Mam do oddania - 2

145791056

Komentarz

• Jak zostanie taca to mogę wziąć
    Bo moja stara 
    Ale jak nie ma już to tez dobrze :D
  • Szybko nie ma tac 
  • @uJa , zerknij na stronę Ikei. Ponoć sprzedają przez internet. Mają też dodatkowe punkty odbioru. Poza tym na allegro sporo gadżetów z Ikei można dostać.
    Podziękowali 1uJa
  • Ta taca jest super do gry w scrable.
  • właśnie u nas do tego służy :)
    Podziękowali 1Elunia
  • Ale jak patrze na stronie Ikea, to ni ma juz tych desek obrotowych. Chyba, ze zle szukam. Sa na allegro. Smudda sie nazywaja.
  • @groszek, mam maszynę do krojenia, ale długo nieużywana. Jeśli by się przydała, to sprawdzę, czy działa.
  • groszek powiedział(a):
    @Katarzyna a masz może jeszcze jakieś zbędne Ci akcesoria kuchenne. Organizujemy u nas na wsi taką wspólną kuchnię na warsztaty kulinarne dla dzieciaków i seniorów. Oczywiście fundusze bardzo okrojone mamy, więc gdyby coś się znalazło, to bardzo by nam pomogło
    Talerze plastikowe czerwone (4 wielkie i 4 malutkie) oraz komplet sztućców z plastikowymi czerwonymi rączkami na 6 osób. Przydałoby się? Pewnie jakbym się rozejrzała, to jeszcze coś ciekawego znajdę, ale tak na już, to mi nie przychodzi do głowy. Jakieś noże chyba mi gdzieś zalegają w dużej liczbie - takie nie od zastawy, tylko do obróbki kuchennej.
  • Mnie się noże o deski przydadzą. Jakby ktoś miał krajalnicę na zbyciu taką co w zmywarkę można włożyć to mi dla Teśki potrzebna.

Swoją drogą porządne prawie nowe kapciuszki fioletowe rozm 20 oddam. I trzewiki skórzane w stanie dobrym bo czubki zdarte. Takie dziurkowane trzewiki. Ulka jako kapcie nosiła bo z wys. cholewką. Komu?
  • 3 pary damskich spodenek do biegania NIKE PRO roz. S.
    Jednak takie:

a pozostałe dwie pary w jakiś taki kolorowy dżez - jeden z przewagą fuksji, a drugi bardziej niebiesko. Może ktoś jest chudy i biega albo ma biegającą chudą córkę?
  • @Katarzyna , poproszę jedną parę.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To ja też jedne.
  • Może Niebieskie
  • Mogę jedne prosić jak są wolne
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Ja zwalniam :smile: 
  • Torebki na prezenty. Różne rozmiary i wzory.
    Może ktoś coś masowo pakuje i potrzebuje?
  • Jak Ci jakieś spodenki zostały moja Dorotka przyjmie z wdzięcznością
  • Tymczasem nie zostały.
  • Bea
    edytowano listopad 2017
    1. Kozaki dziewczęce czarne wysokie rozm. 35. Uszkodzone czubki ( nieco zdarte) choć to b. porządne buty
    2. Kask rowerowy dla 2'5 latka. Made in tesvo. Pomarańczowy. Bdb stan
    3. Kask typ. rowerowy dla mniej więcej 6-7 larka. Granatowy. Stan jw
    4. Rękawiczki skórzane rowerowr czarne. Rozm 6
    5. Spodnie narciarskie zielone na 134 . stan średni ale na śnieg ok
    6. Śpiwór cienki watolinowy. Starej serii- jakieś 20 lat. Korzystałam z sukvesem. W domu teraz zbędny. Szary ortalion z zewnątrz
    7. Kozaki dziewczęce brązowe rozm. 37. Porządne. Stan bdb
    8. Sztyblety rozm 37. Bordowe, krótkie. Stan bdb/db
    9. Kozaki czarne na szpilce. Nieocieplane. Rozm. 39,5. Otrzymane z forum jako 40 ale niestety są mniejsze
    10. Kapcie z befado różowe rozm 23. Stan bdb
    11. Kapcie typ walonki rozm 24. Różowe ze świnką peppą
    12.takie same kapcie ale bez świnki pepy. Nadają się dla niechodzącego
    13. Tenisówki szkolne rozm 27 na rzepy. Sprane ale porządne
    14. Adidasy różowe lakierowane rozm też 27. Choć napisali 28.
    15.sandałki letnie białe rozm 26
  • @Bea a ty czego obecnie szukasz dla swoich i siebie? Moze cos w czelusciach mojej szafy i piwnicy odnajdę. Bo ro studia bez dna. 
  • Cd. 
    16. Sandałki letnie różow rozm 28
    Oba w stanie db plus
    17. Plecak z hallokitty przezroczysty dla małego człowieka. Np. na zabawki

Wszystko muszę uprzątnąć do niedzieli najpóźniej.
    Najlepiej za koszty wysyłki bo krucho u nas bardzo ostatnio
  • I maszynę do pisania Quasar syn oda potrzebującemu. W 100. % sprawna. Maszyna elektryczna.
  • Sztyblety, bardzo bardzo bym chciała. Chętnie poszukam czegoś w zamian oprócz kosztów przesylu
  • Spóźniłam się z torebkami.
  • Puzzle 1500 elementów, nie otwierane. Z aktem D.Velazqueza "Wenus przed lustrem" W sam raz dla tych, co uskuteczniają NPR ;)
    Podziękowali 2Wiol Katia
  • Dla małodzietnych ?
  • A nie wiem, czy dla mało, czy dla wielo. Mi tam, obojętne. Oddać chcę w dobre ręce. @groszek zbiera zabawki do świetlicy dla dzieci, ale to chyba nie bardzo odpowiednie. O, taki piękny obraz:

• @mamababcia - a ile tych torebek potrzebujesz? Bo ja mam duuuuużo. Mogę trochę groszkowi podebrać. Się nie zorientuje ;)
  • Jak nie będzie innych chętnych to biere na loterię ale jak ktoś chce osobiście układać i podnosić dzietność to odpuszczam.
  • Ja nie potrzebuję do rozruszania puzzli. Ale może kogoś natchnie. Bo czy to na npr się nadaje???? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.