Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Adres do wysyłania podpisów:

    Komitet wyborczy Grzegorza Brauna
    ul. Marszałkowska 80
    00-517 Warszawa
    (ADRES TYLKO DO WYSYŁANIA PODPISÓW)
  • mój mąż często słucha Brauna i ja w związku z tym też co nieco słyszę, filmów kilka oglądałam - dobre, ale mam jakoś mieszane uczucia co do niego jako prezydenta..
  • ja też, zbyt emocjonalny

    ale jako kandydat i uczestnik debat bezcenny
  • a czy on w ogóle zostanie dopuszczony do mediów głównego nurtu na debatę?
    w Polsacie chyba się pojawił i wedlug Gozdyry to go miało pogrążyć - chodziło chyba o listę do rozstrzelania
  • Do Polski wraca 28 lutego, po wykładach i spotkaniach z Polonią w Kanadzie i USA.
    Jeśli o to chodzi (w Polsacie chyba się pojawił i wedlug Gozdyry to go miało pogrążyć ..)
  • On nie był w studio, z kamerą u niego we Wrocławiu jeśli dobrze pamiętam. Może jakieś stare nagranie. Gozdyra stwierdziła, że nie chciałaby goscić go w studio. Inna sprawa, że facet inteligentny i myślę, że trudno jej by było rozmowę z nim prowadzić;)

    To gdzieś opisywała na blogu lub swojej stronie na facebooku??w odpowiedzi na zarzuty Olejnik, ale ja tylko pobieżnie to przeczytałam.
  • edytowano luty 2015
    To było w listopadzie 2012 r.

    Najnowszy wywiad z G. Braunem.

    http://rajan.salon24.pl/630816,21-milionowa-polonia-stoi-murem-za-grzegorzem-braunem
  • dzięki za wyjaśnienie, gdzieś wyświetlił się artykuł i wyglądał na aktualny
  • Podpiszę Dudzie, Braunowi, Korwinowi i Kukizowi, czyli wszystkim lepszym od aktualnego. Reszta mam nadzieję nie zbierze podpisów ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.