Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wstępne wyniki wyborów

Andrzej Duda - 34,8 proc.
Bronisław Komorowski - 32,2 proc.
Paweł Kukiz - 20,3 proc.

Korwin-Mikke - 4,4 proc.

Janusz Palikot - 1,5 proc.
Grzegorz Braun - 1,1 proc.
Marian Kowalski - 0,8 proc.

Komentarz

  • anty systemowi 25-26%
    grunt aby ten wynik przełożył się na wyniki w wyborach parlamentarnych
  • Komorowski truciciel Polaków podpisał zgodę na GMO
    powinni mu to wytknąć przed II turą, ludziom generalnie wisi dobro Polski, tzn. nie rozumieją problemu ale to że będą jedli truciznę to zrozumieją.

    Grzegorz Braun - dobrze że kandydował ale po co marnować głosy. O Kowalskim nie wspomnę bo to żenada.
  • Przemówienie Pawła Kukiza - dobre, mocne, prawdziwe.

  • edytowano maj 2015
    Tutaj program, który był ordynarną manipulacją, Jerzy Urban by się go nie powstydził:

    Quo vadis?

    http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/quo-vadis,540009.html


  • Dlaczego ten program jest manipulacją?
    Co w nim jest nieprawdziwego?

  • edytowano maj 2015
    Chyba nie oglądałaś drugiej połowy filmu. Nie rozpracowali go jeszcze medialnie więc rzucają w kamyczki w każdą stronę. A to próbują go sprawdzić na ile jest prawicowy. Może uda się go skłócić z innymi przywódcami prawicy, w drugiej części filmu mówią że to alkoholik co prawda były w domyśle - alkoholikom nie można ufać. że bardzo dużo pali. Czyli typowy artysta, który jest jak wiatr dzisiaj to jutro co innego.

    Czyli jest to rozpracowywanie medialne. Pewnie kilka osób przekonają. Jeśli zdarzy mu się wpadka jak każdemu człowiekowi to powołają się na swój materiał z przed lat i powiedzą "myśmy o tym informowali". To podłe. Ale takie są media i tak wygląda walka polityczna czy nam się to podoba czy nie.

    Obrzydzenie mnie bierze jak Skiba narzeka, że Kukiz prowadził wiele koncertów i wie jak manipulować ludźmi. Generalnie bardzo negatywnie go ocenia.
  • IdaIda
    edytowano maj 2015
    Oglądałam cały film i ... mam wrażenie, że mówią tam prawdę. To chyba zadanie mediów - oceniać polityków, a zwłaszcza kandydatów na prezydenta.
    Szczerze mówiąc trochę mnie przeraża, że Polacy głosują, dość masowo nawet, na tego Kukiza. Czemu akurat na niego??
    Są inni antysystemowcy, bardziej doświadczeni ...
  • edytowano maj 2015
    Ludzie nie chcą cwanych polityków, starych wyżeraczy. Chcą prostego człowieka z ludu takiego jak "my".

    PO skręca na lewo dlatego miażdży wszystkie ugrupowania po lewej stronie.
    Kukiz jest głosem niedzielnych katolików ale i ludzi niewierzących. Marzy mi się koalicja PiS z Kukizem. Na dzisiaj jest to bardzo realny scenariusz. Marzy mi się by PO w ogóle nie weszło do sejmu. Żeby wszyscy zwolennicy PO przemigrowali do Kukiza.

    Przepływ jest widoczny i przybiera na sile jaki będzie duży w wyborach parlamentarnych to się dopiero okaże. Kukiz trochę balansuje na cienkiej linie. Może bardzo łatwo zrazić do siebie bardzo niestałych wyborców.

    Mi jest akurat wszystko jedno kto wygra w wyborach parlamentarnych czy Kukiz czy PiS. Boję się tylko drugiego szeregu osób w partii Kukiza. Czy da radę obsadzić wszystkie listy wyborcze w całym kraju ? To prawie nierealne, ale bez tego nie uzyska solidnego wyniku wyborczego.
  • Kukiz jest raczej wystawiony przez PO.
  • Nie wydaje mi się aby to była prawda.
  • zbyszek to wytłumjacz mi jakim cudem Kukiz jako kandydat "antysystemowy" był tak bardzo widoczny w systemowej TV? Było go dużo więcej niż innych antysystemowców.
  • @Gregorius możesz mieć rację. Ciekawe jacy ludzie idą w drugim szeregu za Kukizem. Pewnie znów ci sami. Gdzieś czytałem o Renacie Beger i Łyżwińskim.
  • "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" - Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.