Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

.

13»

Komentarz

  • Moszczenica to koło mnie. Dużo miejsca, jezioro pod nosem. Są pokoje i kempingi.
  • @ula i @daga jak sytuacja z wasxym przyjazdem. Bo z taja czeksmy ns wiadomosc od Was.
  • O której się zbieracie dziewczyny?
  • Ja wole sie nei deklarowac dokladnie juz dzisiaj - planuje wyjazd w piątek, ale nie wiem tak naprawdę , jak to wyjdzie. Po pierwsze moj mąz musi dostac najpierw przelew ;) ma niby mic 16-stego, ale wiaodmo, ze roznie moze byc. A po drugie - cos nam szwankuje stacyjka w duzym samochodzie i zapalniczka - a mam sporo sprzetow podlączanych do zapalniczki. Nie zdążyl mi tego naprawic w ten weekend - a zapalniczka zapalniczka, ale jednak sprawna stacyjka byla by wskazana na dwutygodniowy wyjazd ;) A jeszcze mi syn wlasnie oswiadczyl, ze ten jego wyjazd na kajaki to raptem dwudniowy splyw Rawką w Skierniewicach, akurat 17-19 - i albo on nie pojedzie, albo my na niego poczekamy. Albo sam dojedzie do nas po splywie, co srednio widze :| A tak ogolnie, to Wy kiedy planujecie sie spotkac?
  • Ale moj pelnoletni syn wlasnie mi oświadczyl, ze woli jechac z rodzicami, niz z tymi znajomymi, bo tam to i tak zna jedna osobę ;) Więc zostaje stacyjka .
  • Ja jestem open. Moge 15 wyjechać ok 10 czyli byc na miejscu ok 12 i byc do wieczora. 16 jest MB Z Karmelu to raczej do Karmelu pojadę. ;) i potem znów jestem do dogadania.!
  • @Jadwiga, spójrz na priva.
  • Tzw. kostkę do stacyjki oraz gniazdo do zapalniczki wlasnie zakupiłam, wiec wyjazd wczesniej niz później staje sie realny. Ale naprawde - na 100 % bede wiedziec w momencie jak zaczne sie pakowac do samochodu :(
  • Ja jutro raczej nie dam rady jednak
  • @Daga a kiedy dasz rade?
  • Mną się nie sugerujcie
    Unawiajcie się jak wam pasuje
    Mamy tu spontanicznie przyjeżdżających gości i pewnie do soboty nie dam rady

    W Olsztynie będzie mi pewnie łatwiej się
  • Będe w Olsztynie jutro-pojutrze dziewczyny.
  • Podbiję sobie :)
    W koncu jedziemy - stacyjke zrobil fachowiec od kas pancernych ;) a gniazdko moj mąz (dzieki instrukcji z internetu :)))
    Jade juz na 99% jutro. docelowo, przynajmniej na pierwszy tydzien bedziemy w Rydzewie, niedaleko Giżycka. Sprobuję skontakotwac sie z magda, bo napisalam, ale widocznie naprawde ma slaby internet,bo jeszcze bez odzewu.
  • edytowano lipiec 2016
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.