Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

szczepionka mmr

2»

Komentarz

  • Moim zdaniem specjalnie zrobili tą akcję o Odrze końcem roku żeby obniżyć wiek szczepionki mmr z 9 na 5 .Szczepionki w magazynach zalegają kończy się termin to wciśniemy 5 latkom.Niestety nie liczą się dzieci tylko żeby nie zmarnowała się szczepionka czyli kasa.kasa
  • Też tak myślałam, ale właśnie teraz 19-miesięczne dziecko mojej znajomej leży w szpitalu z odrą (chcieli się zaszczepić ale przekładali bo choroby).
  • Odra była jest i będzie. Chodziło mi o tą rodzinę  co najpierw trąbili że nieszczepieni potem się okazało że tylko 2 nieszczepionych a reszta szczepionych.w 1996 bodajże  czy 1998było ponad 2000 chorujących i epidemii nie było a teraz każdy przypadek nagłaśniają a potem nagle zmiana z 9 na 5 lat dla mnie to bardzo dziwne

  • Tylko że raka to dziś można od wszystkiego dostać... Nie mniej, nie lubię mmr, boję się i na razie przełożyłam na wrzesień obie (córki ur. 09.09 i 03.18). A chcieli mi starszą doszczepiac jak mloda miała pół roku! 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.