Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Materace

2»

Komentarz

  • @Malgorzata
    włókna kokosowe!
  • A gdzie zakupiony dowiem się, bo coś mnie oderwało i póki co pierwszą część wiadomości zdobyłam. Podobno nie był pzresadnie drogi.
  • ja też polecam materace z kokosem, śpię na takim od 15 lat i teraz tez bonnel z kokosem kupiliśmy
  • edytowano luty 2015
    Czeka mnie w tym tygodniu zakup materaca do sypialni. Byłam zdecydowana na lateksowy, ale zaintrygowałyście mnie tymi futonami :) Możecie coś więcej napisać o nich? Jak się sprawdzają przy spaniu dwóch osób o 20 kg różnicy wagowej? I tak będę kupować przez net, więc odpada możliwość przetestowania. Opiniom z netu nie ufam - wszystkie brzmią tandetną reklamą :-?
  • Podbijam, my też w lato planujemy zakup nowego materaca. Mamy teraz kilkuletni z IKEA, zdecydowanie za miękki, po dłuższym spaniu wstaję jak z madejowego łoża, boli mnie wszystko :( No i pytanie czy nie lepiej jednak dwa zamiast jednego dużego, no bo jednak jest ta różnica w kg między mną a mężem ;)
  • My własnie musimy dla dzieci zamówić. Najpierw myśleliśmy o najtańszych ale jednak wazne sa cechy materaca, dla dziecka które rośnie, rozwija sie kręgosłup.. Tez dosc twardy musi byc nie?
  • my też mamy z IKEA, absolutnie nie polecam... Równo po 3 miesiącach (tyle jest czasu na testowanie) zrobił się miękki, miękki, miękki... wszystko nas rano boli. Ale może jest za to zdrowy? 8-}
  • muszę kupić materac dla 7 latki
    gdzie? jaki ? za ile? chciałabym żeby posłużył parę lat, był wygodny i nie kosztował milionów ;)
  • Kupiłam na promocji w Jysku, często sa 50% przeceny, sprężynowy z tych drozszych, bardzo dobra jakość, a cena w pirporównaz innymi sklepami nieduza.
  • Szukam materaca niskiego do lozka pietrowego gornego, najchetniej sprezynowy kieszonkowy. Ktos moze cos polecic?
  • uJa powiedział(a):
    muszę kupić materac dla 7 latki
    gdzie? jaki ? za ile? chciałabym żeby posłużył parę lat, był wygodny i nie kosztował milionów ;)
    A na jaki rozmiar potrzebujesz? Mam do sprzedania materac 80x200 używany kilka miesięcy, czysty.
    Taki:
    https://allegro.pl/materac-kieszeniowy-ortis-80x200-7-stref-h2-i5731099883.html

    Musimy zmienic na szerszy, bo zmieniliśmy łóżko na szersze 90x200 i jest luz z boku.
  • Ja się chyba zdecyduję na Metys Slim 90x200, bo mają tylko 12 cm wysokości i do łóżka piętrowego powinny być ok. 
  • 80 albo 90 na 200 łóżka jeszcze nie mam. Na razie bedzie spala na samym materacu. 
  • edytowano październik 2018
    My kupilismy lozko z Marti meble, pietrowe, rozowe i turkusowe metalowe. Jestesmy zadowoleni i z ceny i z jakosci.
  • ładne te łóżka, ja nie mam gdzie postawić piętrowego bo wszędzie mam skosy w sypialniach,
    a za ile ten materac chcesz sprzedać i czy chce Ci się go pakować i wysylac?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.