Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1343537394076

Komentarz

  • U nas bujak 3osobowy jest pod nadzorem. Albo na dworzu w butach to już bez, ale jednak starsze dzieci są uczulane by zwracać uwagę na bezpieczeństwo młodszych - także polecam raczej firmę Little Tikes (produkuje te plastiki w PL), a ten konkretny bujak to nie... bo co to za zabawa jak trza pilnować.
    Mamy pojedyńczy zebrę tapicerowaną od nich, ale już nie w sprzedaży :(
    Autka od nich ekstra. Zwlaszcza chłopak okupuje.

    @annabe a ten jezdzik puky to który macie? Polecacie? Pukylino czy Wutch? Czy rower biegowy PUKY LR M? (ten ostatni mamy i jest git, ale nie dla 20mcy mojego :( za krótkie nóżki i za mała kontrola) )
  • Bujak pojedynczy mamy. NudZi ich . Wutch jest fajny dla nich 
    Podziękowali 1wiesia
  • Twist car ma rewelacyjne opinie ale.ja go nie uzywalam wiec nie wiem.
  • edytowano sierpień 2018
    Jak masz miejsce Mafja to twist car jest genialny!

    Wiesia
    My mamy taki tylko blekitny 
    http://www.aktywnysmyk.pl/jezdziki-pukylino/86-jezdzik-pukylino-czerwony.html
    Podziękowali 1wiesia
  • Dobra,  ale taki na napęd badz ten Little cos tam, to Mafja ze 3 musisz mieć,  bo dopiero będzie nawalanka o jeden.
    Podziękowali 1MAFJa
  • ten twist car mnie urzekł, poogladałam na youtube
    akurat rozglądam się za prezentem dla bratanka
    skuszę się  bo wygląda na to że jako dwulatek pojeździ, potem też i nawet z tatą :)
  • ojej, ale doczytałam, ze on jest jednak 3+
    chciałabym, żeby nie było się do czego doczepić więc jednak w tym roku ten polecany przez annabe pukylino (18+) :)
  • @annabe, ale dla półtorarocznej dziewczynki (dobrze biegającej) to już za mały taki będzie, nie? Ten drugi model dla starszych, rozumiem wchodzi w rachubę.

    Sorki, że pytam jak niekumata, ale tak mi się nie chce zgłębiać w te techniczne specyfikacje, że jestem gotowa na ironiczne komentarze, byleby się znalazła i rzeczowa odpowiedź jakiegoś doświadczonego Użytkownika ;-).
  • Ja polecam puky wusch jest wiekszy i bardziej uniwersalny-np. Lepszy na zewnętrzne spacery 
    Podziękowali 2Rien wiesia
  • już zapłaciłam :(
  • zamieniam :)
  • Co do Puky Wutsch czy ktoś kto ma mógłby potwierdzić że dziecko dobrze może nóżkami majtać? Kółka nie ograniczają ruchu nog?
    PS. takiego negatywa czytałam.

    Ż rowerka biegowego 12" Puky LR M jesteśmy mega zadowoleni. Natomiast hulajnoga to porażka na nasze drogi ziemne krzywe (I brak chodnikow)
  • Właśnie bardzo dobrze moim zdaniem Majta. Napędza się nóżki z tylu zostają i znów do prZodu
    Podziękowali 2wiesia In Spe
  • @MAFja puky wutsch jest świetny! Bratanek śmiga po chałupie aż miło :)
    Podziękowali 2MAFJa wiesia
  • Czy możecie polecić jakieś akcesoria (garnki, plastikowe lub drewniane produkty spożywcze) do kuchenki dla 2 letniej dziewczynki? 
  • Ja przepraszam ze się podepnę kika0 ale ciagle szukam dla chlopakow. I tak mysle czy ktoś ta serie v tech tut tut zajeżdża autka funkcyjne remizę, garaż albo tor? Czy lepiej w duplo doinwestować . Pociągiem nie mogą się spokojnie bawić bo trzech chętnych jedna lokomotywa i wojna..nie wiem czy trochę nie za mali..
  • Jeszcze o jakimś warsztacie myślałam bo kuchenkę rozkręcili i badają mechanizm ale nie wiem czy coś odpowiedniego dla takich malych
  • @Mafja moi chwilę bawili się parkingami ale wielkiej miłości tam nie było. Mają natomiast od kilku lat miasteczko imaginext i nadal co jakiś czas wracają. Cześć drobnych dodatków mogłabyś schować dopóki nie urosną, ale samo miasteczko i straż są duże i według mnie bezpieczne. Cena tu podana jest duża, z tego co pamiętam zapłaciliśmy znacznie mniej.
    https://m.ceneo.pl/26942640

    Nasz mały sasiad jest też bardzo zadowolony z dużego auta na pilot. Chodzą z mamą na spacery, on w aucie a mama z pilotem w ręku. Nie wiem czy są jakieś terenówki żeby się we trójkę zamieścili Twoi chłopcy ale to moglaby być i dla nich i dla Ciebie fajna zabawka na lata. U nas jeździ po szutrowych drogach, więc po trawie przy domu mogłabyś ich pilotować popijając kawkę  ;)
  • Taaa a potem pada akumulator i musisz pchać i jeszcze pilnować trojaczków  :D
  • fakt
    duplo przez całe lata na topie :)
    Podziękowali 2Felicyta Kasik
  • Pytam bo te autka tut tut mi się podobają i nie rozwala ale jak w garaże nie warto inwestować to nie będę właśnie o to mi chodziło ze pewno tylko dla dwulatków to a potem bee.Ale jest taki zestaw policja straż i karetka bez niczego to byśmy kupili albo jak kto zapyta zlecili.. a reszta może duplo pociągi rzeczywiście. Biegowe na razie bez sensu. Jeden mamy puky Ten mały nie ma szans na razie. A 2 jakoś zima/wiosna pomyslimy
  • Inne mamy tez muszą biegać za dziećmi. 
    Taki lajf....
  • u nas na rowerkach biegowych jeżdżą po domu
    trochę pomaga rozładować nadmiar energii

  • ja postawiłam na plastikowe bo dzieci w takim wieku, że mogą zacząć się rzucać i by bolało
    ostatnio rozczuliły mnie na Allegro takie małe mopy dla dzieci i  suszarka do wieszania   ubrań dla lalki :)
    Podziękowali 1kika0
  • @MAFJa pisałaś gdzieś o sylvanian family, od jakiego wieku bawią się nimi Wasze dziewczynki?
    Podziękowali 1In Spe
  • Na prawdę wcześnie. Tosia z dwa lata miała.fa 4,5 Ale jednak uwaga. Akcesoria są bardzo małe i drobne oraz sierść łatwa do obrania ząbkami. Akcesoriów dużo na początek nie było i jakoś przeżyły ale pare figurek obranych ze skory
    Podziękowali 1kika0
  • Chcę właśnie z moją prawie 2latką spróbować. Dzięki. 
  • podpowiedzcie pilnie prezenty/zabawki do 30 zł dla przedszkolaków (5-6 lat) muszę jakąś listę przedstawić
  • Były w lidlu lalki księżniczki barbiowe za 15 zł super sprawa żałuje ze wiadra nie kupiłam bo sypnęło zaproszeniami na kinderbale 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.