Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1424345474876

Komentarz

  •  A prawda
    lubie fajne zabawki :p  
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Właśnie nieprzebrane .. dobrze powiedziane.. masy wychodzą cały czas ale za małe masy.. nie widzimy się.. to moja bolączka największa.. to i ciuchy.. 
  • Pluszowy to nie to.. w tym co linkowałam są jednak śrubki do nakręcania i takie rzeczy. Nie chodzi tylko o bezpieczne atrapy.. 
  • faktycznie ten drewniany to full wypas
    nie zerknęłam z telefonu na link
  • Klocki korbo polecam! Te kręcące się.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Nie znałam tych Smart games. Dla 9 latka to byłby ciekawy prezent? Warte kupienia, czy to tylko na chwile?
  • @Elunia, ja mam 12 latka,ale on jest molem książkowym i połyka ostatnio "Zwiadowców".
    Ta seria ma chyba 14 części, więc, jakby Twój chłopiec zasmakował w niej, miałabyś łatwość w wyborze kolejnego drobiazgu.

  • o tak u mnie Zwiadowcy są hitem dla chłopaków i da 11- latki też
  • Annabe moje nie wsiąkają w gry ale u nas atmosfera dwulatkowa nie sprzyja aktywnościom umysłowym żadnym. moim zdaniem są fajne .. jak znajome chłopaki przychodzą to Camelot jr zawsze biorą.. jak nie grają to się bawią.. 
  • Mam jeszcze pytanie. U fa wypłynął temat mikroskopu znowu. Dla mnie to wspomnienie z dzieciństwa dwa słowa- nuda i rozczarowanie.. ale ona marzy. I to jest coś o czym marzy dość długo.. ale i tak wolałabym nie przeinwestował. Całe olx roi się od raz użytych mikroskopów. :-) z drugiej strony jak beznadziejny kupimy to bez szans na powodzenie..Czy ktoś poleca albo odradza jakiś model?chodzi o 8 łatkę która chce zobaczyć coś czego nie widać gołym okiem.  Opticon dromader cementoni?  
  • Korbo dla jakiego wieku fajne ? My chcemy trojaczkom 3 rzeczy kupić niekoniecznie w 3cyfrowych cenach ..;-) 
  • FAjne sa też Sekrety Elektroniki.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Zależy jeszcze czy chce prawdziwy mikroskop gdzie trzeba przygotowywać preparaty czy taki binokular - to właśnie mamy, koszt rzędu 200-300 zł, u nas się sprawdziło. Było fajną atrakcją na urodzinach, dzieci oglądały muchy, kwiatki, kurz itp.
    Podziękowali 1Katia
  • Tak, racja, tylko z tego co rozumiem to przy mikroskopie trzeba robić preparaty, nie wiem na ile to skomplikowane i na ile trzeba z dzieckiem siedzieć. Przy binokularze dziecko sobie samo radzi o ile umie ostrość ustawić. Bakterii ani krwinek się nie obejrzy, ani nawet roztoczy, ale zabawa w oglądanie włosów, much, tkanin super
  • edytowano grudzień 2018
    Nie No o 1000 zł to mowy ni ma..binokularowa to to takie śmieszne małe coś do oka? Nie wiem jakie są wymagania.. tłumaczyłam ze domowym mikroskopem nie zobaczy bakterii etc. Mówiła ze i tak by chciala
  • edytowano grudzień 2018
    Binokular wygląda jak mikroskop tylko aż tak nie powiększa
    Jak na allegro poszukasz mikroskopów w cenie ok 200-300 zł to jest to właśnie to - bez robienia preparatów
  • Zobaczyłam, że są akurat promocje:

