Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Air Soft Gun - nastolatek.

edytowano luty 2015 w Ogólna
Poszukuję informacji o grupach ASG dla młodzieży - tzn. zostałam poproszona o zdobycie takich info ;) zainteresowany człowik będzie bardzo wdzięczny za każdą informację - a ja będę wdzięczna jeżeli taka grupa w ogóle istnieje - trochę mnie to odciąży :)

Komentarz

  • Znam takich, co się ASG bawią, ale nie słyszałam, żeby się w jakieś grupy formowali...
  • Grup jest sporo - ale chodzi o wiek ;) Sporo jest Ojców się bawiących - a szukam takich, w których synowie nie muszą czekać do 18...
  • Mąż mój gra. Chodzi o grupę bez "ojców" sama młodzież?
  • Może być z Ojcami - ale nie o samych Ojców.
    Chodzi o młodych zapaleńców - i zorganizowany, profesjonalny grunt gdzie mogliby się powymieniać informacjami, pozagłębiać w temat i pod okiem dorosłych korzystać z praktycznej strony tej zabawy też.
  • Bo u Cię - to ten balet i teatr - a umnie wszędzie strzelają ;)
  • Są ekipy - :
    http://wmasg.pl/pl/team/show/73175
    trzeba znaleźć ekipę z pobliża, i zobaczyć jacy są w niej ludzie.
  • W woj. Podlaskim 46 ekip np jest.
  • Małgorzata - tak na szybko, bo musż eiść

    Modele airsoftowe posiadają napęd pneumatyczny uzyskiwany, zależnie od ich klasy, dzięki specjalnemu gazowi lub sprężonemu powietrzu wytworzonemu przez tłok pchany silną sprężyną. Zasięg replik waha się pomiędzy 20m (tańsze modele sprężynowe), a 50m (droższe modele sprężynowe i elektryczne), po nawet 100m (karabiny snajperskie). Niewątpliwym problemem airsoftu jest brak śladu pozostawianego przez kulki na ubraniu. Czyni to jednak z niego elitarną formę rozgrywki, stawiającą fair play na najwyższym poziomie.

    Niektóre źródła wskazują na to, że airsoft wywodzi się z powojennej Japoni. Po IIWŚ Japonia mogła posiadać jedynie siły obronne. Z powodu ograniczonej możliwości produkowania broni, rząd tego kraju do szkolenia swoich sił wykorzystywał repliki broni.

  • Broń wygląda jak prawdziwa, mundury prawdziwe, realizuje się scenariusze na zabawę kilku godzinną w lesie, np. są samochody czasem, czasem jest gra w nocy.
  • Po "dostaniu" wypada się z gry np. na 15 minut.
  • żony mile widziane :)
  • Sprzęt sie wypożycza na początku.
  • Do soboty jestem w Warszawie jak ktoś ma ochotę w sobotę się spotkać popołudniu na spacer gdzieś do lasu, to mogę męża zapytać czy wziąłby karabin.
  • Marek sobie strzela z airsofta - pistoletu - po domu do zolnierzykow. Ustawia sie zolnierzyki ( takie tycie zestawy modelarskie ) na 'polu bitwy' ( np na podescie ) i strzela. Ale uwaga - na bliska odleglosc jednak mozna krzywde zrobic - uwazac na oczy zwlaszcza!!! No i zbieranie kulek po domu bywa uciazliwe. A do lasu to jednak szukalam bym kulek biodegradowalnych, coby natury plastikiem nie zasmiecac. Ale zabawa super.
  • Na twarz zakładają ochronę generalnie, kulki w domu się u nas nie walają, Weronika by je zjadła. Ale mundury karabiny, to wszystko miejsce zajmuje ;)
  • Ba. nie musisz mi mowic - jak zlapia wojskowego bakcyla, to obled:)
  • edytowano luty 2015
    image.
  • Mąż mój tu też.
  • Szkoda, że u nas tego nie ma.
  • Przez przypadek tu weszłam. Co za okropienstwo brrrr
  • rewelacja :)
  • Powiem tak - w tych ich działaniach nie ma agresji, nikt nikomu nie chce zrobić krzywdy, taka zabawa, więcej agresji nieraz spotykam na mieście jak zajmę wózkiem za dużo miejsca na chodniku, u pediatry, albo w sklepie przy reklamacji wadliwego towaru . A że mężczyzn bawi zabawa w rzeczy, które nie w zabawie są okropne to już inna inszość. Załóżmy, że potrzebują takich gier, żeby nie wyjść z wprawy w ratowaniu ojczyzny jak zajdzie potrzeba. Bardziej to rozumiem niż granie w grę komputerową, w której są jakieś paskudne zadania, np złożenie w ofierze niewinnego człowieka - była taka misja w grze Skyrim - nie obowiązkowa ale jednak niesmak to budzi.
  • Też lubię Skyrim, ale niektóre misje omijałam bo były chore.
  • Ja mam bardzo zachowawczy styl walki pińcet razy podchodzę i uciekam, przynajmniej póki się nie dorobię porządnej zbroi :)

  • Oto ostatnie granie.
  • edytowano kwiecień 2015
    okok
  • Mieli SKOTA i drona.
  • No to do boju Joanna :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.