Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1535456585976

Komentarz

  • Rejczel powiedział(a):
    @Dorotak byly dzis rano dwie skrzynki mlodego artysty, drewnianych zabawek - ile fabryka dala. Byly tez kubki termiczne, kupilam dla meza. Jestem zadowolona z dzisiejszych zakupow.
    Pod tym względem mieszkam w złym miejscu xD.a te teczki artysty, te z manekinem za 129? Nie chcesz mi kupić i nadać kurierem? Nadal pewnie będzie taniej niż stoją na necie :( 
  • Nie przyjrzalam sie dobrze jak to wygladalo, czy tam jest manekin? Kojarze tylko, ze na "okladce" sa kredki olowkowe w roznych kolorach a tlo jest raczej ciemne, tak?
  • https://allegro.pl/oferta/zestaw-artystyczny-kayet-walizka-180-elementow-8703603059?utm_medium=app_share&utm_source=facebook


    Generalnie pewnie szajs. Ale moje dziecko marzy.. marzy i od trzech tygodni nie gada o niczym innym... Już dla samego świętego spokoju by się przydało...
    Podziękowali 1Rejczel
  • Jak dam rade - podejde tam jutro i dam Ci znac @Dorotak czy sa jeszcze te zestawy, okey? Wyslij mi telefon na priva.
  • Mafija ja kupiłam te ksiażeczki wodne na aliexpress ze dwa lata temu wtedy dla 4 i 6 latki, no hit do dziś, teraz maluje młodsza, ale zabawy mnóstwo miały, tylko pisak szybko się zgubił więc poprostu pędzelkiem z wodą.
    Kupiłabym chłopcom 3 takie same niech mają
    Podziękowali 2MAFJa Sylwunia
  • Malgorzata powiedział(a):
    NC500 powiedział(a):
    Mój właśnie wypala na sklejce koalę pirografem.
      Pisz jeszcze bo mnie inspirujesz na prezenty dla chłopaków 
    Bahco:
    Wiha:
  • No może i tak.. zawsze na Wielkanoc mogą dostać pojazdy jak teraz dinozaury.. @rejczel tuby bardzo tanie a ciastolina to to co ich trzyma przy stole 15 min ale 3 razy dziennie.. a noe rzucił Ci się w oczy zestaw świat dinozaurów z play dooh? Szukam .. może warto poczekać na ten weeekend z darmowa wysyłka..? Dużo sklepów w tym bierze udział? 
  • A przypomnicie gdzie na necie jest zniżka kdr? Merlin nieprzeczytane? 
  • Bonito miało rabat ale się wycofali.
    Świat Książki chyba jeszcze ma. Jednak oni drodzy w moim odczuciu.
    Podziękowali 1MAFJa
  • W nieprzeczytane jest taniej niż w bonito.
  • edytowano grudzień 2019
    Polecicie jakieś książki dla dwulatki do oglądania? Bardzo lubi "Rok w lesie". Ma być dużo szczegółów :smile: Ed.literówki
  • Ona dużo mówi więc musi być dużo do pokazywania i nazywania.
  • edytowano grudzień 2019
    @awia nie polecam zdecydowanie:



    Ze względu na obecność osobników homo w obu.
    Ponadto w tej o mieście ślub cywilny jest motywem przewodnim.
    Kupiliśmy w nieprzeczytane i zwróciliśmy do księgarni.
    Reklamacja uznana.

    Zostawiliśmy sobie tę sztukę:


    Trochę zdrożnych zachowań jest, typu palenie papierosów, zabawa końską kupą...


    Mamy i polecamy wszystkie z tej serii:


    są typowo dla małych dzieci, głównym bohaterem jest Mimik, maluch wózkowy, potem starszy, który coś tam na łamach kart robi, broi, odkrywa. Podział na dobrych i złych raczej jasny.
    Niby dla chłopaków bo dużo motoryzacji, ale moje dziewczyny lubiły, dużo się dzieje. Chłopak jak miał 2-2,5 też bardzo lubił.



    No i z Naszej Księgarni też polecam książki z serii "Opowiem Ci Mamo". Mamy:
    - Co robią auta
    - Skąd się bierze miód - raczej dla starszych 4/5+ ?
    - Co robią żaby
    - Co robią mrówki

    Te co robią samoloty/pociągi oraz Co jeździ na dwóch kółkach też wydają mi się ciekawe, bo przy pojazdach jest ruch, dużo zmian akcji.
    Ponadto książki mają zagadki, zadania takie do zrobienia już powoli dla 2,5-latka - labirynty (wodzenie paluszkiem), różnice. I dosłownie kilka wersów pisane wierszem. No jest o czym pogadać :)

    Podziękowali 1Dot
  • Szukałam dziś książek po angielsku i znalazłam takie. Bardzo mi się spodobały.



