Mam do oddania - 2

1235753

Komentarz

• edytowano październik 2017
    Jakby ktoś był chętny, to mam cebulki tulipanów do oddania. Trochę późno przypomniałam sobie o nich, ale dopóki ziemia nie jest zmarznięta, spokojnie można je sadzić. 
    Tulipany przeważnie  tulipa tarda

Mogą też trafić się inne, wyższe tulipany, w kolorach żółtym lub czerwonym
    Edit:
    Wcieło mi link do poglądowego zdjęcia. Są to żółte tulipany botaniczne, malutkie, kwitnące bardzo wcześnie. Praktycznie zakwitają jako pierwsze spośród innych odmian tulipanów:

• @Jadwiga, chętnie wezmę tulopany, bo tylko przed domem posadziłam, a z tyłu jeszcze nic.
  • A dużo chcesz, bo mam jakieś pół kilograma?
  • jak nie będzie innych chętnych posadzę wszystko, kocham tulipany! :) i mam sporo dla nich miejsca.
  • Mogę trochę prosić i instrukcje jak o nie dbać?
  • Jakby tulipany zostały to ja chętnie. Chyba że się spóźniłam 
  • edytowano październik 2017
    Ok, podzielę na trzy części :) Adresy Sylwuni i Skatarzyny mam, ale @nowa musisz mi napisać adres. Miałam, ale gdzieś mi wcięło.

Poza tym, jak dbać o tulipany? Wsadzić gniazdowego, czyli po 3-4 niedaleko siebie i.... na tym koniec. Chyba, że wielkich od czasu do czasu. Jak mocno się rozrosną i przestaną kwitnąć, trzeba wykopać i nadmiar..i oddać innym  ;)

Edit:
    Wyślę po niedzieli.
    Podziękowali 2nowa Skatarzyna
  • Agnieszka88 powiedział(a):
    2x otulacz kikko rozmiar 5-8 kg jak nowe, canpol coś w stylu otulacza też jak nowe, 3 znalezione na ciuchach formowanki lollipop ? polarowe, duże służyły nam do odpieluchowywania pierwszego, na drugim nie dały rady ;), 2 różowe otluacze, jedna ledwożwa formowanka ecopi http://pokazywarka.pl/r95gfg/

Te wszystkie większe chętnie wezmę,takie powyżej 8kg. Mała ma 8,5kg.
  • A chce ktos stosik formowanek za koszty wysylki? @Hope? @olgal ?
  • AB powiedział(a):
    A chce ktos stosik formowanek za koszty wysylki? @Hope? @olgal ?
    Jak takie większe to my bardzo chętnie.
  • Zaraz Ci napisze co mam.
  • ABAB
    edytowano październik 2017
    4 frotowe poppolini, bardzo podobne 3 mother)easy, 1 bezmetkowe, ale wygląda tak samo. W części firmowe dodatkowe wklady. Kilka wkladow grubych chyba imse vimse. 1 troche mniejsza polska welurowa mikulo. To oddam za koszty wysylki. Mam jeszcze 2 szt.welnianych otulaczy storckinder. Maja zle zaznaczone rozmiary na metkach. Wyglądają na rozm 2 i 3 i welniane spodnie z grubsza częścią otulaczowa "podaj dalej"- ale z tym pójdę na bazarek.

edit- mniejszy wełniak ma dziurkę przy gumce z tyłu, jednak oddam. 
  • AB powiedział(a):
    4 frotowe poppolini, bardzo podobne 3 mother)easy, 1 bezmetkowe, ale wygląda tak samo. W części firmowe dodatkowe wklady. Kilka wkladow grubych chyba imse vimse. 1 troche mniejsza polska welurowa mikulo. To oddam za koszty wysylki. Mam jeszcze 2 szt.welnianych otulaczy storckinder. Maja zle zaznaczone rozmiary na metkach. Wyglądają na rozm 2 i 3 i welniane spodnie z grubsza częścią otulaczowa "podaj dalej"- ale z tym pójdę na bazarek.

edit- mniejszy wełniak ma dziurkę przy gumce z tyłu, jednak oddam. 
    To idę na priv.
    Podziękowali 1AB
  • Zalegają mi w domu orzechy do prania. Kiedyś je używałam (na etapie jednego, mało brudzącego się dziecka), potem się okazało, że słabo sobie radzą z plamami. Leżą już kilka lat, ale chyba nadal są zdatne do użytku - tylko się trochę posklejały. Mam ich tak z 1 kg. Może ktoś używa i by mu się przydały? Chętnie oddam za koszty wysyłki.
  • @kika0 a z tej torby te 38 mogłabym?
  • @Hania , jak nikt nie zechce, wzięłam choćby na próbę. Tylko nie wiem, ile by te koszty wysyłki wyniosły.
  • Jeśli wszystkie, to pewnie koło 15 PLN paczka pocztową. Jeśli bym Ci tylko część wysłała, to mogę poleconym posłać i wtedy pewnie wyjdzie koło 10 złotych.
  • Listem możesz wysłać do dwóch kilogramów.
  • @MAFJa chcesz te spodenki i koszulę?
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Skatarzyna @olgal i kto coś chciał ode mnie piszcie adresy na priv
  • Chce.. Bardzo
  • @nowa ;
    @Skatarzyna ;
    @Sylwunia ;
    Tulipany dziś poszły do Was :)
    Podziękowali 2nowa Skatarzyna
  • dziękuję 
  • @Hania, jak nikt nie chce, to wezmę. Tylko potrzebuję instrukcji obsługi.
  • na koszt właściciela poślę karpy trzyletnie rabarbaru. Czerwony. Dobrze owocuje.
    Mąż likwiduje plantację. Wysyłka 30.10 i 06.11.
  • Poproszę 
  • @Bea ja też poproszę.
  • A gdzie taki rabarbar rośnie? Jakie ma wymagania glebowe? Marznie zimą? Da radę na piachu?
  • @Bea też poproszę troszkę
  • Pola mam dużo i proszę o instrukcje obsługi a i czy i kiedy da się rozsadzić
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.