Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czy ma ktos odkurzacz wodny powermed ? lub cos w tym stylu

Dzis, akurat dzis przyszla pani na prezentacje. Tak.namodzila ze wypisalismy wniosek do banku. Przeciez ja teraz glowy nie mam na takie rzeczy, dzieci biegaly krzyczaly maz sie tez zakrecil. Teraz na spokojniej rozwazamy co my zrobilismy. Czytamy fora i wpadamy w poploch. Ma ktos z was cos takiego? Potrzebuje opinii ciut mniej anonimowej.
Dziekuje

Komentarz

  • Ja mam takiego powermeda, kupiliśmy go ok. 7 lat temu. Na początku stosowaliśmy go dość często, teraz praktycznie wcale. Jego zaletą jest niby to, że nie roznosi kurzu i głęboko potrafi odkurzyć także tapicerkę. Wadą jest uciążliwe dla mnie składanie go i oczyszczanie zbiornika z wodą po odkurzaniu. Nie wiem jak teraz to wygląda ale u mnie zużytą , brudną wodę wylewaliśmy przez specjalny worek ( zrobiony z firanki) żeby nie wlewać tego do kanalizacji. czasami przecież wciągnie się jakiś klocek albo inne niespodzianki ;) Po opróżnieniu zbiornika trzeba było go oczyszczać tak jak i spód klapy, wszystko to ciężkie i wielkie, nieporęczne. W sumie wkurzało mnie to. Choć czasem włączamy to ustrojstwo, działa cały czas nie popsuło się.
    Do tego powermeda dostaliśmy też coś takiego jak robocop, który może sam odkurzać ale z tym podobnie , kiedyś używaliśmy teraz prawie wcale; przed włączeniem tego trzeba usunąć wszystkie przeszkody z podłogi bo się robocop zatrzyma i koniec odkurzania:) Ciekawe czy i Wam pani taki gratisek dołączyła.
    pozdrawiam
  • Zdaje się, że do 7/10 (?) dni możecie odstąpić od umowy, jeśli spisaliscie ją w domu.

    na odkurzaczu się nie znam. Mamy zwykły, ale chyba jednak nie jestem zwolenniczką kredytów, wiec to główny powód, dla którego bym nie wzięła
  • Takie pokazy to włamanie do mózgów.
    Kilkakrotnie nieraz cena wyższa ,lepiej w sklepach popatrzeć.
  • w ciągu 10 dni możesz odstąpić od umowy...Napisz do nich pismo, że rezygnujesz a w piśmie zaznacz, że kopię wysyłasz do Rzecznika Konsumenta...to zawsze działa...i nie daj się zastraszyć...nic a nic Ci nie zrobią...
  • Dziekuje wam ja sie jeszcze w sumie nie zdecydowalam na razie dalismy tylko dane do sprawdzenia rat w banku nic nie podpisywalismy. Wiec chyba nic nie kupilismy?nie zostawili nam odkurzacza ani nic ipani ma dzwonic w poniedzialek z potwierdzeniem czy bank przydzielil nam raty i wtedy ma przyjechac z odkurzaczem. Z wylewaniem wody nie ma problemu bo wylewam na podworko nie do kanalu ale ta awaryjnosc mnie martwi. Za taka cene To powinno byc solidne moim zdaniem. O gratisy sa jakies garnki za kilka tys i masazer ktory juz dostalismy (na co mi to?) kurcze sasiadka mnie przekonuje ho ona ma i jest zachwycona ale ma good 2 tyg wiec sie jeszcze nie zdazyl popsuc. To raczej jest malutkie i lekkie. Wyglada jak maly nawilzacz powietrza i wazy z 4 kg to max wode tez soe wylewa latwo. To jakis nowy model ponoc. Echh wysle dzis meza do sklepu agd niech popatrzy w jakiej cenie to w sklepie maja. Pan od termokookera nam wciskalelektryczny grol za 6 tys a to samo w markecie po 120 zl kupilismy. Gdyby nie to ze nam padl odkurzacz a to u nas rzecz niezbedna bo dzieci maja w pokojach wykladziny to hym wcale teraz o tym nie myslala bo nie mam glowy.
  • Naciągacze.
  • Dzieki. Maz dzis ogladal i identyczne ustrojstwo do wszystkiego na mokro na sucho itd kosztuje 1300 zl jakiejs niemieckiej firmy. I tak duzo ale 1300 to nie 6 tys!!!
  • edytowano marzec 2015
    @Bea @Paul-inka
    może worków nie trzeba, może można wylać to na podwórko ale to przecież te same śmieci i farfocle, które w zwykłym odkurzaczu wywalasz w papierowym worze. Ja przed tym miałam opory i tak jak pisałam gromadziliśmy to w specjalnej firance i potem do śmieci. Ale dla mnie to wyjątkowo nieporęczne to wylewanie, powermed ciężki i stosunkowo głośny. Choć muszę przyznać efektywnie się tym odkurzało i dywany i tapicerkę.
  • @Bea wiem, wiem, przecież o to chodzi :)
  • Mamy powermed od kilku lat. Fatycznie ciężki, głośny i nieporęczny. Jedynie taki plus, że elektroszczotka materace, dywany odkurza i odświeża lepiej niż dotychczas inne urządzenia. Ale niestety już się nam raz popsuła..
  • Wow, dziwię się, że chce Wam się szarpać z tymi ciężkimi odkurzaczami! Ja mam lekki, a i tak nie chce mi się go często wyciągać i włączać do kolejnych gniazdek :) wolę częściej zamieść szczotką (tam, gdzie nie ma dywanów, a mam ich mało i celowo takie, żeby mało było na nich widać paprochy :) ).
  • A pamiętacie szczotki "Kaśki"? Te bez żadnej elektryki. Moja babcia ma jeszcze taką i jest to niegłupi wynalazek na dywany, bo dość lekko jeździ i szybko zbiera grubsze śmietki.
  • Są też "Kaśki" z elektryką, akumulatorowe ;)
  • A czy są wydajne? Trzeba je ładować pewnie co jakiś czas?
  • Z tych na akumulatory, to ponoc tylko Dyson daje rade, reszta to pic na wode, bez mocy. Kolezanka zamawia, testowala i odsylala kilka najbardziej popularnych modeli, wiec jakies porownanie ma.
  • Dziekikupilismy jakas niemiecka wersje tego powermeda za ulamek ceny. Swietnie odkurza, tapicerki myje ladnie, mycie podlog na mokro to porazka bo zostaja zacieki. Tu jednak zwykly mop albo szmata i wiadro. No ale jestem zadowolona bo jednak czuje roznice miedzy tym a moim starym odkurzaczem. Jak odkurzam nic mi nie wzbija sie w powietrze z tylu odkurzacza. Woda faktycznie mega syf. A mi sie wydawalo ze jest xzysto. Nie umiem fotki wkleic a bym pokazala co sie sebralo bo odkurzeniu jednego pokoju ktory wczesniej odkurzylam zwyklym odkurzaczem. Ja jestem zadowolona. O ile sie nie popsuje to jest fajny. Fakt ze ciezki ale za to porzafnie sprzata
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.