżdżają.
    @Bea, ja bym chciała tę płaszczo-kurtkę, znaczy się, poproszę, jeśli jeszcze wolna :)
  • To dawaj adres @Wanda. Dobrze się składa bo jutro rano jadę na pocztę :) A nawet karton mam :)

Tylko odświeżyć warto by było bo wisi w szafie ze trzy lata nienoszona.
    Podziękowali 1WandaB
    Mam do oddania trochę ciuszków 86/92. Jak będę miała możliwość wieczorem to postaram się wstawić zdjęcia, czy ktoś byłby zainteresowany? 

e: ciuszki babskie w większości, nieliczne egzemplarze uniwersalne :)
  • I chętnie przekażę dalej różowe kapciuszki i śliczne czarne lakierowane balerinki rozmiar 21, które dostałam od pewnej forumki. :)
  • Jak nikt nie potrzebuje bardziej, to chętnie wszystko hurtem wezmę, bo Danucha akurat wyrasta z 80 a kopytko ma coś ok. 20.
    Podziękowali 1mamlu
  • @Bea szukała ubranek dla dziewczynki @mamlu ;
    Podziękowali 1madzikg
  • @nowa , @Bea szukała 80
    Podziękowali 1nowa
  • już nie szukam :)
    ale dziękuję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.