  • A ja bardzo bardzo polecam Sylabami po Krakowie, ma dużo szczegółów i uczy czytać, idealna ksiażka dla dzieci od 2 do 8 lat.
    Podziękowali 1Katanna
  • Dziękuję dziewczyny. Poprzeglądam. Dziękuję @wiesia za ostrzeżenie.
  • co robią mrówki nie lubimy :D tak samo tej o warzywach co mają w srodku :D jakieś takie są bez sensu
    Podziękowali 1wiesia
  • Ojej ja tez nie lubię tej serii całej: 
    Co robią....?

    I Mamoko, tez słabo mi się podoba. 
    Z biblioteki wypożyczalam, dla przejrzenia, sama bym nie kupiła.

    Z takich do oglądania, ostatnio kupiliśmy: Jedziemy na wycieczkę, Peter Knorr, dużo.do oglądania i opowiadania.
    Dostalismy Jablkonka Eli, Catarina Kruusval, ale tu mniej ilustracji więcej tekstu.

    Moje dzieci tez lubią bardzo Świat w obrazkach, wydawnictwa Olesiejuk, format A5, trochę tekstu, dużo rysunków i cena bardzo przystępna. Wertuja je od 3 latka do 9 latka. 
    Są tematyczne: wieś, przyroda, zwierzęta, las, morze, kosmos itd
    Podziękowali 1awia
  • @wiesia tos mnie zaskoczyła! Zamowilam W mieście dla swojego trzylatka. Rysunki wg mnie swietne( nie mam jeszcze, jedynie to co w necie widziałam). Wzięłam ze wzgl na straż pożarna  B) Ale ze HOMO??? 
  • Jak zwracacie takie książki to piszcie, dlaczego. Niech zamawiają te dobre (można przeslac swoje propozycje, jeśli ich w ksiegarni nie mają)
    Podziękowali 1Katia
  • Z obrazkowych książeczek dla maluchów, to polecam ulicę czereśniowa. U nas to był hit.
    Ostatnio czytamy też "poczytaj mi mamo". Ja  wracam z sentymentem, a dzieci niezbyt zachwycone  :|
  • Ja tez lubie "Poczytaj mi mamo", mam tam swoje ulubione hity - wszystko Musierowiczowej np. Co mam, Wandy Chotomskiej - Trzymaj sie Kamil i Przepraszam smoku Wiery Badalskiej :) I duuuuzo duuuzo innych wspanialosci.
    Podziękowali 1Aga85
  • edytowano grudzień 2019
    @wiesia a jak myślisz, warto miłośnikowi serii Co robią auta/samoloty/statki/pociągi, kupić pakiet babaryba auta, pociagi itd?
    Ma teraz 2 lata i 4 miesiące. Może już za duży?
    Edit: Może lepiej to Jedziemy na wycieczkę?

    W ogóle to byłam w księgarni w poniedziałek i nic ciekawego nie znalazłam, oprócz Co jeździ na dwóch kółkach. Więcej się w tym wątku można dowiedzieć;)
  • Moim zdaniem warto, nie za duzy na to.
    Podziękowali 2Katanna wiesia
  • ostatnio znajoma opowiadała że w biedronce kupiła książki dla dzieci i tam pary homo całujące się na ławce, poszła oddać, zatrzymała pół sklepu, wzywała kierownika itd i w końcu wywalczyła ale nie pamietam jaki to tytuł
    Podziękowali 1Katia
  • @awia moi chłopcy też kochają Rok w lesie i jeszcze na równi Rok w przedszkolu. Inne z tej serii mniej.
  • Te kooorowanki super. W porównaniu do tych z melisa and doug to jak porche przy maluchu.a tansze.. . przyszły dzis . Na razie polecam przed testem trojaczków..
  • @MAFJa, wybacz, nie chce mi się szukać w wątku - a byłabym Ci wdzięczna, gdybyś napisała - jakie to kolorowanki? Co gdzieś kiedyś było o wodnych, tak?
  • Kedziemy na wycieczke jest swietne. Mamy wersje oryginalna. Zawsze prosze szwagierke, by kupowala mi ksiazki obrazkowe za granica. nawet nie wiedzialam ze jest juz polska wersja.

    Mamoko nie lubimy. 
    Kiedys w Lidlu byly dostepne takie duze ksiazki obrazkowe. Gdzie teraz kupujecie?
    Podziękowali 1Katanna
  • Ja zamówiłam wczoraj wodne na Ali 5 po 10 zł
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.