Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

NPR-u, SEKSU i POLITYKI...... tu nie ma, ale prośba jest :D

https://docs.google.com/forms/d/1wyfb4GjmytSMDhGkYhsbVzT26-bZeelYbb0Goy8_V84/viewform?edit_requested=true

To kwestionariusz mojej siostry ze wspólnoty, dziewczyna jest na pierwszym roku psychologii i pisze pracę semestralną. Bardzo Was proszę o wypełnienie. Tak z 5-10 minut to zajmuje.
Na pierwszej stronie trzeba wpisać nazwisko osoby, która prosi o wypełnienie kwestionariusza.
Wpiszcie GRAŻYNA REGIEWICZ

Potrzeba tylko 15 sztuk :)
Dzięki w imieniu Grażyny! :x

Komentarz

  • Poszlo. Ale pytac babe z 3maluchow i w ciazy,czy czuje sie zmeczona... :)) albo czy umie podjac decyzje =))
  • edytowano maj 2015
    łan!
    edit: ee, Emilia się wcięła. Znaczy - dwa łany!
  • zrobiwszy.
  • najbardziej podobało mi się ostatnie pytanie :D
  • O widzisz,to jest istotna zmienna-jestem skrajnie przemeczona,ale szczesliwa.
  • Zrobiłam.
    Między JESTEM ZMĘCZONA a CZUJĘ SIE ZMĘCZONA widzę przepaść. Pierwsze niemal zawsze, drugie niemal nigdy.
  • edytowano maj 2015
    Jesteście cudowne! :)
    Miałam te same przemyślenia - zmęczona ale szczęśliwa.
    Ostrzegłam Gaję, że odpowiedzi mogą być dziwne ze względu na przekrój i sytuację rodzinną kwestionariuszek :D
  • Jeszcze 8 sztuk, pliz, pliz...
  • Wypełniłam, nawet miałam refleksję nad życiem moim...
  • poszło :)
  • ja też :)
  • Czuję się świetnie ach jak wspaniale, wypełniłam ankietę..
  • Wypełnione
  • też moge
  • Właśnie wysłałam pytanie do Gai czy wystarczy :)
  • Lila i Haku napiszcie też i wtedy już wystarczy. Gaja pisze, że jest Wam dozgonnie wdzięczna :) Jak znam życie, to nie będzie jej ostatnia prośba, biorąc pod uwagę, że jest na pierwszym roku :D
  • :D
    Też miałam pokusę, żeby spytać, ale się powstrzymałam...
  • poleciało
  • przeliczyłam i wyszło mi, że jest >15, ale i tak zrobiłam :)

    Najfajniejsze jest ostatnie pytanie: czy Twoje odpowiedzi można wziąć pod uwagę do badania, czy nie chciało Ci się wypełniać ankiety i należy je pominąć :D
  • próbowałem, ale się poczułem jakby się ktoś ze mną w kotka i myszka bawił...
  • zrobione
  • Bogdan! łomatkoscórkom! Ale Cię dawno nie widziałam na forum :)
    Kingi z resztą też.
  • ja wczoraj zrobiłam ale zapomniałam tu zameldować
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.