31.05 niezwykłe wydarzenie! Dubeltowe prymicje braci U. ;-) Proszę o modlitwę...

2

Komentarz

• edytowano maj 2015
    Wklejam tu, bo chyba trochę pasuje...
    ksiądz Wojciech (bratanek siostry Woźnej znanej tu niektórym paniom) wyświęcony razem z ks. Stanisławem, obejrzyjcie, proszę.
    Warto!
    Bogu dzięki za takich księży!

• I ja tam byłem, wino piłem i bardzo się cieszyłem. Piękna sprawa...
  • JoannnaJoannna

Będziemy mieli dwóch nowych opusowych księży z Polski - Stanisława i Wojciecha

----------------------------

Ciekawie to brzmi: z Polski i akurat Stanisław i Wojciech :)
  • @kawusiowa
    I w przeddzień wyborów wezwani dwaj główni Patroni Polski...
    Ciekawe czy wśród patronów drugorzędnych skuteczniejszy okaże się Andrzej czy Bronisława ;-)
    A może to po prostu OD tak reżyseruje zakulisowo =))

A poważnie, to zamykając wątek patronów Ojczyzny, powierzajmy neoprezbiterów i Polskę Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski. Zdrowaś Mario...
  • @jan_u,a jak Malutka? Nie rozchorowała się na samą uroczystość?
  • Malutka miała do 12.00 39,6, więc poszliśmy do kaplicy pytać co dalej (jechać komunikacją, taxi, ktoś zostaje itp.) i po odśpiewaniu Regina Coeli zdecydowalismy jechać normalnie. Malutka poszła spać. Po godzinie obudziła się mówiąc, że chce jeść i pić i tak się skończyło chorowanie. Alleluja!
  • Uff, wróciliśmy.
    Podróż powrotna mordercza, bo bez noclegu.
    Piękny i bardzo radosny czas.
    Do wspólnego świętowania zapraszam 31.05 i dalej proszę o modlitwę, wszak Franek jeszcze nie wyświęcony, a i wyświęconemu Staszkowi modlitwa potrzebna.
    +++
  • Podbijam, bo to już za tydzień i nadal modlitewnie trzeba wspierać, a na zachętę zdjęcie obu panów w katedrze prałata OD podczas pierwszej prymicji ;-)
    image
    Rzym34- wyciete
  • pięknie !
  • edytowano maj 2015
    30.05 nasz Brat ze wspolnoty bedzie przyjmowal swiecenia... bardzo to przezywam..zwlaszcza ze jestem swiadkiem historii jego powolania..
  • My też będziemy na święceniach, ale po raz pierwszy u diecezjalnego ;)
  • Podbijam.

A przy okazji, wywiad z Mamą ks. Wojciecha:
    http://www.polka1.pl/artykuly/matka-kaplana
  • Dzięki @Joanna ładnie powiedziany ten wywiad.
    Tak myślę jak my po latach będziemy mówić o dzieciach.
    Matko Boża obym nie popsuł...
  • Janie, myślę, że p. Woźna tam ładnie nam poradziła:
    Nasze dzieci powierzyliśmy w ich dzieciństwie Matce Bożej i wiemy, że Ona pomoże przed nimi zakryć nasze błędy wychowawcze, a we właściwej chwili ich życia poda swoją rękę, aby nie zbłądziły w drodze do Boga i robiły to co się Jemu podoba.
  • Też tak zrobiliśmy, tylko czasem patrzę na mój kolejny wielBŁĄD wychowawczy i podziwiam jak MB wyrabia z tym podawaniem rąk ;-)
  • Co oznacza "zakryc bledy"? Ze dziecko sie nie dowie? Czy ze nie poniesie ich skutkow? Jak to rozumiecie?
  • E.milia, ja myślę że chodzi o prostowanie tego, co chcieliśmy dobrze, a wyszło inaczej.
    k.
  • Jutro święcenia, w niedzielę prymicja. Po raz drugi w tym miesiącu. Przybywajcie z modlitwą (za mnie też, bo jeszcze robotę muszę skończyć).
    +++
  • Ja sie pokornie znow polecam,z tymi samymi intencjami co w Rzymie. Zwlaszcza za D i M. Bog zaplac!
  • To tak jak z pisaniem prosto po krzywych liniach. Bóg potrafi pisac prosto po krzywych liniach ludzkiego zycia. Usłyszałam to dawno temu ale wciąż mam ciary jak słyszę albo sobie przypomnę.
  • Goraczka mnie rozkłada. Jutro spowiedź nasza i pierwsza naszego syna. Nie wiem jak dam radę. W niedzielę I komunia.
    O ktorej spowiedź Franciszka?
  • Lilu - za Was +++
    Janie - i za całą Waszą rodzinę +++
  • Święcenia o 10:00, jutro chyba jeszcze nie spowiada.
    No, chyba że brat poprosi...
  • Święcenia mialo być...
  • :)
    Ale i w kolejce ustawić się już można!
  • To już zaraz.
    Wczoraj piękne święcenia.
    Potem jak słuchałem to serce rośnie jak braciszkowie dojrzeli ;-)
    A Franek po święceniach Milanowek, parafia św. Jadwigi Śląskiej. Jej figurka stoi od lat w pokoju, gdzie się modlilismy i gdzie się urodził ;-)
  • Milanówek, to po sąsiedzku! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.