Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przelewice - bywa ktoś w pobliżu?

Jeśli ktoś bywa, to mam wielką prośbę, chodzi o 3 sadzonki z ogrodu dendrologicznego... Może przy okazji sobie ktoś coś dokupi.?

Komentarz

  • @Zuzapola , a znasz szkółkę krzewów ozdobnych( i nie tylko) w Zalesiu? To zupełnie blisko ciebie. Maja bardzo wiele roślin, piękny, dorodnych i w dobrej cenie. Uważam nawet, że większy wybór i lepsze ceny niż w Przelewicach, chyba, że szukasz czegoś oryginalnego dostępnego tylko tam:)l
  • Znam w Zalesiu, znam, ale straciłam różę, którą miałam z Przelewic, od kilku lat staram się dostać podobną choć i nic, każda mi marnieje. Jak się nie uda przez kogoś, to może kiedyś się wybiorę znowu do Przelewic, tylko kiedy ja będę miała czas i kasę na to?
  • Heh, no właśnie z tym czasem...masakra jakaś:( my do Zalesia wybieramy się już całą wiosnę po borowki, w zeszłym roku trochę kupiliśmy i nam mało:) a krzaki wszystkie się przyjęły, owocowaly e pierwszym roku, duże i tanie były. Róża od nich tez super, ale fakt, róż wybór niewielki. Szkoda, że nie mowilas wcześniej, dokładnie tydzień temu moja siostra była e Przelewicach ze swoją klasą na wycieczce, sobie tez zakupy robiła
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.