  • Zastanawiam się nad bilibo dla 3 latki. Zabawkę niby znam i fajna (dzieci na sali SI bardzo lubią) zastanawiam się jak w domu się sprawdzi. Ktoś ma?
  • Dzięki Małgorzata, tych małych nie znałam. To teraz mam rozkminę lepsze małe, czy ta jedna duża ;)?
  • My mamy dużą z 10 lat albo ciut więcej.
    Faktycznie niezniszczalna i często w użyciu.
    Jedna z niewielu zabawek,ktora przetrwała u nas wszelkie przeglądy wywalaniowe,bo ciągle się nią bawią na rozne sposoby.
    Podziękowali 1Aga85
  • edytowano grudzień 2018
    U nas hitem dla córek 9 i 11 lat były szkatułki z pozytywką Goki. Same gdzieś wypatrzyly i długo czekały żeby dostać.

    https://www.google.com/search?q=pozytywka+Goki&client=ms-android-orange-pl&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiE8bee3aLfAhUuw4sKHRIIBzEQ_AUoAXoECA0QAQ&biw=360&bih=517

  • edytowano grudzień 2018
    Ja nie wiem czemu nigdy tej zabawki nie kupiłam- choć nie raz mnie kusiło. 
    Zamowilam teraz dla mojego prawie 2 latka i myśle ze starsi niezły ubaw będą mieć. Moja już przyszła. 
    Mama się śmiała ze powinnam od razu 5 zamówić  :D

    o bilibo oczywiście mówię  :)
  • Jej, zdumiewa mnie ta zabawka... Naprawdę jest lepsza od plastikowej miski za 3 zeta?
    Podziękowali 2MAFJa Aniuszka
  • Miska za 3zl się zaraz połamie i kręcić się nie będzie raczej tak jak bilibo  ;) 
    moi ostatnio wydziwiają z takimi aktywnościami wiec powinna trafić w dobry moment
  • edytowano grudzień 2018
    A propos  fajnych zabawek, to u nas hitem od kilku dni są plastikowe kubeczki i piłeczka. Buduja trasy, wieże, itp i zbijaja piłeczką. Zabawa od roczniaka do 11 latka. I tak się zastanawiam nad tym czy dzieciom są potrzebne drogie prezenty? To pytanie także dla mnie.
    Podziękowali 3Felicyta MAFJa Katia
  • asia-ch powiedział(a):
    A propos  fajnych zabawek, to u nas hitem od kilku dni są plastikowe kubeczki i piłeczka. Buduja trasy, wieże, itp i zbijaja piłeczką. Zabawa od roczniaka do 11 latka. I tak się zastanawiam nad tym czy dzieciom są potrzebne drogie prezenty? To pytanie także dla mnie.
    Oczywiście że nie. 
    U nas hitem były kilka dni patyczki kreatywne, coś jak szpatulki u pediatry, układałi parkingi, drogi, garaże. A kosztowały jakąś dyszke, dwa opakowania. 
  • moja córka (11 lat) wymarzyła sobie na dzień dziecka talię kart
    kosztowało mnie to 16zł, bo kupiłam dwie talie  :D
    Podziękowali 1asia-ch
  • edytowano styczeń 2019
    Gdzie tu ktoś się rozpisywał o tych lalkach lol ze nie aż takie złe o ze ma. Szukam bo pęklam i w pewnych sprzyjajacychbokolicznosciach to lol maja dostać ..areale była mowa o jakichś 40 zł a ja taka cene to tylko na smyk com widzę i produkt niedostępny (kula lol z normalna laleczka) reszta ok .70-80 zł a to Wogole opcji nie ma. Gdzie kupowaliście? 
  • Na alliexpress widzę korzystnie całe serie tych laleczek ale jestem tam jak dziecko we mgle .. nie wiem jakie koszty przesyłki i Wogole jak..
  • MAFJa powiedział(a):
    Na alliexpress widzę korzystnie całe serie tych laleczek ale jestem tam jak dziecko we mgle .. nie wiem jakie koszty przesyłki i Wogole jak..
    @MAFJa tansze są, ale zwykle to podróbki:(( Najlepiej wyczaić promocję, bo tak normalnie to po okolo 60- 70 zł. W carrefour była promocja po 45 zł.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.