Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

145791076

Komentarz

  • Moi chlopcy chetnie ukladali te malutkie koraliki z ikei, flagi, buźki, auta, żelazka im nie dawałam:)
  • @Milamama, a w jakim wieku byli Twoi chłopcy?
  • @wiesia dopiero zobaczyłam, dość długo się bawili, i 5 latek i 10 latek. Teraz 3 latek się dorwal, ale bardziej na zasadzie gmerania łapka w sloju ewentualnie wysypywania, wiec na razie zabralam. Aha i baaardzo wydajne jedt, na lata wystarczy.
  • U mnie dzieci też się tym bawiły, ale koraliki są maleńkie i młodszym dzieciom łatwo się to wszystko rozwala
    Firma Hama robi koraliki też w większych rozmiarach, więc można dla maluchów te wybrać.
  • Czy ma ktoś kulki magnetyczne - neocube?
    Z opisu wydaje się fajne.
    http://allegro.pl/neocube-kulki-magnesy-5-mm-216szt-6gratis-poznan-i5786527432.html
  • edytowano listopad 2015
    bałabym się bardzo, że młodsze dziecko to połknie
  • @mama_asia Ja kiedyś mężowi kupiłam na urodziny. Fajna zabawka. Wszyscy układaliśmy. Dla maluchów może niebezpieczne, ale nasza jak miała ok. 2 lat, to się bawiła pod nadzorem. Biżuterię sobie robiła.
  • Czyli dla 8 i 10 latka będzie ok?
  • Super sa. Wkrecajace na maksa!
  • @mama_asia jak najbardziej!
  • A dla starszych? Albo doroslych?
  • Mój mąż obejrzał filmik na yt i mówi - ja też chcę takie :-)
  • To jest chyba dla starszych przede wazystkim trzeba uwazac zeby nie pogubic. Czasem sie te kostka rozpada i ciezko te malenkie kuleczki odnalesc. I dodatkowo na maluchy trzeba uwazax zeby nie zjadly. Ale tak to zabawa super. I bardzo relaksujaca.
  • Dziewczyny, a taka kolejka drewniana to od jakiego wieku ma sens?
  • @chabrowa, u nas 4,5 roku jest w akcji :).
  • @chabrowa, od kazdego. U mnie dostał 2 latek byl szał. Obecnie roczniak tez jest zakrecony na pociągi :P
  • U nas poza duplakami hitem sa tory wadera. Nazbieralo nam sie po rodzinie roznych dostanych, no cuda robi 4 latka, 2 latek juz tez probuje.
    W gazetce biedronkowej maja drewniana z pociagami na magnesy - chabrowa, swietne sa, niezaleznie od wieku zajmuja na dluuugie godziny!
  • biedronkowe są słabe! jednorazówki - lepsze z tesco, a najtrwalsze z Ikea, Jajo się bawi jeszcze tymi, co kupiliśmy Zosi.
  • O widzisz, a my mamy drewniane elefun z biedry 3 lata, b.czesto w ruchu!
  • nie mają sosnowych wagoników? nam się błyskawicznie popsuły i niebezpieczne były - bo szły w drzazgi
  • Moze zalezy od serii? Nasze sa ok, albo ja za malo wymagajaca. Lub dzieci delikatne:-D
  • Właśnie ogladam(znaczy bawię się) domkiem i mebelkami z Lidla. Zdecydowanie hit!
  • Wracam do Cobi Beados - miała któraś z Was? Jak spryska się je wodą dla utrwalenia, to rozumiem, że już nie da się tych kulek rozłączyć? I czy trzeba kupić zestaw startowy czy dziecko jest w stanie się bawić mając sam zestaw tematyczny jakiś?
  • i czy taki zestaw będzie odpowiedni dla 9 latki ;)

    (przepraszam Ola że się dołączam do pytania )
  • Dla tej 9latki będzie
    Aczkolwiek tylko wspomnę że to jednak @uJa koraliki są <:-P
  • A mial ktos klocki cobi? Kupilam jedne na probe i tak sobie mysle czy to dobry zakup byl. Skusila mnie cena.
  • Marek ma pare zestawow Cobi - glownie ze wzgledu na chlopackie wzronictwo - ma krzyzakow, serie z Powstania i czolgi. Nie sa tak idealnie spasowane , jak lego - jednak. i jakby nieco ostrzejsze krawedzie. Przy bardziej ambitnych zestawach pomoc rodzica konieczna, aby je docisnac solidnie, ale ogolnie oceniam na plus.
  • Wanda - mieliśmy te mazaki. Dla mnie koszmar, dzieciom sie podobało.
  • Wrzucę drewnianą zabawkę dla rodziców :)

    image

    http://www.puzzlomatic.pl/puzzle-seria-t-p975.html

    Są różne poziomy trudności. Polecam, relaks & satysfakcja. A i starsze dzieci sobie coś tworzą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.