Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PODUSZKA do karmienia

No właśnie czy któraś używała.Zaczynają a bardzo bolec mnie plecy ,a właśnie karmie.Chciałam właśnie sobie taką kupić ale nie wiem czy to się sprawdza. Polećcie coś, lepsza mała(taką bym wolała)czy może duża na allegro jest duży wybór i nie wiem którą

Komentarz

  • ja używam poduszki, bo karmię dwóch naraz i jestem jej wielką fanką;) Czasem na niej sobie leżę, opieram i jest wygodna bardzo..W środku ma jakieś kuleczki styropianowe. To jest pierwsza moja poduszka więc nie mam porównania.
  • Mi poduszka też bardzo pomogła przy bolących plecach na samym początku jak córeczka była jeszcze malutka. Też miałam tylko jedną, właśnie małą, ze styropianowymi kuleczkami. Tyle, że praktycznie przydawała się krótko, potem bobas urósł i a poduszka, leży w szafie. Może zwykła poduszka też by się sprawdziła?
  • Ja sobie bardzo chwalilam poduszke. Zwykla jednak nie byla dla mnie az tak wygodna - moze dlatego, ze nie dosc sztywna.
  • edytowano kwiecień 2015
    Ja mam dlugą poduszkę z mothercare, z którą spałam jeszcze będąc w ciąży. Teraz zawijam ją pod plecy i na kolana - nieoceniona dla mnie. Żałuję, że wcześniej jej nie odkryłam. Mam ją dopiero od dwójki dzieci. No, ale ja z tych, co jak matrona zasiadają do karmienia. Nie umiem karmić byle gdzie, na chodząco itd Karmię długo i nie dałabym rady.
    Edit: pomyliłam nazwy. Mam motherhood.
  • edytowano kwiecień 2015
    Znalazłam sobie używaną BabyMatex rogal welurowy duży z kuleczkami styropianowymi.. Szukałam,czytałam o różnych wypełnieniach, ale nie stać mnie na to co mi się najbardziej podoba, i chyba moje testy na tym się zakończą:) Plusy: Świetny żywy kolor(trafił się taki jaskrawozielony), porządne obicie, można odpiąć, uprać,nie widać żeby było używane wogóle. Miły welurek. Dość duży, 170 po zew obwodzie. Można sobie podłożyc pod plecy albo między kolana, jak dokuczają biodra, bardzo lekki. W dzień fajnie się na chwilę na tym oprzeć, podpiera plecy dając ulgę mieśniom. Dzieciaki zachwycone, rogal robi za statek, konia, poduszkę, chowankę.


    zzzzzzz

    Wady: Jakby się chciało, aby podpierał plecy i brzuch i wszystko jak taki kojec ciążowy to nie wystarczy. W nocy np podpiera kolana i brzuch. Pod głowę to takie nieprzyjemne uczucie twardości, nie nadaje się. No i nie oddycha ten styropian, trochę skóra się poci.
    Karmienie dopiero przede mną, to napiszę jak już będą jakieś wrażenia.
    Podobno do karmienia lepsze są te małe, tak twierdzą fachowcy..

    Jeśli ktoś ma coś z czego jest naprawdę zadowolony, to może niech poda firmę albo gdzie kupił, albo zdjęcie... jak szukałam informacji to często opinie były ogólne typu" uwielbiam moją poduszke" no to rzeczywiście pomocne:)


  • edytowano kwiecień 2015
    MOTHERCARE rogalik z UK - bardzo się przydał żonie przy dwójce i służy nadal innym mamom

    image
  • Rogal z motherhood mam i jak dla mnie rewelacyjny
  • Ja mialam rogala z mothercare - swietna rzecz na koncwke ciazy - wkladalam sobie do spania miedzy kolana, bo byla to jedyna wygodna pozycja do spania na boku:))) I potem do karmienia sobie podkladalam. Mialam tez druga, mala, no name - do karmienia. bardzo fajne obie byly:)
  • Duży rogal mothercare na drugą połowę ciąży, do spania, uratował mi życie. Do karmienia był za duży, niewygodny, choć producent zachwalal jako właśnie poduszka do karmienia. Myślę, że mała byłaby ok, ja poradziłam sobie jak zwykle jaskami
  • Dzięki .Poduszkę kiedyś świetną miałam kiedyś do karmienia z owczej wełny,wszystko było w sam raz ale przy przeprowadzkach gdzieś ja w ciel ( ja kto moje dzieci mówią szuracze zabrały)Chyba kupie małą bo na wyjazdach się sprawdzi a teraz mnie dwa weekendowe czekają.A jaka jeszcze firma
  • edytowano kwiecień 2015
    Ja mam oba- duzy motherhood dla mnie byl niezbedny w drugiej polowie obu ciaz- ale kiepsko sie sprawdzal przy karmieniu. Za to mala fasolka do karmienia jest super- chociaz jak ktos jest wyzszy niz ja (170 cm) to moze byc za niski i trzeba sie bedzie schylac troche do dziecka.
  • Przy pierwszym synu karmila na dwoch zwyklych poduszkach- jedna wieksza na kolana i druga, taki zupelnie plaski jasiek, na ktorym ukladalam synka. Przy drugim kupilam poduszke do karmienia, bo bylismy kilka tyg w szpitalu i bardzo niewygodnie karmilo sie na szpitalnym krzesle. Poduszka jako wynalazek super, tylko warto zwracac uwage na rodzaj wypelnienia. Moja jest firmy Fiki Miki, nie polecam, zrobia sie plaska po roku uzytkowania.
  • edytowano kwiecień 2015
    Udało mi się edytować i zmieniłam nazwę w poście. Mam motherhood, a nie mothercare.
  • edytowano kwiecień 2015
    miałam przy ostatnim dziecku poduszkę poofi - polecam, bardzo wygodna a jaka ulga dla kręgosłupa :)
  • Ja polecam bardzo. Przy pierwszym synku poduszka wydawała mi się zbędnym wydatkiem. Przy drugim kupiłam i cieszę się bo jest duuużo lżej. Ja mam polską o średnicy 57 cm, za ok 30 zł z allegro, sprzedawca izawaldon. Nie wiem jak będzie się sprawować dalej bo to dopiero 3 miesiące, ale póki co jest w porządku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.