Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czyje wpisy na orgu najbardziej cenicie?

Czyje wypowiedzi na forum najbardziej cenicie i dlaczego? Oto moja lista :)

@Odrobinka - za wyważone komentarze na tematy społeczne plus ciekawe informacje o różnicach między Polską a Szwajcarią

@rusalka, @Joanna_36, @Sylwia1974, @AnkaAso, @maliwiju, @Diana, @mamababcia, @Agnieszka82- za ciekawe komentarze na tematy rodzinne i ogólnożyciowe

@prowincjuszka - jak wyżej plus za nieszablonowe (w pozytywnym sensie) podejście do wielu spraw

@Katarzyna - za wsparcie medyczne plus jak wyżej :)

@Haku - za praktyczne porady organizacyjne

@Turturek, @Aniela, @Babuska, @gnome (szkoda, że tak rzadko się odzywa), @Prayboy, @Tomasz i Ewa (plus za humor!) @Spioch - za wpisy w wątkach politycznych

@Maciek - za zwięzłość i pisanie na temat



«13

Komentarz

  • Eee, dawno jatki nie było?
    ;)

    Większość forumowych ludzi znam z reala, więc widzę ich twarze, keidy czytam wpisy, i to inny poziom zrozumienia tekstu.
    Z tych, co znam tylko na piśmie, to Joanna36 mi kilka ściereczek wisi. Do monitora.
  • Serio uważacie, że ten wątek może służyć do nawalanek? Żeby było jasne: nie chodzi o to, "kogo lubię/nie lubię z orga/realu", tylko "czyje wpisy są dla mnie wartościowe, sprawiły, że inaczej patrzę na pewne sprawy". Na przykład ja lubię @MagdaCh i @joanna_91. Ale tu chodziło mi o samą historię wpisów, wkład w różne dyskusje, a nie o słodzenie. Można założyć inny wątek do słodzenia :)
  • Marsjanka daje bardzo cenne rady!!!!
  • @Marcelina

    coo Ty-od razu jatka :P

    Jakby ktos zalozyl watek KOGO WPISY WAS NAJBARDZIEJ DENERWUJA?
    albo KOGO NAJMNIEJ CENICIE NA FORUM I DLACZEGO?


    :D

    O!to by bylo :D
  • Argento - za najlepiej sprzedane kawały :)
  • Zapomniałam o @argento! Za poezję :D
  • Zwiększeniu liczby odsłon orga :)
  • ale kazdego wpisy w okreslonym kontekscie sa cenne
    jedni beda sie zachwycac wpisami kogos tam o zywieniu bo ich akurat interesuje zywienie a inni refleksjami o modzie bo ich interesuje moda
    kazdy ma swoich ulubiencow lub nie ulubiencow
    nie bede wymieniac ..niech sie dalej starają zebym ich lubiła :D
  • Czemu watek ma służyć?

    Ano po kilku stronach samoczynnie stworzy sie domyslna lista "osób niepotrzebnych" ;-)

    Kogo ja cenie ten doskonale wie. :P
  • Szczerze mowiac, nie bardzo patrze na nicki - zawsze wpierw na tresc. Kazdemu zdarza sie pisac totalne bzdury czasem, ale czestsze sa pozytywne zaskoczenia, i te bardziej zapamietuje...
  • Ja z drugiej strony...
    Zaczęłam się zastanawiać czy moje wpisy są dla kogoś cenne?

  • @Savia - acha, to już wiem, dlaczego ktoś myśli, że to może służyć do nawalanek...nie zgadzam się z takim tokiem myślenia.
  • Mogę cenić czyjeś wpisy, a całokształtem autora nie lubić.
  • A wystarczyło, że napisano słowo "jatka". Zaznaczam, że ja nie miałam takich intencji. Jeśli ktoś będzie chciał, to napisze na temat, a jak nie, to nie...Chciałam napisać, czyje wpisy w ciągu mojego pobytu na forum szczególnie dały mi do myślenia czy sprawiły, że się uśmiechnęłam. Taka suma lajków (podziękowań) w jednym wątku. No ale nie siedzę w Waszych głowach i nie wiedziałam, że to poruszy takie struny.
  • Chodziło mi o docenienie, a z wpisów wynika, że podejście jest "a mnie nie zaprosili na urodziny".
  • "nie zgadzam się z takim tokiem myślenia."

