Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

chrześcijańskie filmy, bajki dla dzieci godne polecenia

edytowano kwiecień 2015 w Ogólna
Witam, zapewne z wielu z was zna jakieś fajne pozycje , bo mi brakuje pomysłu a dzieci domagają się takich filmów , bajek itp. od swej strony dodam ze my bardzo lubimy :
1.Trzy drzewa ( )

Komentarz

  • Szukajac filmu na sobotni wieczor natknelam sie na youtubie na film "dr Moscati". Zobaczylam, ze jedna z glownych rol gra polska aktorka Kasia Smutniak, wiec go sobie ogladnelismy. jest piekny, czy calkowicie zgodny z zyciorysem tego nowo poznanego Swietego - nie wiem. o sw. jozefie Moscati dowiedzialam sie dopiero dwa dni temu ogladajac ten film. zdziwilam sie ogromnie, gdy zobaczylam w kalendarzu ze dzis jego swieto - taki "zbieg okolicznosci" :)
    P.s. Uprzedzam osoby, ktore beda ogladac film z dziecmi, ze jest kilka scen nie dla dzieci, jedna - seks, kilka - krwawe przypadki medyczne.
  • Jakis czas temu natknelam sie na audiobooki opowiesci biblijne czytane przez Katarzyne Łaniewska. Moze komus tez bedzie odpowiadalo. Jest cala seria -25 czesci chyba, w kazdej jest plyta i ksiazeczka z neco skroconym w stosunku do plyty tekstem i pieknymi obrazkami.
    http://aros.pl/ksiazka/opowiesci-biblijne-tom-13-jezus-spotyka-dzieci-ksiazka--cd-2
  • edytowano kwiecień 2015
    Tu jest dużo recenzji filmów z chrześcijańskim przesłaniem:

    www.kulturadobra.pl
  • Sorry, teraz dotarl do mnie temat watku ....... dla dzieci.
  • To odnosnie poleconego filmu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.