Precz ze zmianami czasu !!!

Żądam wprowadzenia czasu letniego.
«1

Komentarz

• na stałe
  • UTC+2 cały rok
  • edytowano marzec 2015
    Rosja niech nam tu będzie przykładem;)
  • nie, nie mówcie, że to dziś, nie, mam tylko 3 h spania ?!?
  • Niestety dzis. Spac nie moge....
  • Ja też.....
  • wstałam po 6, a to zaraz już 8...
    Nie znoszę zmiany czasu >:P
  • Chwilowo precz z preczem. Najmlodsza laskawa jest wstawac w srodku nocy,i jak na zegarku byla 5.07 to mialam lekkiego dola. A jakos 6.07 wyglada znosniej. Jednak rozumiem,ze nie kazdy lubi ;-)
  • Ktora teraz jest godzina bo nie wiem czy zegarek mi si sam przestawił czy już prawie 9 i musze doliczyć jeszxze godzine.
  • O juz wiem
  • A moje dzieci właśnie wstaly:) aj żeby zawsze chciały spać do 9:)
  • Zegar mi sie automatycznie przelaczyl i bardzo zdziwiona bylam, ze juz osma, a dzieci jeszcze kota nie gonia.
  • No miałam tak samo obudziłam sie a tu prawie 9 a w domu spokój cisza wsyscy śpią, ale troch się przeraziłam że ja jeszcze godzine trzeba dodac a my idziemy na 11 do kościoła to chyba sie nie wyrobimy.
  • Wstałam o której chciałam, nie sugerując się tym, że jest godzinę później. Mój niezachwiany sen po ciężkim tygodniu jest ważniejszy niż efekty zamiany nocnych oszustów :D
  • pakowałam walizki , patrzę 00.30 , myślę sobie , no jeszcze z pół godziny i będzie git. Poszłam do toalety , patrzę na kom. a tam 01.30 i myślę uuuu trochę mi zeszło w tej łazience a przecież nic takiego nie robiłam :-/

chwilę mi zajęło zanim połączyłam fakty
  • Żądam lata
    Natychmiast
  • @Malgorzata
    Ja też... żądam oczywiście :-w
    Już, zaraz, natychmiast ;;)
  • O i to jest dobry postulat!

No i wiosna ma trwać 4 miesiące, lato ze sześć i po miesiącu złotej jesieni i śnieżnej zimy. Żądam, natychmiast!
  • Sprawę oczywiście przez aklamację przyjąć i bez dyskusji :D
    Stara jestem i jeszcze pamiętam "te" pory roku... :-??
  • Ja tez pamiętam pory roku
    Teraz jest tylko jedna

Zimno :)
  • Aby przestawić sie na stałe na czas letni nalezy przeprowadzic sie w ciepły kraj!
  • Albo poczekać na skutki globalnego ocieplenia ).
  • Najlepiej do Gabonu. Tam nie ma zmiany czasu.
  • Też nie lubię. Bardzo nie lubię. Nie znoszę. Grrr. Rozbita jestem. Drażni mnie to. Gdzie trzeba pisać, żeby się przestawić na jednoczasowość?
  • Nie będę narzekać - oddali ten czas, co lubię, precz z zimowym! spalić i utopić bezpowrotnie!
  • Chodzi o to by za pół roku znowu nie zabrali ...
  • zmiana czasu skończyła niejako mój telefon :(
    nie cierpię zmian czasu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.