    @Ergo

    to nie tok myślenia,to natura ludzka :D
    luuz ;)



    zreszta-najwyżej ktos Cie bedzie mniej cenil za taki watek na forum :P
    MSPANC
  • @chabrowa - myślisz, że natura? Może i tak. W takim razie lajków też nie powinno się dawać, bo ktoś się obrazi za brak lajka :)
  • Jest taka osoba, której poczucie humoru nieodmiennie mnie bawi, zawsze rozumiem jej intencje i skróty myślowe, jej wypowiedzi wnoszą ożywczy ferment w moje życie, a system wartości zbieżny z moim.


    To ja.
  • źle gdyby z wątka zrobił się plebiscyt popularności
    chyba nie o to @Ergo chodziło, prawda?

    Miło usłyszeć, że ktoś zauważa wpisy, szanuje wypowiedzi , liczy się ze zdaniem.

    Mam tu wiele takich osób...ale podobnie jak @draconessa nie zawsze patrze na nicki - no chyba, że jakieś wpisy mnie totalnie bulwersują lub z kimś sympatyzuję w realu...
    Ale raczej nie analizuję tu nikogo pod takim kątem i trudno byłoby mi wymieniać...

    Cenię, gdy ktoś wypowiada się fachowo na jakiś temat, ma konkretną wiedzę i się nią dzieli, ale czasem fajnie dla odprężenia poczytać zwykłe pitu pitu "o dupie Maryni". Wiele nauczyłam się tu odnośnie np zdrowia, żywienia, dobrze czyta się o krajach, w których nie byłam.

    A kto czyje wpisy ceni, lub z czyimi się zgadza widać często po "podziękowaniach"

  • Właśnie, podziękowania są, ale tu można tak zbiorczo :) jedna osoba będzie cenić za wpisy o zdrowym żywieniu, inna za wątki o słodyczach.
  • nie jestem tradziorusem ani wegetarianką - i nawet gdybym nie została wymieniona w pierwszym wpisie i tak bym tu została...
    są powody

    kiedyś o mało tu bana nie dostałam
    nie raz był atak na moje wpisy i na moja osobę
    było też sporo aprobaty


    ale nie dlatego tu nadal jestem
  • Hm.
    dla mnie jednak to coś innego podziękować za konkretną wypowiedź, a wyróżnić kogo cenię (a tym samym i KOGO NIE CENIĘ, lub mniej) na forum.

    Lajki pod wypowiedzią idą z różnych powodów - za trafność uwagi, odpowiedź na pytanie, zbieżność z moim zdaniem, poczucie humoru etc. etc. etc
  • Już napisałam, o co mi chodziło. Nie mam wpływu na odczucia czytelników i interpretacje.
  • hahaha, i zrobic co miesiac mala nawalanke, a pod koniec roku apokalipse:))) Zeby sie dzialo!!!
  • Tylko skad sponsorow wziac do tej willi... @TiE bedziesz pierwszy? :D
  • A był wątek "Czyje wpisy sieją zamęt"? :) Poza tym przepis na nawalankę na orgu jest znany, wystarczy wspomnieć o szczepieniach, wege, zagrożeniach duchowych (termin bardzo pojemny, mieści w sobie piżamki w sowy i trash metal). Na npr chyba nikt się już nie złapie.
  • Zdjecie bedzie za zakladem...bo sie rozbudowuje....
  • Do zametu wystarczy wspomniec jaglanke i Dabrowska:)))
  • Zostawię te przyjemność komuś innemu. Zaraz się okaże, że na takiej liście znajdzie się prawie każdy :D No może poza tymi, którzy się zarejestrowali, ale siedzą cicho. Można by nominować "Adama" (tego, co szuka żony).
  • Mam klika osób które lubie , szczególnie mnie cieszą ich podziękowania.

    Oczywiście mam też świadomoś jak moja osoba ubogaca to forum, poprzez świadectwo które tu daję, zatem bracia i siostry rozważajcie w waszych serach moje wpisy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.