Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

okularki dla dzieci

Potrzebuje porady. Musimy zmienić Jerzykowi okulary do tej pory miał takie sylikonowe firmy miraflex z gumką wokół głowy ale one żeby dobrze leżały muszą być ciasno dopasowane a i tak mu sie przesuwają bo on główke ma opartą najczęściej a jak sie już przesuną to go gniotą.
Inna opcaja to okularki takie druciane ze sprężynkami z tyłu wokół ucha i stabilizatorami na nosie one trzymają sie nawet nieźle ale nie wiem jak z ich żywotnością firma liw lawent.
Trzecia opcja to okulary sylikonowe ale twardsze od tych pierwszych firmy tonny kids i do tego trzeba dokupić stopery żeby głęboko zachodziły za ucho niestety wszędzie muszą je sprowadzać i narazie nie mam jak przymierzyć.
Macie może doświadczenie z okularami dla maluchów możecie coś poradzić lub polecić.
Może wiedziec czy te stopery zdają egzamin?

Komentarz

  • Dzięki te metalowe takie liche się wydają. Za to miraflexy ciagle mu zjeżdzają a jak docisne to mu sie odgniatają. W każdym razie do tych starych mirafxów nowe szkła dostanie a drugie okulaki mu kupimy tylko najbardziej bym chciała żeby były takie silikonowe sztywniejsze z tymi sprężynkami z ucho ale nie znalazłam.
  • No właśnie u nas impas.
    Narazie szkła nowe są w miraflexach ale szukam czegoś innego.
    Mierzyłam mu te druciane firmy liwlevant
    Ale nie jestem przekonana do nich.
    Szukam dalej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.