Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

A ile mleka podarowało Twoje ciało? (kalkulatorek dla karmiacych)

http://mataja.pl/2015/05/mlekoteka/

Mój skromny (dwudzietny) wynik: 1207800

Pochwalcie się!

Komentarz

  • Około 1700 litrów. Ale się nie poddaję.
  • 837000 ml wg kalkulatora ( 1 dzieć). W praktyce myślę, że dużo więcej.
  • 4064400 ....jakieś +/_ 145 miesięcy karmienia mam na koncie
  • toż to gdybym sprzedała tyle litrów mleka...to bym się dorobiła że ho ho !
  • Tutaj to hurtowe ilości będą :)
  • @rusalka...no przebiłaś mnie....ale to dlatego, ze ja pierwszą trójkę tylko po 14 miesięcy karmiłam...potem już poprawiałam wyniki...rekord Julia - 3 lata
  • Na każdy litr trzeba zużyć 700 kkal, to żeby spalić kg tłuszczu (10tys kkal) trzeba dać 14 litrów. Czyli pozbyłam się 120kg tłuszczu :)
  • I dlatego będę karmić do 60-tki ;)
  • 1845900 - trójka, Niemowlaska nadal korzysta.
    68 miesięcy karmienia... :x
  • u mnie 1250100 ale A. jeszcze korzysta :)
  • Ja kiedyś tak prymitywnie obliczyłam, że każde moje dziecko przez rok wypiło wannę 300-litrową mleka
    co daje 6 wanien :D
  • Mi tak z 4 300 l, ale jakos nie wierze, zeby to byl az taki wydatek energetyczny. jesli tak, to widocznie łatwo nadrobic po zakonczeniu karmienia.
  • 986400 +986400 + 473400 to jest, yyy... ile ml? a ile litrów?
  • dlatego wolę liczyć na wanny :D
  • @In Spe mój mąż tez przeliczal na wanny:)
  • Manna :x A na wanny jak by to policzyć? Bo tu widzisz, taka jednostka miary obowiązuje...
  • W kąciku sobie policzę, ile kilo zgubiłam, bo mi jednak wstyd nieco, że zadania na poziomie 5klasy podstawówki mózg mi wykańczają :\">
  • duża wanna, mała wanna, a pasozyty, każden jeden wyłącznie na matce po jakieś 10kilo wyhodował, bo moje smyki późno raczyły dietę rozszerzać ;)
  • Za mało kutfa.


    ale za to mogę właśnie ciągnąć martini ze sprajcikiem i próbować liczyć Wasze wanny :D
  • Ić, sprajt to ZUO. Martni to nie nie zuo. Zanieczyszczanie martini sprajtem to zbrodnia.
  • Odkażam limonką:P sory:D I mam słomkę, co prawda różową i po Z., ale co tam!
  • Słomka tak. Limonka tak. Oliwka ostatecznie. Malibu z mlekiem tak. Sprajt zanieczyszczający martini nie.
  • Już nigdy nie będe mogła normalnie spojrzeć na mały mleczarski zbiorniczek o poj 2000 L :))
  • E.milia, zdaje się, że jak nas w końcu łupnie menopauza, to pojedziemy razem do Ciechocinka się szlajać po barach. Łatwo się będzie zamawiać, bo "jeszszszcze dwa razy to samo!".
  • tu jest przelicznik 900 ml/dobę


    mnie też te wyliczenia chyba przerastają, bo raz mi wyszło , że 9,5 wanny wyprodukowałam a kolejny raz ponad 90 :D

    chyba idę spać, a rano policzę sobie ile zużyłam tłuszczu
    dobrze miło zacząć dzień ;)
  • Tluszczu zuzylam kochane 160 kilo, J sie wciagnal i mi policzyl.
  • Nie wiem jak u mnie liczyć bo dwa razy karmiłam bliźniaki.
    A tak normalnie to mi wychodzi 2065 l. Siódemka dzieci, każde ok 2 lata.
  • Jest w instrukcji-dla kazdego dziecka osobno,i sumujesz.
  • A jak oni to liczą? Mój F ma 2 miesiące, a już 60 l naliczyli. Ja dokarmiam mm ok 300 ml na dobę, no to wyjdzie 700 ml na dzień. Dużo. Nie sądziłam, że aż tyle... Jakbym tylko mm karmiła, to bym dawała 800 ml. Skąd wiadomo, że maminego mleka litr dziecię spija?
    A przy okazji spytam, bo mnie to nurtuje. Mówią, że nie ma bardziej czy mniej tłustego mleka, ale jak to wytłumaczyć, że dzieci przecież różnie przybierają. Ja tam swego syna nie głodzę, nawet to mm daję, a i tak przybrał tylko 1 kg w 6 tyg. Koleżanki syn tylko na piersi - jakieś 1,5 kg, jesli nie więcej. Dlaczego?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.