Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sędzia kalosz

Po dzisiejszym skandalicznym wyroku na Mariusza Kamińskiego domagam się przewietrzenia sal sądowych i usunięcia niepolskiego elementu.

Komentarz

  • edytowano marzec 2015
    A s. Łączkowski nie jest Polakiem?
    Tez nie rozumiem tego wyroku...
    Na szczęście jest apelacja.

    Szczegolnie oceniając poprzednie wyroki tego sędziego, czesto niesztampowe i takie powiedzmy "z jajem"
  • edytowano marzec 2015
    @Prayboy myślałem, że piszesz o skandalicznym zachowaniu sędziego we wczorajszym meczu Irlandia-Polska...żłób jeden nie odgwizdał faulu na Fabiańskim i padła zaraz bramka...

    Powinieneś nazwać wątek sędzia ch*j..



    A o tym co Ty piszesz, to powiem krótko rzyg!!! Złodziej dostanie nagrodę szeryf pójdzie siedzieć... ~X(
  • edytowano marzec 2015
    anawet wzroku znad kartki nie podniósł jak czytał, jakby się wstydził tego co robił. Pewnie go zastraszyli, czyli kalosz w dodatku tchórz. Wyrok na polityczne zamówienie. I to ma być sędzia? Nie wstyd mu?

    a to drugie też, kalosz nad kalosze
  • Się zastanawiałem ze powoli nasza dyktatura staje się podobna do ruskiej. Wybory sfałszowane , opozycja pod Butem i kontrolą jak i media. Jedna różnica ze ruskie Grają dla siebie.
  • Też tak to widzę @PawelK. Normalnie komunistyczna propaganda (dzieci na wiecu wyborczym, propaganda sukcesu) i sowieckie metody działania, karanie opozycji, uciszanie niewygodnych(sądy), manipulacje, fałszowanie wyborów.
  • Wczoraj ogladałam na ulubionej stacji ;) reportaż nt. wyborów - dotyczyl tego, ze po wyborach składanych bylo wiele protestów, a w koncu zostały uznane za zasadne nieliczne. Po czym był fragment dotyczący mazowieckiego z podsumowaniem, ze na wszystkie ( nie pamietam - czy kilkadziesiat, czy wiecej) protesty, tylko jeden został rozpatrzony pozytywnie - w Pruszkowie nastapiła wymiana radnej. A ja wiem, ze jest co najmniej jeszcze jeden protest "w toku" - u nas w gminie - tylko w tej chwili postepowanie prowadzi juz policja, przesłuchuje swiadków (my tez mamy wezwanie) itp. Sama jestem ciekawa, jak to sie skonczy - te kilka wątpliwych glosów jak sadze nie mialo realnego wpływu na wynik, ale tak czy inaczej pewnych procedur nalezy przestrzegac i tyle, żeby byc w zgodzie z prawem. Ciekawe tez, ile podobnych spraw, w których czynnosci sa jeszcze prowadzone, pani redaktor jakoś umkneło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.