Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Granda czyli pilot Tupolewa winien zamachu w Smoleńsku

edytowano marzec 2015 w Ogólna
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/katastrofa-smolenska-npw-o-aktualnym-stanie-sledztwa/e2278t

Na konferencji prasowej rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej oświadczył, że to działania załogi przyczyniły się o katastrofy smoleńskiej. Ponadto potwierdziły się podawane wcześniej przez media informacje – prokuratura postawiła zarzuty dwóm rosyjskim kontrolerom lotu ze Smoleńska.

taka konferencja dzień po ujawnieniu że niemiecki pilot celowo rozbił samolot. Tydzień przed rocznicą 10 kwietnia.

ruskie pachołki w polskich mundurach... przebierańcy

Komentarz

  • kiedy Polska bedzie Polską dla Polaków?ech szkoda gadac...
  • @katarzynamarta
    też o tym czytałam "W sieci" i oglądałam w tv Republika. Materiał porażający. Porażający tym bardziej w sytuacji bierności polskich mediów, akurat po 12.00 słuchałam Polskiego Radia Jedynki i zaproszonego "smutnego" Pana niejakiego Lipca z NPW który wraz z prowadzącym utwierdzali słuchaczy o winie polskich pilotów :( Tłumaczył m.in., że nie jest potrzebny wrak !!! ??? oryginały czarnych skrzynek !! ?? dla mnie skandal ,brak słów A gdzie druga strona dyskusji...
    Co my jeszcze możemy zrobić , podpalić te media ?! Boże! widzisz i nie grzmisz!?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.