Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

.

2

Komentarz

  • @Taja
    Jakby się nie udało spotkać
    To później jestem jakiś czas w Olsztynie
  • Ją bym wolała to spotkanie 15.07 mamę będę musiała zawieźć na kotniskon14....
  • Lotnisko°
  • No to poczekamy na @magdach
  • Ja kolo 14-15-16 stego bede sie przemieszczac z W-wy w kierunku Giżycka - nie wiem, czy z W-wy akurat przez Olsztyn to kierunek najbardzije optymalny (wyszlo mi o godzinę dluzej + po drodze roboty drgowe), ale moze, w ramach dodatkowych atrakcji i zwiedzania po drodze...
  • My w sobote jedziemy pod Augustow (m. Płaska) ale nie mamy auta wiec raczej nigdzie nie dotrzemy..a taka szkoooda

  • @Ula
    To musisz bardziej patrzeć na Szczytno, jedwabno
    Niż.Olsztyn
  • to może uściślijmy :) Ja mogę 15.07 być tam u @MagdaCh koło Szczytna.
    Może ktoś zadzwonić do Magdy i zapytać się jej czy 15 moze być??? @Daga będziesz?! 14? czy 15?

    @Haku a Wy na reko kiedy jedziecie i do kiedy będziecie w Olsztynie?!


    @Ula z Wawy do Giżycka to zupełnie nie po drodze Olsztyn :) Fakt, że jak pojedziecie na Kętrzyn to więcej dziur bedzie, ale krócej.

    A
  • O, przez Szczytno to juz prakycznie tak samo, tylko jakies 20 min. wiecej wyliczylo
  • UlaUla
    edytowano lipiec 2015
    a do tego wrocilam do pierwsze strony - @Magdach - ja podróżuję z namiotem ;)
    Ale jest tak kobylasty, że raczej rozstawianie na jedna noc będzie malo oplacalne ;)
  • @Taja - @Haku chyba z reko zrezygnowała.
  • Tak sobie pomyslalam że ona już zaraz w terminie będzie ;)
  • Jestem ale w necie rzadko.moze byc 15jalby co.
  • @Ula pewnie ze zapraszam na dluzej z nsmiotem. Moj tel 601371802 jakby co.
  • Dziekuję, tak naprawde nie bede sie ladowac z namiotem i dzieciarami na dlużej, ale chetnie zrobilabym sobie maly przystanek po drodze :)
    Tyle, ze wyszlo mi, ze raczej nie bede jechac juz 15-stego - mąż bedzie wolny dopiero na koniec miesiaca, wiec zeby mial szanse dojecha cdo nas na kilka dni, to prawdopodobnie pojedzemy najwczesniej 16-stego, a bardzije prawdopodobnie 17-18sty. Do tego do 15-stego jest koniec rekrutacji na studia syna.
  • my jedziemy 19 z rana odwiedzić diewczyny pod Augustowem i jeszcze tego samego dnia czeka nas Ruciane, bo chłopców na kolonie odstawiamy.
    @Jadwiga, @Mamababcia @Agnieszkamama polecicie coś na kilka noclegów w okolicy? dla dwojga dorosłych Mikołaja(5) i Jaja(3) będziemy z namiotem, chętnie Was poznam, szczególnie chetnie poznalibyśmy rzeźby pana TatyDziadka ;)
  • 26 jedziemy do Głotowa - okolice Dobrego Miasta. To chyba daleko, co? Zaraz sprawdzę.
  • 19 będę w domu. Mogę popytać i dowiedzieć się o noclegi u mnie na wsi.
    @Jadwiga i @agnieszkamama mogą zorientować się w miescie. Zapraszam serdecznie.
  • To do @Skatarzyna, oczywiście.
  • @ula xapraszsm.ja jrstem tu do konca lipca.polecam kontakr smsowy ze mna.
  • Ps. Oczywiscie Ula mozesz zostac jak dlugo Ci bedzie pasowalo.polecamy sie.
  • To kto bedzie albo planuje byc 15 u Magdy?
  • @Monira a Ty chętna na spotkanie? Ja moge do Ciebie podjechać do Dobrego Miasta ;)
  • Monira.a moze po drodze dp mnie?
  • @Taja, pewnie, że tak. Jesteśmy na rekolekcjach. Przyjedź, zobaczysz wszystko na miejscu i poznasz wielu forumowiczów, których może jeszcze nie znasz. I może za rok też się wybierzesz.
  • Magda - bardzo chętnie, zobaczymy co na to mąż. A nuż sie uda.
  • Magda to ja sie dostosuje! @Daga Tobie kiedy najlepiej? Moge wziac 2 dodatkowe fotele o zabrać kogoś z Olsztyna...
  • @Jadwiga, dzięki serdeczne, obawiam się, że dom mógłby Wam Kajtek roznieść. ;)
    To będziemy w kontakcie! :)
  • Jest szansa!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.