Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie oddajecie zabawki? Warszawa-Targówek

Po pierwszych wiosennych porządkach mamy już pierwszy wór zabawek do wyrzucenia. Często są to zabawki w bardzo dobrym stanie, po prostu ich ilość co jakiś czas musi być zredukowana, sami wiecie jak jest. Czy wiecie, gdzie najlepiej oddać zabawki, tak, żeby ktoś jeszcze skorzystał? Próbowałam znaleźć podobne wątki w wyszukiwarce, ale, niestety, nie działa zbyt, hmmm, intuicyjnie :)
Pozdrawiam!

Komentarz

  • znajomym rozdaję ewentualnie caritas,pck, przedszkole-trzeba wcześniej pytać
  • Ja bym spróbowała sprzedać na allegro :)
  • Domy samotnej matki
  • ogólnie to tu możesz też wkleić zdjęcia tych zabawek, chętni się pewnie znajdą :)
  • Ja czasem coś oddaję do Sklepowiska na Kaweczynska
  • Nie lubię wyrzucać jakichkolwiek rzeczy: czy to ubrań czy zabawek, nie mówiąc o jedzeniu.. Staram się zawsze znaleźć dla nich drugie życie: np. oddając znajomej, która zabiera je Ukrainę lub gdzieś na wieś podrzucić (choć tam też zdarza się przesyt zabawkami). Czasem przy parafiach są organizowane zbiórki dla potrzebujących, jeśli są to rzeczy niezniszczone - warto przekazać. Nas ostatnio "oczyściły" też Szlachetne Paczki na B.N.(zbórki szkolnoklasowe, sąsiedzkie).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.